SKLEP PUMA

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
okaoo
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:00

SKLEP PUMA

Post autor: okaoo »

WITAJCIE.CO SĄDZICIE O SKLEPIE PUMA ,KTORY MIESCI SIE NA KILINSKIEGO NA ROGU.CZY KOMUS WOGOLE UZNANO REKLAMACJE TAM W TYM SKLEPIE?BO Z TEGO CO SIE ORIETUJE TO Z REKLAMACJO JEST LIPA.
michal6777
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2008, 19:47

Re: SKLEP PUMA

Post autor: michal6777 »

Ja kupiłem buty które kosztowały300zł po miesiącu popekały reklamacji mi tam tez nie uwzglednili kupowac butów w tym sklepie nie polecam sprawa podejrzana jest w tym sklepie
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: SKLEP PUMA

Post autor: bartek1030 »

Ja kupiłem buty New Balance za 200 zł tam rozleciały się po 2 miesiącach oczywiście gwarancji też nie uznali wcześniej zakupiłem tam buty Sprandi były trochę lepiej wykonane ale i tak prawdopodobnie nie kupie tam nigdy butów ODRADZAM każdemu ten sklep
Obrazek
okaoo
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:00

Re: SKLEP PUMA

Post autor: okaoo »

To na to wychodzi ze ludzie prawde gadają ze nie ktore buty tam mają podruby:(Poza tym jak moze but za 300 zł w ciagu miesioca sie rozwalic .Nie kupujcie w tamtej pumie butow odradzam.Jest jeszcze jeden sklep tego samego wlasciciela rowniez odradzam ten drugi sklep
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: SKLEP PUMA

Post autor: Infom »

to jak odradzasz drugi sklep to napisz bo skad mamy wiedziec gdzie ten sam wlasciel ma drugi albo trzeci sklep
melina
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2008, 10:38

Ku**a

Post autor: melina »

To gdzie ja mam buty kupować?
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: SKLEP PUMA

Post autor: bartek1030 »

Melina kupuj gdzie chcesz przecież nikt ci nie zabrania, ale jest w Ostrołęce kilka sklepów z firmowymi butami że można spokojnie sobie tamten darować. Ja teraz kupiłem sobie buty z ccc i buti (ten koło billi) i muszę stwierdzić że buty są ekstra w miarę tanie, wygodne i przede wszystkim wytrzymałe
Obrazek
barney66
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 30 kwie 2006, 18:17

Re: SKLEP PUMA

Post autor: barney66 »

W sklepie Puma na rogu 50% towaru to wielka lipa z Ukrainy Niepolecam a nawet odradzam
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: SKLEP PUMA

Post autor: DziQ »

Też sobie kupiłem tam buty adidasa ceny podawać nie będę bo to nie istotne, ale sprzedawcy mówią klientom że gwarancja jest na 2 lata !! a później jak do czego dojdzie to można reklamacje zgłaszać do 6 miesięcy !! jest to wprowadzanie klienta w błąd i z takimi to tylko na sprawę sądową. Również odradzam ludziom zakupów w tym sklepie a najbardziej śmieszne jest to jak nie uwzględnią reklamacji i napiszą bzdurę czemu to właśnie reklamacji nie przyjęto :)
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: SKLEP PUMA

Post autor: kamczatka »

Istnieje instytucja rzecznika praw konsumenta więc nie widzę problemu, żeby zwrócić się do niego o pomoc. Jeżeli tyle osób jest niezadowolonych z zakupu i obsługi pozakupowej to dlaczego piszecie to na forum, zamiast działać?
okaoo
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:00

Re: SKLEP PUMA

Post autor: okaoo »

Reczcznik odsyła z butami do Warszawy smieszne no nie ,ale tak było gdy poszlem do niego z butami i paragonem.Nie wiem po co on tam siedzi i kase pobiera.Nie kupujcie butow na kilinskiego na rogu.100% nie uznają reklamacji.Ja juz tam nie kupie na napewno.
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: SKLEP PUMA

