Galeria Szczecińskiego

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Araksja
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 lut 2008, 13:34

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: Araksja »

Sprawdziłam te nowe sklepy to Odzieżowe i z butami.

Marzy mi się Empik i Tiimari,ale niestety Ostrołęka za mała na takie sklepy.To nic i tak się cieszę,że w końcu będzie galeria .
Nie mogę się już doczekać:)
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: metrosex »

empik nie będzie : :(
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
jasio75
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2009, 19:11

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: jasio75 »

Wiadomo to pewnie już każdemu ale żeby nikt nie miał wątpliwości galeria Alius będzie otwarta 28 marca. :jupi:
Araksja
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 lut 2008, 13:34

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: Araksja »

Tak :) Nawet bilbordy są na mieście,w koncu doczekaliśmy się galerii i wielkie podziekwania się należą Panu Szczećińskiemu:)
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: Mies »

Hmm najbardziej liczylem na Empik, niestety z tego co mowia raczej sie go nie doczekam ;/
Pozdrawiam
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: zabka »

ale będzie Kolporter
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: sKaLpeL »

zabka pisze:ale będzie Kolporter

niech w nim z 5 maszyn postawią ;] bo w tych mniejszych kolporterach to stoją po 2 i prawie zawsze zajęte
Araksja
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 lut 2008, 13:34

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: Araksja »

W najnowszej "Polityce" jest wkładka DEICHMANNA fajne i niedrogie buty są niestety jest to tylko męski katalog,ale na pewno i damskie będa ładne :)
Sklep bedzie na pewno,bo nawet z tyłu katalogu jest napisane,ze oferta dostepna: Ostrołęka ,Galeria Alius. : :D
redorchestra
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 14 gru 2007, 18:24

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: redorchestra »

Jacy mieszkańcy, taka galeria handlowa. Bez Empiku, porządnego sklepu muzycznego, czy też modelarskiego. Ludzie, ile może być w jednym mieście obuwniczych/odzieżowych/drogerii? Szlag człowieka trafia.
martab
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2008, 16:55

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: martab »

a co z reserved, nie ma go w ulotce reklamowej?
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: Stacja-NET »

Reserved będzie, ale nie zdąży wykończyć lokalu na otwarcie tj. 28 marca 2009 (sobota).
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: zabka »

w galerii Alius znajdą się : Reserved, Cropp Town, Gold Boot, Vision Express , Drogeria Natura , Ambra Premium, 5-10-15, Kolporter, Deichmann, Alpinus, Takko oraz Green Point.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: sKaLpeL »

byłem w Galerii i napisze swoje pierwsze odczucia

1. brakuje miejsca gdzie mozna by po zakupach usiasc i zjesc, wypic kawe
2. troche mala ta galeria w srodku, myslalem ze wnetrze bedzie sprawiac wrazenie duzej
3. czekam na otwarcie Reserved

jak szedlem do galerii mijalem jedna pania ktora rozmawiala przez telefon i powiedziała "daj spokój same wos'y, taka wiocha że ach..."
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: aj_em22 »

hej, a w jakich godzinach jest otwarta ta galeria??
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: boo »

A ja z innej mańki powiem-życzyłbym sobie więcej takich sobót gdy na ostrołęckich ulicach jet spory ruch. Pełno spacerujących, dużo spacerującej i co najważniejsze trzeźwej młodzieży. Zdaje sobie sprawe że to zasługa galerii i nadchodzącej wiosny. Ale zazwyczaj widzi się w taki dzień o tej porze grupki na...banych małolatów i odgłos tłuczonych butelek.
Sama mentalność ludzi stojących w tych kolejkach na otwarciu to raczej nie tylko w O-ce ale w całym narodzie jest taka pozostałość ostatnich lat komuny i lat 90 gdy powstawały pierwsze centra handlowe i rzuciły czasami coś za darmo. Teraz nie rzucają ale pamięć w narodzie mimo wszystko została. :)
Jak na tak malutki obiekt szumnie nazwany galerią wydaje mi się że właściciel wystawił ładne otwarcie. Taki mały koncert- weszłem grał akurat Carpe Diem ( nawet chyba na żywo) oczywiście publika z powodu panującego postu była trzeźwa i ciężko ją było rozruszać :( , nie wiem jak było puźniej bo byłem na chwile tylko ale słyszałem później petardy- więc jakieś tam atrakcje były.
Awatar użytkownika
maka7777
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: maka7777 »

