Uroczystość V Pułku Ułanów Zasławskich

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kromkachleba
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2005, 23:14

Uroczystość V Pułku Ułanów Zasławskich

Post autor: kromkachleba »

Dyrektor szkoły w Wojciechowicach im V pułku Ułanów Zasławsdkich biedaczysko chce byc autokratą i niedopuscic do uroczystosci zabraniajac na skorzystanie z boiska szkolnego?
Kim on jest, z kąd się wział, czy taki człowiek może byc dyrektorem
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

na stos z nim :):) i spalić dziada :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Hmmm wątek szerzej niezbyt znany - może ma ku temu jakieś powody ?? Moze Twoje stanowisko jest zbyt subiektywne?? Jeśli dowiem się coś wiecej dopiero pozwolę sobie zabrać głos.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Za moich czasów.. 8) Jak Dyrkiemm w dwójce był Czesiek K. to wszystko można było robić, nawet brać łapówy tak jak to robił Tadeusz G. zwany "Czuczajem"!!! ale Czesio było zaj..stym człowiekiem. Miło go wspominam.... a teraz podobno jest Pani K. i nie wiem jak ona rzadzi... :lol:
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Post autor: Tyson »

Swieto V pulku ulanow zaslawskich to juz tradycja, co roku impreza odbywala sie na boiskach szkolnych i nie bylo problemu, a dlaczego teraz pani dyrektor widzi problem? Na te swieto przyjezdzaja ludzie naprawde z bardzo daleka i jest to niesamowita forma promocji szkoly. Pani dyrektor wprowadza regorystyczne rzady i chyba z "dwojki" chce zrobic porzadna szkole... Powodzenia Pani Dyrektor 8)
mufinka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mufinka »

a ja słyszałam że uczniom a ZSZ 2 nie chce się krzesełek na boisko nosić i imprezy nie było :?
Don't worry be happy :)
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Post autor: boo »

chodziłem tam pare lat temu za czasów pana Czesia który sprawiał bardzo sympatyczne wrażenie-ostatnio tam byłem pół roku temu,może to przez brzydkią pogode ale wydaje mi się że szkoła wygląda coraz gorzej brzydka i odrapana, nie mówiąc już o internacie gdzie widziałem powybijane szyby w oknach, czy też stojące w nich szafy- ciekawe dlaczego szkoła jest taka zaniedbana? razi to zwłaszcza kiedy się widzi odremontowane ogólniak czy jedynke
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

może ją niedługo odnowią wiesz wszystkich szkół nie da sie na raz odremontowac bo nie ma na to funduszy np. w tamtym roku wyremontowane zostaly 3 szkoly (metalówa , siódemka obecnie 1 gim, i 2 LO) wiec troche kasy na to poszlo ale mysle ze i zsz 2 kiedys odnowia
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

No, jak nie wlacza grzejnikow to piź.. jest poprostu zimno :P
ALe napewno sie doczeka :)

A nowa dyrektorka jest w miare, jak sie przepisywalem bardzo mi pomogla :) Zreszta za wiele na terenie szkoly sie nie pokazuje...najczesciej widac jej "sługusów" tzw Vice-Dyrektorow (ganiaja za buty i plakietki :P )
be.with.me
ODPOWIEDZ