Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
don vito30
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2008, 12:51

Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: don vito30 »

Witam,widziałem dzisiaj nowe auto prezesa spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM i radnego miasta Ostrołęki w jednym,tzw.TWIXA.(bez obrazy oczywiście).Autko to GOLF 5,czarny,alufelgi,kapcie szerokie.No no,sporo musiał kosztować...
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: Lukasz »

Ludzie zajmicie sie swoimi sprawami a nie tym jakim samochodem jeździ prezes spóldzielni ma jusz swoje lata jest prezes i radnym to chyba go stać. Osoba która założyła ten temat na forum najwidoczniej zazdrości albo szuka sensacji. Mam dla ciebie dobro rade weś sie do pracy to bedziesz jeżdził nie takim samochodem bo zakładanie takim tematów na forum nic ci nie da nawet maulucha!!!
Ostatnio zmieniony 03 paź 2008, 15:40 przez Lukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
adam888
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:51

Re: Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: adam888 »

Lukasz pisze:Ludzie zajmicie sie sfoimi sprawami a nie tym jakim samochodem jeździ prezes spóldzielni ma jusz sfoje lata jest prezes i radnym to chyba go stać. Osoba która założyła ten temat na forum najwidoczniej zazdrości albo szuka sensacji. Mam dla ciebie dobro rade weś sie do pracy to bedziesz jeżdził nie takim samochodem bo zakładanie takim tematów na forum nic ci nie da nawet maulucha!!!
[/quote]
Użytkowniku Ł. może zamiast dawać komukolwiek rady - Sam skorzystaj ze " Sfojego" Słownika Ortograficznego! :devil:
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: Lukasz »

Użytkowniku Ł. może zamiast dawać komukolwiek rady - Sam skorzystaj ze " Sfojego" Słownika Ortograficznego! :devil:[/quo
Każdemu może sie zdażyć zrobić literówke ale dzieki za poprawienie
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: malykazio »

Literówka to "GILF" zamiast "GOLF" albo "czarnu" zamiast "czarny" a nie to co napisałeś. "Weś" to byk ortograficzny a "jusz" to maniera nastoletnich bywalców czatów, których co niektórzy nazywają Dziećmi Neostrady.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: Sarcev »

Jego sprawa! Widocznie na niego zarobil, to ma, nie widze w tym nic dziwnego....

Proponuje co niektórym skupic sie na sobie :)
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: JanuszPL »

Marka Volkswagen znaczy 'samochód dla ludu', więc nie wiem czy Golf jest jakimś super samochodem. Może dla Ciebie.
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: boo »

don vito30 pisze:Witam,widziałem dzisiaj nowe auto prezesa spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM i radnego miasta Ostrołęki w jednym,tzw.TWIXA.(bez obrazy oczywiście).Autko to GOLF 5,czarny,alufelgi,kapcie szerokie.No no,sporo musiał kosztować...
ja jak sobie kupie to też się będziesz podniecał :?: :?:
don vito30
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2008, 12:51

Re: Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: don vito30 »

Chciałem tu tylko poruszyć kwestię ,,uczciwych,, zarobków ludzi na publicznych bądż co badż stanowiskach i tego co nabywają w krótkim czasie.
Zastanawia mnie fakt jak to jest że ktoś zarabia 2500 zł na czysto,ma na utrzymaniu 3 osobową rodzinkę,mieszkanie(opłaty itp.) a kupuje i wydaje tyle jakby zarabiał 5 tys. zł???
Przykładów jest wiele w naszym wspaniałym miescie.Np.pracownicy osrodka pomocy społecznej mieszczącego się w budynku spółdzielni centrum przeżucają z firmowego auta dostawczego(czytaj:auta ośrodka pomocy społecznej) zakupione owoce i warzywa na wyżywienie dzieci przebywających w tym osrodku do swoich prywatnych aut.Zauwazyłem juz taką sytuację drugi raz!!!
Zapewne trzeba być idiotą żeby się niedomyślać niczego.
ZAPEWNE PRACOWNICY TEGO OŚRODKA BIORĄ TE OWOCE I WARZYWA DO WŁASNYCH DOMÓW ABY PRZYGOTOWAĆ POSIŁKI DLA TYCH DZIECI!!! :lol:
Mam podać wiecej przykładów na ,,uczciwość,, ludzi na publicznych stanowiskach???

Dla przykładu podam fakt iz zwykły niemiecki urzędnik jeżdzi 10 letnim wysłuzonym oplem a polski urzędnik ma dwa auta,dwa domy i bóg wie co jeszcze a zarabia o połowę mniej niż niemiecki...

Widocznie u nas jest tak pięknie...TYLKO DLACZEGO MY MAMY DZIURAWE DROGI PRZY TAK DUŻYCH PODATKACH ,GDY NA ZACHODZIE MAJĄ PODATKI O POŁOWĘ MNIEJSZE I CAŁE,RÓWNE BEZ DZIÓR DROGI???
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: Nowe auto Prezesa Spóldzielni mieszkaniowej CENTRUM

Post autor: boo »

Nikt Ci chłopie nie broni pójść w ich ślady i zwalić ich ze stołków- napewno jak Ty będziesz rządzić to wszystkim nam będzie się żyło lepiej i uczciwiej.
Narazie niczym lepszym się nie wyróżniasz, skoro jak widzisz złodziejstwo to nigdzie tego nie zgłaszasz. Co gorsza popełniasz nadto grzech zawiści- w sumie zdaję sobie sprawe że opluwać anonimowo jest najłatwiej :evil:
ODPOWIEDZ