Wczoraj otrzymałem relację od osoby która tam pracuje . Jedno zdanie "Ludzie to świnie" .
Oczywiście nie można odłożyć towaru na swoje miejsce , lepiej przecież rzucić go na podłogę .Przecież ktoś póżniej musi zostać ze 2 godziny i to poukładać. Rano jak otworzyli drzwi ludzie zaczeli biec do sklepów ( może myśleli że coś dostaną heh) . Gdy już zamykali niektóre sklepy ok godz 20 to ludzie " jak to juz nieczynne " przecież oni przyszli na zakupy o ósmej wieczór w sobotę , i wrecz wdzierali się do sklepu bo oni na chwilę . Nie ma znaczenia że ludzie pracujacy tam od 8 rano bez jedzenia i cały czas na nogach ledwo się na nich trzymają . Przeciez "burak" MUSI wejsc do sklepu mimo iż już jest zamknięty . Ktoś coś tutaj pisał o kulturze , nic dziwnego że w Ostrołęce nie ma miejsc ściślej powiązanych z tym słowem - bo niby dla kogo miałyby być??. Przez tych wszystkich tępaków z mózgiem wielkości fistaszka czasami wstyd się przyznać gdzie się mieszka.
Vectra KLUB Polska http://www.vectraklub.pl
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: sKaLpeL »

maka7777 pisze:Wczoraj otrzymałem relację od osoby która tam pracuje . Jedno zdanie "Ludzie to świnie" .
Oczywiście nie można odłożyć towaru na swoje miejsce , lepiej przecież rzucić go na podłogę .Przecież ktoś póżniej musi zostać ze 2 godziny i to poukładać. Rano jak otworzyli drzwi ludzie zaczeli biec do sklepów ( może myśleli że coś dostaną heh) . Gdy już zamykali niektóre sklepy ok godz 20 to ludzie " jak to juz nieczynne " przecież oni przyszli na zakupy o ósmej wieczór w sobotę , i wrecz wdzierali się do sklepu bo oni na chwilę . Nie ma znaczenia że ludzie pracujacy tam od 8 rano bez jedzenia i cały czas na nogach ledwo się na nich trzymają . Przeciez "burak" MUSI wejsc do sklepu mimo iż już jest zamknięty . Ktoś coś tutaj pisał o kulturze , nic dziwnego że w Ostrołęce nie ma miejsc ściślej powiązanych z tym słowem - bo niby dla kogo miałyby być??. Przez tych wszystkich tępaków z mózgiem wielkości fistaszka czasami wstyd się przyznać gdzie się mieszka.

jak dla mnie to nic nowego, pracowalem w sklepie w jednej z duzych galerii w Warszawie i wiem co tam sie dzieje , zwlaszcza w okresie nadchodzacych swiat bozego narodzenia opisze pewna sytuacje z tamtad "drzwi sa do polowy zasuniete a tu jakas babka sie schyla przechodzi pod nimi i wchodzi do sklepu na co kolega grzecznie przepraszam ale juz jest zamkniete (bylo juz dobre 20 minut po zamknieciu) a ona ale ja tylko na chwileczke, za chwile kumpel sie odwraca a ona grzebie juz w tych ciuchach i ***** to co zostalo juz poukladane..." :) wszedzie tak jest i bedzie bo ludzie sa glupi

mam kolege ktory tez jest taki i jak z nim ide do sklepu i on wezmie jakis sweterek pieknie ulozony, obejzy, a nie podoba mi sie i rzuci go byle jak w zupelnie inne miejsce, to mu mowie "wes to ladnie zloz i odloz tam gdzie lezala" "a po co" "bo ktos to bedzie pozniej musial zrobic za ciebie" "za to mu płacą"

ja nie musialem tam pracowac zeby to zrozumiec, zawsze staralem sie odkladac rzeczy na miejsce, bo tak mnie nauczono i tego wymaga kultura, a duzo ludzi jej po prostu nie ma
brenda
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2009, 19:27

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: brenda »

Przydałoby się coś większego.
Masz złego sąsiada? http://www.wredny-sasiad.pl
UltimateBasic
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2009, 17:24

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: UltimateBasic »

Galeria jest całkiem ładna. Trochę mało sklepów, ale mają być otwarte nowe. Jest to raczej pierwszy budynek podobny do tych z większych miast jak Warszawa itp. Teraz ma powstać nowa chyba w 2011 roku.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: Mies »

tak ma powstac nowa ;] , ale z tego co jest napisane, ma byc to "budynek handlowo-biurowo-mieszkalny" o b. duzej powierzchni, wiec pewnie szykuje sie cos na ksztalt budynku ktory jest przy gorbatowa na przeciwko sp nr 1, ja czekam i moze kiedys sie doczekam dewelopera z prawdziwego zdarzenia ktory zajmuje sie tylko i wylacznie budowa duzych galerii handlowych, dopiero wtedy bedzie mozna liczyc na cos konkretnego zarowno w sprawie wygladu takiej galerii jaki i sklepow znajdujacych sie w srodku.
Pozdrawiam serdecznie
bobasek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2009, 19:49

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: bobasek »

Witam
Promocje w Naszej galeri to śmieszne wielkie napisy -50 70% są . natomiast obniżek tak prwdę mówiąc niema. Dotyczą one jednego ciucha i jednej pary butów. I jest coś jeszce ceny na pólkach inne ( zawsze niższe niż w kasie)Bryluje w tym drogeria . A panie w kasie stwierdzają że nie zzdążyły jeszcze zmienić ceny. SMIECH NA SALI JAK SIĘ NABIERA klienta :evil:
fm
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 22 mar 2006, 8:50

Re: Galeria Szczecińskiego

Post autor: fm »

Pewnie galerię z prawdziwego zdarzenia będziemy mieli ,ale w Łomży
http://www.moja-lomza.pl/aktualnosci.ph ... zchniowego
ODPOWIEDZ