Psie odchody

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ka
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2007, 23:44

Psie odchody

Post autor: ka »

Chciałabym zwrócić uwagę na coś co obserwuję z okna mojego domu, otóż z blokami na ul. Sikorskiego 10 ( Centrum ) jest niewielki plac zabaw dla dzieci, wszystko było by fajnie gdyby nieodpowiedzialni właściciele czworonogów nie zrobili by z niego, miejsca do wyprowadzania swoich psów (potrafią nawet wejść ze swoim pupilem do piaskownicy) . I tak dzieci bawią się w psich odchodach. Czy zarząd spółdzielni nie mógł by coś z tym zrobić? Może powinni postawić tabliczki z napisami "zakaz wyprowadzania psów"
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Psie odchody

Post autor: major »

O matko :!: Jezeli jest sytuacja taka jak mowisz to człowieku dzwon na policje i bedzie po sprawie... Nie wiem czy wiecie ale od takich własnie sytuacji moze dzieciakom grozic powazna choroba....Zwierzęce odchody mogą być bardzo niebezpieczne, zwłaszcza dla małych dzieci, które są szczególnie narażone na choroby odzwierzęce. Coraz więcej maluchów okazuje się być nosicielami toksokarów - glist zwierzęcych, które wywołują groźną chorobę - toksokarozę.... Tylko dziwie sie ze rodzice nie interweniuja w takiej sytuacji :twisted: A i kodeks karne przewiduje za takie cos niezły mandat, jak taki ***** z pieskiem w piaskownicy dostanie ze 200zł mandatu to sie raz, dwa nauczy... :devil:
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Psie odchody

Post autor: malykazio »

Jak zarząd spółdzielni ma coś z tym zrobić to proponuję do nich napisać a nie na forum - będzie szybciej i na pewno dotrze do adresata.
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Re: Psie odchody

Post autor: Rasty »

Może... burdel ? xD

Aaaaaaleeee będziesz miała zysk !
ahaa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2008, 20:47

Re: Psie odchody

Post autor: ahaa »

zgłoscie problem do spółdzielni żeby ogrodzili siatką plac albo chociaż piaskownice tak jak to jest na niektórych osiedlach
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Psie odchody

Post autor: grs »

bez kitu ja juz tez ten temat poruszyłem u mnie na osiedlu jest podobna sytuacja a jest taki jeden sasiad z 3 klaterki ktorego nie cierpie raz nagrałem go i jego psa kamerka i pokazałem mu i powiedziałem sprzatasz czy dzwonimy na straz miejska :twisted: był wku... na maxa ale posprzatał :twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