"SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Sulo
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:57

"SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: Sulo »

Drogie Panie.
Mam pytanie czy robicie zakupy w sklepie "She" przy ulicy Piłsudskiego?
Jeżeli tak, to co sądzicie o ubraniach tam sprzedawanych?
Moja znajoma ostatnio kupiła tam sobie pare rzeczy, które potem ku jej zdiwieniu znalazła na rynku o prawie połowę tańsze. Moim zdaniem to jest delikatnie mówiąc nie wporządku. Jakie są wsze opinie na ten temat?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: Infom »

ale nie rozumiem to co ze znalazła na ryneczku ? przeciez ten sklep nie jest jakas siecia ze sprzedaje swoj wyrób.ten sklep to jak "szczeki" na ryneczku tylko ze sprzedaje bardziej w cywilizowany sposob, a ta budka na rynku co kolezanka znalazla taka sama rzecz to jezeli by miala mozliwosc tez by swoje rzeczy z budki przeniosla to podobnego lokalu tylko pod inna nazwa np. "HE"
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: Infom »

to ze kupujesz gdzies w sklepie po za rynkiem nie oznacza ze cos jest markowe i tylko dostaniesz taka rzecz u tej osoby co ja kupujesz czyli np. w "she" bo mozesz ja znalesc w iinym sklepie
pepsicola
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2008, 22:01

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: pepsicola »

Prawda, kupowanie w sklepie nie jest gwarancją, że kupujesz rzeczy markowe.
Ale jeśli pani (w sklepie 'she' między innymi) nie chce zejść z ceny (ja tam się targuję zawsze i wszędzie;), bo mówi, że ceny i tak są niskie i ona prawie nic na tym nie zarabia. Hello?
I tak najlepiej jest w Forrorze, tam to jest dwa razy droższy stadion ;)
Ogólnie sklepy w Ostrołęce...szkoda gadać.
kokoszka
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2008, 23:37

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: kokoszka »

Ten sklep jak inne tego typu...czyli byle co za spore pieniądze. W Anglii na przykład w najtańszych sklepach można się ubrać za 10 f od stóp do głowy a ciuchy są o niebo lepszej jakości niż w she, zresztą jak ktoś był to wie! Ten sklep jest jednak dla snobek, które myślą ,że są orginalne i mają kasę :lol: a szefowa zaciera ręce patrząc na idiotki i się cieszy :jupi:
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: kasia pelasia »

Nikt nie zmusza nikogo do zakupu w konkretnym sklepie, jeśli kupiła, a później znalazła taniej to jej wina, że nie sprawdziła cen. W sklepie She są rzeczy, które można dostać na rynku, są też takie, których nie ma. Za to właścicielka jest bardzo miła i zakupy tam to przyjemność, nie wciska nic na siłę, gdy spytasz o zdanie i jej zdaniem ta rzecz Ci nie pasuje to szczerze to mówi, podoba mi się to.
doda
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2008, 15:09

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: doda »

Każdy może robić zakupy gdzie chce, ja od dawna kupuje w SHE i nie mam zamiaru tego zmieniać, uwazam, że obsługa jest wspaniała, ubrania super, jeżeli ktoś uwaza inaczej to jego sprawa. Na Solar mnie nie stać, Furora i Paryżynka to podobna pólka tylko dwa razy droższa, Grey Wolf też drożyzna . Sklepów podobnych do She jest w Ostrołęce dużo, tylko tam nigdy nie ma nic ciekawego, a rynek ? ja tam nie chodzę bo sie wstydzę. Stać mnie zapłacić więcej o pięć złotych i kupic cos fajnego w przyjemnej atmosferze.
gonia22
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2008, 12:50

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: gonia22 »

To najlepszy sklep w mieście! Kultura i profesjonalizm, polecam kazdej dziewczynie! Zawsze wychodzę zadowolona, a żeby mieć coś wyjatkowego to trzeba sobie uszyć, bo we wszyskich sklepach jest masówka.
gonia22
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2008, 12:50

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: gonia22 »

To najlepszy sklep w mieście! Kultura i profesjonalizm, polecam kazdej dziewczynie! Zawsze wychodzę zadowolona, a żeby mieć coś wyjatkowego to trzeba sobie uszyć, bo we wszyskich sklepach jest masówka.
martab
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2008, 16:55

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: martab »

To mój ulubiony sklep, kupuje tam ciuchy na kazdą okazję, większość udanych imprez zawdzięczam pani Basi, pozdrawiam i do zobaczenia przed sylwestrem!
angel
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 26 lis 2007, 15:41
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: angel »

do doda- nie rozumiem czemu chodzenie na rynek jest wstydem?ja chodzę i czasami mozna kupic cos naprawde fajnego pozatym fakt w shesą fajne rzeczy ale nie oszukujmy sie juz nie raz bylam w sytuacji gdzie kuoiłam bluzeczkę w she a na drugi dzien taką samą sotkałam na ryneczku trochę tańszą no ale cóz ogólnie jest dużo takich sklepów, pozatym kazdy niech kupuje gdzie chce;)pzdr
BBB
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2008, 15:51

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: BBB »