Post autor: DziQ »

kamczatka pisze:Istnieje instytucja rzecznika praw konsumenta więc nie widzę problemu, żeby zwrócić się do niego o pomoc. Jeżeli tyle osób jest niezadowolonych z zakupu i obsługi pozakupowej to dlaczego piszecie to na forum, zamiast działać?
myślisz że nie dzwoniłem ?? Bardzo miła pani mi wszystko powiedziała że gwarancja na buty jest na 6 miesięcy a nie na 2 lata !! Oni po prostu robią swoich klientów w balona i tyle.
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: SKLEP PUMA

Post autor: kamczatka »

To, że Paniusia w sklepie informuje Was, że macie pół roku na reklamację od daty zakupu, jest wierutną bzdurą. Zgodnie z prawem producent odpowiada za buty dwa lata.
kolo_olo
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2008, 18:37

Re: SKLEP PUMA

Post autor: kolo_olo »

Ja również zakupiłem buty w tamtym sklepie były to adidasy w miarę drogie. Rozleciały się po 1.5 miesiąca, oczywiście nie uznali "pseudo gwarancji" byłem u tego rzecznika ale niestety nic nie wskórałem ani ja ani ona. Z mojej strony nie mam sobie nic do zarzucenia w związku z ich użytkowaniem były używane wg. ich przeznaczenia. Odradzam każdemu kto chce kupić tam buty bo są kiepskiego wykonania a gwarancja to jeden wielki pic na wodę a panie tam pracujące zbywają byle bzdetami :/
okaoo
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:00

Re: SKLEP PUMA

Post autor: okaoo »

Ludzie nie kupujcie tam butow bo nabijają nas w butelke.Drugi sklep miesci sie w handlowcu .Moze w koncu ludzie sie dowiedzą prawdy i przestaną byc nabijani w butelke.Tam jeszcze nikomu z tego co wiem nie uznali reklamacji
biały931
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 22 lis 2008, 22:54

Re: SKLEP PUMA

Post autor: biały931 »

Mnie tesz tam zrobili w ciula kupiłem buty pumy i rozleciały cie po 1 miesiącu a gwaracji nie uznalą gdyż " te bytu nie były używane zgodnie z istrukcjo " niekupujcie tam polecam ccc tam majo dobre wytrzymałe buty a zwłąszcza tanie
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: SKLEP PUMA

Post autor: _KanaR_ »

Ja tam nie kupuję od mniej więcej 5 lat i nigdy więcej tam nie kupię. Buty Converse po miesiący się rozkleiły... właściwie piętka się odkleiła od reszty buta. Oczywiście raklamacji nie uwzględniono a mnie potraktowano jak intruza :crazy: . Buractwo i nic więcej... Towar jedna wielka lipa. SZCZERZE NIE POLECAM !!!
maurinhio
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2008, 18:08

Re: SKLEP PUMA

Post autor: maurinhio »

okaoo pisze:Ludzie nie kupujcie tam butow bo nabijają nas w butelke.Drugi sklep miesci sie w handlowcu .Moze w koncu ludzie sie dowiedzą prawdy i przestaną byc nabijani w butelke.Tam jeszcze nikomu z tego co wiem nie uznali reklamacji

I marża na takich butach to 100 % na podróbkach ponad 200 % wyobraźcie sobie jak mają wam gwarancje uznać jak te produkty są podrobione..... Nie kupujcie tam bo to lipa. Ja kupiłem sobie Buty marki Puma rok temu za 390 zł w innym mieście dostałem gwarancję pisemną na 2 lata. Latam rok i są prawie nowe. jak zapastuję to wyglądają jak nowe a śmigam codziennie....
Pozdro
Sklep Puma
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2009, 16:58

Re: SKLEP PUMA

Post autor: Sklep Puma »

