Czy wybralibyscie na radnego miasta mlodego czlowieka???

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Czy wybralibyscie na radnego miasta mlodego czlowieka???

Post autor: prezes »

Witam serdecznie jestem mlodym czlowiekiem, studiuje prawo w chwili obecnej jestm na czwartym roku. Do tej pory rozwijam sie zawodowo jestem kierownikiem w powaznej firmie ktora preżnie rozwija się na naszym rynku. Moja sytuacja zawodowa zaczyna sie powoli stabilizowac a zdobywane przeze mnie doswiadczenie wykorzystuje w pracy, ale to nie wszystko. Chcialbym aby mój potencjal i doswiadczenie zostalo wykorzystane dla naszego miasta. Firmy w których piastowalem i dalej piastuje odpowiedzialne stanowiko zajmuja sie uslugami, zastanawiam sie nad rozwinieciem Ostrołęki pozyskaniu inwestorów i odpowiednich środków które pozwolą rozwinąć sie naszemu miasteczku(mam takie kontakty i mozliwosci). Dlatego zastanawiam sie czy tak młody czlowiek jak ja ma szanse przy startowaniu na stanowisko radnego miasta Ostrołęki.
Z wielu stron słysze ze moj wiek moze byc tu przeszkoda jak również to ze niewiele osob o mnie słyszało, ale zmienialem juz kilka firm i w kazdej po 2-3 miesiacach osiagalem stanowiska kierownicze choc wiele osob mowilo z to nie mozliwe tak wiec zastanawiam sie czy w tym przypadku nie jest tak samo, bo w sumie to wszystko zalezy od czlowieka jego determinacji i pomyslow a ja mam ich wiele i chce aby bylo nam lepiej w naszej malej ojczyznie, pytanie czy wy myslicie tak samo??????Czy oddalibyscie swoj glos na taka osobe jak ja??? Jezeli macie jakies pytania to piszcie i prosze udzielcie mi odpowiedzi na moje pytanie.
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Re: Czy wybralibyscie na radnego miasta mlodego czlowieka???

Post autor: MarianZjeziura »

Młody wiek nie przeszkadza. Ja osobiście mam dosyć tych starych jełopów.
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Re: Czy wybralibyscie na radnego miasta mlodego czlowieka???

Post autor: arecki »

Startuj a się przekonasz.

Jak cię nie wybiorą to przynajmniej będziesz miał świadomość, że spróbowałeś.

Nie znają cię? Do wyborów jeszcze troszkę czasu. Może warto już zacząć działać na arenie społecznej. Pełnisz ważne stanowisko? Tym łatwiej powinno ci się udać pokazać walory twojej osoby.

Powodzenia.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Czy wybralibyscie na radnego miasta mlodego czlowieka???

Post autor: malykazio »

prezes pisze:Witam serdecznie jestem mlodym czlowiekiem, studiuje prawo w chwili obecnej jestm na czwartym roku.
http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... f=1&t=2421
Cytat prezesa: "ja nie szpanuje w niedziele pod kosciółkiem bo jestem na to za stary i za dojrzały."

Może byś się zdecydował?
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Czy wybralibyscie na radnego miasta mlodego czlowieka???

Post autor: malykazio »

Ty uważasz się za dojrzałego. Może i to prawda ale w internecie nie sposób tego zweryfikować. Jedno jest pewne. Mojego głosu byś nie dostał. Między innymi za tą deklarowaną i podkreślaną wszem i wobec dojrzałość, która jakoś mnie nie przekonuje. Kiedy czytam to co piszesz to już widzę jak patrzysz na wszystkich z góry a Twoja dojrzałość przypomina mi raczej wyniosłość i nieumiejętność dopasowania stylu wypowiedzi do miejsca. Forum to forum a nie oficjalny bankiet czy sala sądowa. Rządzi się swoimi zasadami, administrator nie piastuje tu odpowiedzialnego stanowiska administratora tylko po prostu jest administratorem, itp itd.
Poza tym, tak na marginesie. Czy dojrzała osoba, która chce żeby jej "potencjal i doswiadczenie zostalo wykorzystane dla naszego miasta" i która jest "kierownikiem w powaznej firmie ktora preżnie rozwija się na naszym rynku" stawia na końcu zdania 6 (sześć) znaków zapytania po takim zdaniu:
chce aby bylo nam lepiej w naszej malej ojczyznie, pytanie czy wy myslicie tak samo??????Czy oddalibyscie swoj glos na taka osobe jak ja???
Aktualizacja: Już jakoś zupełnie Ci nie wierzę. Nie wiem co to za kierownicze stanowiska piastujesz, skoro piszesz:
Jezeli chodzi o ubiur w kosciele to tak jak wczesniej sie z tym moge zgodzic
(cytat z http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... 334#p26334)
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Czy wybralibyscie na radnego miasta mlodego czlowieka???