Osoba, która poddała ten temat do dyskusji chyba sama prowadzi podobną działalność i czuje mocne zagrożenie ze strony sklepu ,, she”
Jestem klientką tego sklepu i decydując się na zakup akceptuje towar i cenę, więc nie ma co później porównywać z towarem z rynku. Większości sklepów w Ostrołęce oferuje towar identyczny jak na rynku, w sklepie SHE jest ta różnica, że niewielką część tego towaru można kupić na rynku i to żaden wstyd. Nie wiele trzeba się nad tym zastanawiać, aby stwierdzić, że utrzymanie sklepu więcej kosztuje niż utrzymanie budki na rynku . A ceny w tym sklepie są naprawdę przystępne, często również otrzymuję rabaty przy zakupie.
Stwierdzenie, że koleżanka znalazła rzeczy o połowę tańsze na rynku to już naprawdę mocno przesadzone. Czytając wiadomość sulo można naprawdę się zastanowić czy ta koleżanka oby na pewno zrobiła zakupy w sklepie ,,SHE’’
To, co najważniejsze jest tam bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jak najwięcej takich sklepów z taką obsługą :D
mimi80
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2008, 21:03

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: mimi80 »

Popieram Panią wyżej. Chyba konkurencja zorientowała się, że w sklepie SHE niższe ceny i fajny towar. Mnie osobiście bardzo odpowiada.
Tym, którzy szukają towaru z rynku z marżą 200 % polecam Furorę. Tam to dopiero jest przebitka. Choćby ostatnio: za rękawiczki, które zakupiłam na rynku za 18 zł, życzą sobie 49 zł (!?!?). I wtedy to już postanowiłam, że więcej tam nie zajrzę.
A wracając do SHE - fajny sklep i ładne ubranie, w naprawdę przystępnych cenach. Jedyny minus: ze względu na dużą ilość klientów nieraz robi się ciasno.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: kasia pelasia »

Zgadzam się ponownie z przedmówczyniami, ja też jestem bardzo zadowolona z obsługi w SHE i często dostaję tam rabaty, w ogóle o nie nie prosząc. Wiem, że to nie dyskusja o sklepie Furora, ale moja przedmówczyni słusznie zauważyał, iż jest tam bardzo dużo rzeczy, które można dostać na rynku. i obsługa pozostawia wiele do zyczenia, pani z Furory przy ul. gporbatowa potrafi być po prostu chamska, na Kilińskiego jest ok, jak jest Pani Agata.
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: martuska »

Hahahaha
A ja uważam że to glupota kupować rzeczy droższe niż tańsze; "wstyd kupować na rynku"- hahaha wstyd pisac takie rzeczy; owszem czasem i na rynku znajda sie droższe rzeczy ale ja wole zamiast obchodzic wszystkich sklepow rozsianych po calej ostrolece- obejsc rynek i tam bedzie wszytsko na jednym miejscu
P.S. niektóre pozytywne posty są pewnie od 1 i tej samej osoby, prawdopodbnie kogos z SHE lub przyjaciolki wlascicielki- żauważcie ile jest osob które maja tylko 1 post!! Przypadek?
martab
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2008, 16:55

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: martab »

re martuska
Poczytaj inne posty "sulo" tego co zaczął temat, to na pewno zorientujesz się jaka to klientka damskich sklepów odzieżowych :lol:
reniferek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2008, 22:27

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: reniferek »

Po pierwsze sulo nie napisał,że jest klientką takiego sklepu,a Jego znajoma.Zadziwiające jest,że ostatnie pozytywne komentarze dotyczące sklepu "She" zostały wystawione przez osoby dopiero co zarejestrowane(i nie chodzi tu tylko o jeden post na forum).Jeśli sklep w/w posiada taką renomę jak to niektórzy tu opisują i zachwalają,nie potrzeba mu takiej reklamy.Ale widocznie kumoterstwo daje o sobie znać :shock: A już myślałem,że to domena polityków i urzędników wyłącznie :mrgreen:
angel
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 26 lis 2007, 15:41
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: angel »

popieram "martuśka" i "reniferka":)
martab
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2008, 16:55

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: martab »

a reniferek to stary,bezinteresowny forumowicz :lol:
sonia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:53

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: sonia »

Wstyd kochani to kradzież,a nie zakupy na ryneczku:)Sklep she i cała reszta sklepów oprócz sieciówek i oryginalnych ma i będzie miała to samo.Oczywiście,że na ryneczku jest taniej bo nie ma takich czynszów jak w sklepach.Wkrótce też poprawi się estetyka tego miejsca i myślę,że wielu klientów she wybierze towar ten sam,ale 100%tańszy na ryneczku ;) A co do obsługi i rabatów???Idźcie moje drogie na ryneczek to też dostaniecie rabaty,a obsługa w wielu budkach też jest bardzo miła.Pozdro ;)
Lissa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2010, 12:56

Re: "SHE" sklep odzieżowy przy ulicy Piłsudskiego - wasze opinie

Post autor: Lissa »

Trochę stary wątek, ale temat jak najbardziej aktualny:) Co do sklepu SHE z własnego doświadczenia wiem, że rzeczy są tam kiepskiej jakości:( bluzeczka po kilku praniach wrrr.. nie nadaje się do noszenia. Rzeczy, to prawda-podobieństwo do ryneczku jest gigantyczne:) Ogólnie nie polecam.
ODPOWIEDZ