Oczywiście wszystkich, którzy zostali źle obsłużeni w naszym sklepie serdecznie przepraszam.Jeśli zaś chodzi o reklamacje to mogę wyjaśnić, że reklamowana jest 1 para na 100 kupionych. Większość reklamacji załatwiana jest pozytywnie dla klientów tzn.jeśli usterki są niewielkie np. odklejenia zostają naprawione , a jeśli zostaje stwierdzona wada produkcyjna klient otrzymuje nowe buty lub gotówkę.Nie sprzedajemy również żadnych podróbek , każda para butów w naszym sklepie ma wszytą oryginalną metkę z hologramem zawierającym zakodowane dane , np. numer fabryki.Oczywiście zdarzają się reklamacje nieuznane przez niezależnego rzeczoznawcę, np. wtedy gdy ktoś upierze skórzane buty w pralce w wysokiej temperaturze.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam na rozmowę do sklepu, służę naszymi danymi i statystykami, ale proszę nikogo nie oczerniać bezpodstawnie. Pozdrawiam. Właściciel sklepu.
okaoo
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:00

Do wlasciciela sklepu

Post autor: okaoo »

Prosze pana to malo wiarygodne co pan pisze .Buty po miesiacu mi popękały a kosztowały mnie 300zł przypominam ze tylko miesiąc w nich chodziłem i dziwna sprawa ze reklamacji mi nie uwzgledlili ,a co najlepsze to moim znajomym co sie zgadałem tez u was reklamacji nie uwzgledniono zreszto mozna przeczytac.Szkoda słow.
Sklep Puma
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2009, 16:58

Re: SKLEP PUMA

Post autor: Sklep Puma »

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ROZMOWĘ DO SKLEPU, NA POTWIERDZENIE SWOICH SŁÓW SŁUŻĘ NASZYMI STATYSTYKAMI. POZDRAWIAM. WŁAŚCICIEL SKLEPU.
okaoo
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:00

Re: SKLEP PUMA

Post autor: okaoo »

Prosze pana z czym mam teraz przyjsc .Buty szewc mi naprawił bo za 300 zł przeciez bym ich nie wyrzucił.Ja napewno wiecej butow u pana nie kupie i nikomu nie polecam
tomek_92
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2009, 17:32

Re: SKLEP PUMA

Post autor: tomek_92 »

Około 3 tygodnie temu też tam kupiłem buty. Kiedy przeszedłem się w nich 2 razy okazało się, że strasznie obcierają mi nogi i nie da się w nich chodzić. Zgłosiłem reklamację i oczywiście nie uznano jej, bo ''wybrałem zły numer butów''. Według mnie jest to wada produkcyjna. Myślę, że jeśli ktoś dba o klientów to powinien wymienić takie buty na nowe lub zwrócić pieniądze. Stanowczo odradzam kupowania butów w tym sklepie. Jak widać nie jestem pierwszym niezadowolonym klientem. Czy w tym sklepie uznano komuś reklamację?
okaoo
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:00

Re: SKLEP PUMA

Post autor: okaoo »

To oszusci reklamacji nie uznają nikomu .Mozna sobie poczytac mi tez nie uznali.
UltimateBasic
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2009, 17:24

Re: SKLEP PUMA

Post autor: UltimateBasic »

Ogólnie reklamacja jest uznawana kiedy buty nie spełniają warunków mechanicznych. A dokładniej rozpadają się, są ze słabego materiału itp. Wtedy pracownik sklepu musi przyjąć dany towar kiedy konsument poda przyczynę zwrotu i paragon, który został wydany w dniu zakupu. Jeśli nie chce uznać można wystąpić z pismem o załatwienie reklamacji i ustalić datę realizacji reklamacji jeśli "sklep" nie dostosuje się do tych sytuacji można wystąpić z wnioskiem do sądu. Wtedy może pomóc rzecznik konsumentów.
ODPOWIEDZ