Post autor: prezes »

[/quote]
malykazio pisze:Ty uważasz się za dojrzałego. Może i to prawda ale w internecie nie sposób tego zweryfikować
Ustosunkowując sie do Twojej wypowiedzi masz tu całkowita racje nie mozna poprzez internet i kilka wypowiedzi zweryfikować tego jaka jest konkretna osoba, nie mozna tez poznac jej osobowości.
Natomist prosiłbym Cie abys nie zaprzeczał sam sobie skoro ciezko jest zweryfikowac kogos dojrzałość przez interenet (z czym sie absolutnie zgadzam) to równie ciezko jest zweryfikowac jego wyniosłosc i "patrzenie z góry"
malykazio pisze:już widzę jak patrzysz na wszystkich z góry
i tu nie masz absolutnie racji.
Piszesz ze nie umiem
malykazio pisze:nieumiejętność dopasowania stylu wypowiedzi do miejsca
dopasowac stylu wypowiedzi do miejsca, bardzo mi przykro ze styl moich wypowiedzi jest jednakowy niezaleznie od miejsca i czasu, nawiasem mówiąc zastanawiam sie czy jest to zle odczytywane przez srodowisko (moim zdaniem nie).
Również bardzo mi przykro że moje błędy pisarskie tak strasznie Cię bulwersują, ale tu masz racje, takich błędów nie powinno sie popelniac.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Czy wybralibyscie na radnego miasta mlodego czlowieka???

Post autor: malykazio »

prezes pisze:Natomist prosiłbym Cie abys nie zaprzeczał sam sobie skoro ciezko jest zweryfikowac kogos dojrzałość przez interenet (z czym sie absolutnie zgadzam) to równie ciezko jest zweryfikowac jego wyniosłosc i "patrzenie z góry"
Ustosunkowując się do wcześniejszej wypowiedzi, pragnę z całą mocą stwierdzić, iż wbrew tezom stawianym przez mojego szanownego adwersarza i przedmówcę nie zaprzeczam sam sobie. Stwierdzenie dotyczące wyniosłości i patrzenia z góry, było opisem własnych wrażeń po lekturze wypowiedzi Szanownego Kolegi "prezesa" i nie stanowiło tym samym zaprzeczenia tezy o niemożliwości oceny dojrzałości drugiej osoby po kilku wypowiedziach zamieszczonych na forum internetowym. Oczywistym jest przy tym również, iż chciałbym by moje odczucia okazały się błędne.
prezes pisze:Piszesz ze nie umiem
malykazio pisze:nieumiejętność dopasowania stylu wypowiedzi do miejsca
dopasowac stylu wypowiedzi do miejsca, bardzo mi przykro ze styl moich wypowiedzi jest jednakowy niezaleznie od miejsca i czasu, nawiasem mówiąc zastanawiam sie czy jest to zle odczytywane przez srodowisko (moim zdaniem nie).
Patrz wyżej... taki styl, jakiego użyłem, nie pasuje do forum a Twoje wcześniejsze wypowiedzi, w moim odczuciu, były w takim właśnie tonie (szczególnie pierwsza w tym temacie)
Poza tym Jakie środowisko? O czym Ty piszesz? Twoje środowisko? Moje? Naturalne?
Fatalnie, że styl Twoich wypowiedzi jest zawsze jednakowy. Inaczej rozmawia się z profesorem, inaczej z politykiem, inaczej z kumplem z podwórka a inaczej z osobą niezaradną życiowo. Prowadząc dialog w tym samym stylu ze wszystkimi tymi osobami, z niektórymi z nich możesz się nie być w stanie się porozumieć, albo możesz zostać zlekceważonym. Jeśli chcesz być dobrym radnym, na miarę oczekiwań jakie można po Tobie mieć, po lekturze wcześniejszych zapewnień to, moim zdaniem, musisz umieć nawiązać kontakt ze wszystkimi osobami.
prezes pisze:Również bardzo mi przykro że moje błędy pisarskie tak strasznie Cię bulwersują, ale tu masz racje, takich błędów nie powinno sie popelniac.
I tu się zgadzamy. A błędy, szczególnie ortograficzne, rażą mnie okropnie. Takie jak ten zacytowany albo "bierzace" w temacie o Radio Oko. Od swojego radnego wymagam posługiwania się poprawną polszczyzną, by nie zawstydzał Ostrołęki gdzieś tam w świecie.
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Re: Czy wybralibyscie na radnego miasta mlodego czlowieka???

Post autor: Lecter »

Mania wielkości?? Jak by przeleczyć - to można wybrać nawet do Sejmu :)
ODPOWIEDZ