'Czy zbudowanie nowego skateparku to dobry pomysł?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja

Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Czas głosowania minął 06 gru 2008, 18:50

Tak
21
95%
Nie
1
5%
 
Liczba głosów: 22

james1996
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2008, 18:20

'Czy zbudowanie nowego skateparku to dobry pomysł?

Post autor: james1996 »

Co myślicie o Skate Parku w Ostrołęce przy ul. Witosa? Jeżdżę na desce i uważam, że to miejsce jest do kitu! Moi koledzy podzielają moje zdanie. Jeździ się na nim niedobrze. Przydałaby się odnowa przeszkód i nawierzchni, w której jest pełno dziur i niebezpiecznych różnych wrąbków na których można się przewrócić.
Przeszkody powinny być bardziej uniwersalne, aby dobrze jeździło się na nich na desce, rolkach czy BMX-ie. Póki co nadają się tylko dla rolkarzy, a ich stan i tak pozostawia wiele do życzenia.
Sporty ekstremalne szybko rozwijają się w Polsce. U nas w Ostrołęce jest tak samo, lecz problemem jest brak dobrego miejsca do jazdy. W wielu miejscach są zakazy jazdy, a jedyne przeznaczone temu miejsce przy stadionie po prostu jest stare i poniszczone. Nowy skate park to koniecznośc poniwerz na obeznym nie da sie jeździc . Dobrym rozwiązaniem byłyby także konsultacje z jego użytkownikami, rolkarzami oraz ludźmi jeżdżącymi na deskorolkach i BMX-ach.


Bardzo prosze o Wypowiedzi .Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 02 lis 2008, 17:21 przez james1996, łącznie zmieniany 4 razy.
adiEtnies
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:08

Re: ''Czy odnowienie skateparku to dobry pomysl''

Post autor: adiEtnies »

Jak najbardziej jestem za tym aby odnowić ostrołęcki skatepark ,aktualny jego stan można określić jednym słowem 'SYF'
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: ''Czy odnowienie skateparku to dobry pomysl''

Post autor: kasia pelasia »

Ja nie korzystam ze skate parku ale jestem jak najbardziej za jego odnowieniem. Wszystko co przyczyni się do tego, że nasze miasto bedzie ładniejsze i bardziej bezpieczne jest dobrym pomysłem.
Bezel
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:16

Re: ''Czy odnowienie skateparku to dobry pomysl''

Post autor: Bezel »

dobry pomysł na odnowienie tego skateparku ^^ by się przydało więcej przeszkód i rozmaici tor dzieciaki by mogły swoje umiejętności udoskonalać a w dzisiejszych czasach deskorolka to dobry sport :faja: , tylko jest jeden wielki problem skąd wziasc kase na odnowienie takiego skatepark ;] :?: pozdro !!
Flex
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:33

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: Flex »

Pomysł na pewno dobry i trzeba coś z tym zrobić. Ja jeżdżę na desce od ponad 8 lat, przez ten czas był okres (za kadencji prezydenta R. Załuski) w którym z kolegami walczyliśmy w mieście o miejsce do jazdy, walczyliśmy dosłownie, bo za 'naszych' czasów powstało najwięcej zakazów jazdy na desce w Ostrołęce. Znaki takie zaczęły się pojawiać zaczynając od miniMAL-a (no teraz billę) poprzez kino, pałacyk i bank pekao przy dworcu. Prezydent Załuska kilkakrotnie nam obiecywał, że będzie co najmniej gruntowny remont skateparku, skończyło się na odmalowaniu któregoś roku przeszkód hahaha :lol: ... po chwili zamyślenia nie jest mi jednak do śmiechu. Przez tą sytuację, że nie mieliśmy gdzie jeździć, wielu moich kolegów straciło zapał, a prawdziwa atmosfera zajawki z jazdy na desce przemieniła się w mandaty, wizyty na komendzie SM, szarpaniny lub co najmniej ciągłe spisywanie i wypraszanie nas powiązane z straszeniem mandatami. Wtedy jak podejrzewam obowiązywał dość mocny kolesiowski 'układ' Liżewski (komendant SM)+ Pan Choromoański z Urzędu Skarbowego - który ma domek przy samym minimalu i wielce mu nasza jazda wtedy przeszkadzała + R Załuska. Patrząc na dzisiejszą sytuację w Ostrołęce jest szansa coś zrobić bo wg mnie dzieje się całkiem dobrze, jest lepiej, gdyby wyszła inicjatywa z tym skateparkiem to wesprę to i chciałbym być na rozmowach z władzami miasta, na pewno każdy mój znajomy z deski by się dołączył :wink:

