ALE NUMER.......................

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

ALE NUMER.......................

Post autor: Fad.Er »

W dniu 01.12. 2008 Adam Kurpiewski został Kierownikiem Zespołu Placówek Terenowych w spółce Skarbu Państwa PKS Ostrołęka. Co ciekawe takie stanowisko do tej pory nie istniało w PKS-ie i zostało specjalnie utworzone „za karę” dla Adama Kurpiewskiego.


"Radny Kurpiewski będzie tam zarabiał kilka tysięcy zł. Zarządzał będzie wszystkimi placówkami PKS Ostrołęka m.in. PKS Wyszków, PKS Ostrów Maz. Łatwo się domyślić, że w praktyce stanowisko to oznacza poziom wiceprezesa. Prawdopodobnie Adam Kurpiewski nie został wprost wiceprezesem ponieważ przez ostatnie lata pracował przy sprzedaży bielizny damskiej"
CO O TYM MYŚLICIE??
leon
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:33

Re: ALE NUMER.......................

Post autor: leon »

brawo !!
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: ALE NUMER.......................

Post autor: prezes »

moim zdaniem kumoterstwo i poplecznictwo znów daje o sobie znac. Strasznie martwiace dla mnie jest to ze mlodzi ludzie bez znajomosci maja bardzo trudna droge do osiagniecia kariery i sukcesu bez znajomosci. Szkoda ze do dzis nic sie nie zmienilo ze starych czasow i caly czas ludzie niekompetentni i nieodpowiedzialni piastuja wysokie stanowika tylko dzieki temu ze maja znajomosci
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: ALE NUMER.......................

Post autor: NEMEZIS »

Tematy takie jak ten powyżej zawsze wpędzają mnie w czarną rozpacz i wściekłość. W naszym mieście i naszym kraju nadal "organizuje się" stanowiska pracy dla "swoich", a ludzie wykształceni nie maja pracy i widoków na przyszłość. Po kiego wała kończysz studia, fakultety, rozwijasz się jak i tak czeka cię praca w mięsnym, bo takie ogłoszenia najczęściej widuję w Ostrołęce. Bez mocnych pleców i dojść na samej górze możesz skończyć jako zakompleksiony człowieczek, który stwierdzi, że do niczego sie nie nadaje, bo nikt go nie chce, a dlaczego? bo jego stanowisko zajmuje niekompetentny, niewykształcony czyjś syn, pociotak, krewny ..... Nie chcę generalizować, ale sama mam do czynienia z takimi ludźmi, którzy nie znają się zupełnie na tym, co robią, a jednak ich praca ma wpływ na całe społeczeństwo. Wystarczy poszukać w ostrołęckich urzędach, szkołach, gazetach i radiu Przykro patrzeć. :evil: :evil: :evil:
ODPOWIEDZ