Śmierdzący bezdomni

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Śmierdzący bezdomni

Post autor: Olqaa »

Chciałabym poruszyć temat bezdomnych w Ostrołęce, którzy poruszają się na ogół w okolicach dworca PKS. Jest to szokujące! Nie dość, że cuchnie od nich na kilometr, to sikają na ławki w pobliżu dworca oraz brudzą je czymś kało-podobnym, co śmierdzi tak bardzo, że nie da się wysiedzieć. Gdzie można coś zrobić, żeby zlikwidować ten problem?
luzak_92
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2006, 22:27
Lokalizacja: patatajewo

Re: śmierdzący bezdomni

Post autor: luzak_92 »

elo
Ostatnio zmieniony 26 lip 2008, 20:39 przez luzak_92, łącznie zmieniany 1 raz.
Semper Fidelis
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: śmierdzący bezdomni

Post autor: Zoja »

Niewątpliwie jest to ogromny problem... - panowie nadużywają alkoholu więc oddelegowanie ich do ośrodka dla bezdomnych jest wręcz niemożliwe (nikt ich tam nie będzie chciał przyjąć). Tą sprawą powinna zając się straż miejska - od tego w końcu są, aby pilnować porządku. Straż powinna ich nękać i przepędzać z centrum miasta na tyle skutecznie, aby Ci panowie w końcu sami doszli do wniosku, że nie mają tu czego szukać. W przeciwnym wypadku nadal będą zalegać na ławkach i na przystankach, spać i pić alkohol w krzakach przy Klasztorze oraz myć się w fontannie na skwerze Wyszyńskiego.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Re: śmierdzący bezdomni

Post autor: jarpen »

są porządni bezdomni co takich akcji nie robią i nie siedzą w przytułku bo tam kradną
luzak_92
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2006, 22:27
Lokalizacja: patatajewo

Re: śmierdzący bezdomni

Post autor: luzak_92 »

Ci strażnicy miejscy nękają dosłownie ich każą im wstać potem usiąść potem znowu wstać a wszystko nagrywają telefonem... widziałem na własne oczy
Semper Fidelis
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Śmierdzący bezdomni

Post autor: Y@rosh »

to jest przerażające co oni robią, srają, szczą, rzygają piją dynx i różne płyny i to na oczach ludzi. Powinni ich wziąść siłą, nikt się nimi nie interesuje, nie rozumiem tego. Chyba są ludzie od walczenia z tym problemem, trzeba tych bezdomnych wyprowadzić na ludzi (choć wiem że to bardziej nie realne)
Awatar użytkownika
Czekoladka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2008, 22:47

Re: Śmierdzący bezdomni

Post autor: Czekoladka »

no cóż zrobić, bezdomnym jedynie co pomagają to tylko siostry z fary, bo tam jest taki mały ośrodek pomocy bezdomnym, ale tylko w wyżywieniu w niczym innym. Mnie to naprawdę wkurza, kiedy idę ulicą, a Tu Ci prezes (sialala czy jak tam wolicie) wyskoczy i zacznie wrzeszczeć i głupio się śmiać. Nasza straż miejska nic z tym nie zrobi, bo i po co? Powinni każdego takiego człowieka, najpierw na izbę wytrzeźwień, potem do przytułku. To bardzo nieapetyczne widzieć kolesia z K***sem na wierzchu, brudnym i w ogóle ...bleeeeeeee;/
Pie***le waszą krytykę, mam własny pogląd i estetykę xD
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Śmierdzący bezdomni

Post autor: Y@rosh »

"sialala" jest "normalny".. stoi pod cymesem i zbiera na browar, usmiechnie sie do każdego sypnie "tanim" grypsem ale jest w porządku. no ale ci co s.rają przy ludziach to przesada...
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Śmierdzący bezdomni

Post autor: Olqaa »

ogólnie to ja nie mam nic do bezdomnych różne się sytuacje mogą w życiu zdarzyć ale bez przesady to że ktoś jest bezdomny to nie musi z ulicy chlewu robić a z ławek na przystanku kibla:p bo to odrzuca . nie mówię ze trzeba się znęcać nad takimi ale jakiś ośrodek dla takich też musi gdzieś być..
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Śmierdzący bezdomni

Post autor: Soul »

hmm zdarza się .Na pewno gdzieś jest ośrodek.Z własnej przyzwoitości mogliby iść srać w krzaki ,ale widocznie są na tyle pijani ,że się nie kontrolują życie życie
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