PS james1996 nie znamy się może z deski O-ka nie jest taka duża, może mnie kojarzysz?
KvN
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 18 sty 2006, 21:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: KvN »

, na pewno każdy mój znajomy z deski by się dołączył :wink:

NIE TYLKO Z DESKI, ALE I Kolega Z Rolek sie dołączy... :wink:
Awatar użytkownika
brumchlambrum
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 sie 2006, 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: brumchlambrum »

i 4 kolegów od rurek także .... miejmy nadzieję że ktoś jeszcze ;)
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: Siara »

Popieram Waszą inicjatywę, sam nigdy bezpośrednio związany ze skate-parkiem (no może prócz znajomych) nie byłem, ale pamiętam jak dziś podpisywaną przeze mnie petycję na deptaku :D

Powodzenia i PozdrO!
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
james1996
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2008, 18:20

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: james1996 »

flex nawet sie znamy nie raz jeździlismy razem w dzień deski itp i nawet w sobote 18 października
cześto jeździsz w bluzce Molesta Ewenemt Nigdy nie mów Nigdy
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: Eris »

W pełni popieram przedmówców. xP
Skatepark w Oce wygląda tragicznie, a ja nadal chce jeździć na desce... tylko problem jest w tym, że nie ma gdzie. ;]
Odnowienie przydałoby się jak najbardziej. ^^
adiEtnies
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:08

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: adiEtnies »

Tabliczki z zakazami jazdy na rolkach ,deskorolkach itp. zaczynają powoli znikać... ^^ na banku pko już takowej nie ma ;]] :devil:
Bezel
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:16

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: Bezel »

haha ciekawe kto ukrad i kto wpadł na taki genialny pomysł :D żeby kraść tabliczki z zakazami :jupi:
adiEtnies
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:08

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: adiEtnies »

dziad z kupca ,hahahah :lol:
Bezel
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:16

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: Bezel »

hahaha on do tego nie jest sprawny on tylko umie bic emila miotla ;D
Zebro
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2008, 21:53

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: Zebro »

Tak pewnie sobie powiesił ten zakaz na drzwiach :D Odnowienie sp to dobry pomysł , i to jak najszybciej :D
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: Arrab »

Poparcie rowerowców oczywiście jest - jak coś konkretniejszego zrobić to byleby tylko czas pozwolił to my chętni ;) Bo się średnio jeździło na tym skateparku na bajkach - przeszkody jakieś nie ten tego - nie ma się nawet z czego w powietrze wybić porządniej :/
stysia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2008, 14:43

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: stysia »

tak, młodzi ludzie powinni mieć miejsce do rozwijania pasji, które ma być przede wszystkim bezpieczne
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: 'Czy odnowienie skateparku to dobry pomysł?

Post autor: bobo92bobo »

Nie korzystam ze skate parku ale odnowienie powinno byc ale nie w tym sensie ze naprawią rampy ale zarobią juz bardziej nowoczesny skate park cos w tym rodzaju http://www.burnie.net/html/images/skate-park-nov07.jpg i http://www.orange.nsw.gov.au/images/skate4.jpg no juz nie mowie o bardziej nowoczesnych bo o takich mozna sobie tylko pomarzyc http://www.buy-skate-shoes.com/wp-conte ... epark6.jpg
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: 'Czy zbudowanie nowego skateparku to dobry pomysł?

Post autor: baryłka »

Na pewno jest to lepszy pomysł, niż budowanie nowych pomników.
Jeśli ktoś lubi jazdę na desce itp. to będzie miał możliwość rozwijania swoich umiejętności i hobby. W końcu ludzie wyjdą na zewnątrz zamiast siedzieć przed kompem i pisać na forum :). Ruchu trochę się przyda.
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

Re: 'Czy zbudowanie nowego skateparku to dobry pomysł?

Post autor: Oss »

Skejt park + legalna ściana do malowania i jestem za
maly
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2009, 10:11

Re: 'Czy zbudowanie nowego skateparku to dobry pomysł?

Post autor: maly »

Tak , To bardzo Dobry pomysł jestem za jeżdżę na rolkach 3 lata i nie mam zamiaru wyjeżdżać na skatepark do Łomży lub gdzieś jak najbardziej jestem za !!!
ODPOWIEDZ