Szkoła i przemoc?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
adam888
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:51

Szkoła i przemoc?

Post autor: adam888 »

Co zrobić z pedagogiem, który uderzył uczennicę na lekcji- jest do tego dyrektorem LO i uczy moje dziecko?
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Szkoła i przemoc?

Post autor: prezes »

moze jakas mala prowokacja z udzialem ukrytego dyktafonu. A moze najpierw weryfikacja tego pomyslu na infolinii policyjnej. Mozna tez zainterweniowac w kuratorium
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Szkoła i przemoc?

Post autor: grs »

jezeli widziała to jeszcze inna jakas osoba, np. kolezanka badz kolega ja bym nie popuścił jezeli by chodziło o moje dziecko
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Szkoła i przemoc?

Post autor: malykazio »

Przestańcie z tymi prowokacjami. Nagrać coś i od razu do telewizji a potem biadolić: "Dlaczego nikt nic nie zrobił kiedy on bił moje dziecko". Zgłosić gdzie trzeba, czyli najprościej na policję, złożyć wiarygodne zeznania i czekać. Oczywiście jest jeszcze kwestia tego dlaczego uderzył, jak, gdzie, jak zachowywała się dziewczyna, jaka jest postawa rodziców itd. To wszystko to tzw. "wiarygodność". Ale nie ma co popuszczać i tym bardziej bać się, bo problemy pozostawione same sobie staną się jeszcze trudniejsze a za tydzień sytuacja może się powtórzyć, czy to z udziałem tego samego dziecka czy innego.
Na marginesie: Jestem przeciwnikiem bezstresowego wychowania dzieci, szczególnie jeśli w procesie wychowawczym nie sprawdzają się rodzice, ale dla przemocy akceptacji być nie może.
ODPOWIEDZ