Mc Donald's w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Dyw pisze:W sumie McDonald's nie jest złym pomysłem, zwłaszcza przy rondzie koło warszawskiej - zawsze to jakaś praca dla miejscowych. A to, że w sieciach tego pokroju sprzedają syf, to już inna sprawa. Ja bym tam nie jadł - obejrzyjcie np. "Super size me". :shock:
"Super size me" film na prawde godny obejrzenia.
Tylko to lekka przesada co tam jest pokazane. Gościu przez cały miesiąc je TYLKO to co jest w McD. Śniadanie, obiad, kolacje. Chyba tylko mały ułamek ludzi tak robi.
Przytył 11 kg, a lekarze kazali mu przerwać dietę.
A i jeszcze jedna sytuacja która utkwiła mi w pamięci. Dzieciom z USA pokazywane są 3 zjęcia. Pierwszego prezydenta USA, klauna z McD i Jezusa. Tych dwóch pierwszych rozpoznały bez problemu. Niestety Jezusa nie :oops:
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

No 3x dziennie przez 30 dni to nikt chyba jeszcze w McDonald's nie jadł, ale w wynikach badań tego kolesia z filmu musi być duż prawdy. Nie na darmo bodajże 60% Amerykanów ma problemy z nadwagą.
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

W USA to jest juz epidemia jak swojego czasu SARS w Azji ... szkoda gadać ... nadwaga to juz choroba...
8)
Awatar użytkownika
*
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:42
Lokalizacja: Ostrołęka

:)

Post autor: * »

Mnie do Mc Donald's ciągnie z powodu tych pysznych jabłkowo-cynamonowych ciastek.. mmmmmmniam! Gdyby ktoś mi dał przepis jak to się robi, to bym tam nie kupowała ciągle ilekroć mam zajęcia w Warszawie :) Prosze przepis dajcie mi :)
W życiu, w miłości i w seksie dozwolone jest wszystko pod jednym warunkiem: że to, co robisz, nie krzywdzi drugiej osoby..
Awatar użytkownika
*
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:42
Lokalizacja: Ostrołęka

:)

Post autor: * »

Ech zapomniałam jeszcze dodać.. kiedyś mówili, że Mc Donald's miał stać obok mojego bloku (od strony ul. Gorbatowa na takim pustym placu, obok kina).. Gdy tylko o tym się dowiedziałam to się przeraziłam, często opalam się na balkonie.. a gdyby ten Mc Donald's był piętrowy? Przechlapane bym miała ;) Wolałabym tam na łące przy ul. Gorbatowa.. bardzo dużo miejsca na parking no i myślę, że chętnych by nie zabrakło.. Sądzę, że prawie każdy jest rozsądny na tyle, żeby nie jeść tam codziennie. Ale, ale.. wolałabym, żeby tam był prawdziwy klub z prawdziwego zdarzenia.. coś w stylu Ekwadoru. Czy to byłby zły pomysł? Zamiast przytyć przy jedzeniu tych hamburgerów, moglibyśmy schudnąć podczas tańca w klubie ;) W końcu ruch to zdrowie! No i moglibyśmy ciągle kogoś nowego poznać a w Mc Donald'sie przeważnie tylko dzieciaki się widuje ech..
W życiu, w miłości i w seksie dozwolone jest wszystko pod jednym warunkiem: że to, co robisz, nie krzywdzi drugiej osoby..
Awatar użytkownika
aniołek
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:59
Lokalizacja: Sky

Post autor: aniołek »

Krajzega - to ja się z Tobą oflaguje :P
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Ej tam.. czy to ważne czy powstanie Mc Donald :?: jak ma powstać to powstanie, jak nie ma to nie powstanie więc po co tu dyskutować :?: i tak ostrołęczanie nie mają na to wpływu.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Dyplomatyczna odpowiedz hehe :wink:
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Napewno takie bilboru przyciągnełyby TŁUMY ... protestujących :lol:
8)
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

I tak będę wolał zjeść jakiegoś Kebaba niż małą kanpkę z kotletem(z psa) Sądzę, że ten bar z niezdrowym jedzeniem nie byłby popularny w naszym mieście :D
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

W naszym mieście może i nie, ale ile osób dziennie przejeżdża tamtędy?

Podpowiem: od cholery i jeszcze troche :wink:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

a liczy się szybkość obsługi a nie czekanie na danie ponad pół godziny :D

przez pół godziny to facet jak jedzie samochodem to będzie już poza Łomżą, Młynarzami, Kadzidłem, czy też Czerwinem jak szlabany na przejeździe nie będą zamknięte
lao_che
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2005, 15:49

Post autor: lao_che »

To zes teraz stary dowalił ..... kogo to ochodzi czy Ty tam bedziesz jadl czy nie .... :shock: jedzenie moze i niezdrowe ... ale smaczne 8) i raz na jakis czas mozna sie przejsc! Tez uwazam ze Mc D to dobry pomysl w tym miejscu .... lecz ja slyszalem inna wersje ..... ze tam ma byc co innego ... nie wazne juz co ale kto wie moze aqrat zrobia nam ten Mc D :P[/quote]


smaczne ??? to smakuje jak gąbka .
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

naucz sie cytować innych...
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja bym wolał KFC
bo teraz bardziej mi smakują np. longery niż bigmaci
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

mArCiNq pisze:ja bym wolał KFC
bo teraz bardziej mi smakują np. longery niż bigmaci

ja tez bym wolal KFC bo w McDonald nie ma juz tych pikantnych skrzydelek a w KFC teraz sa mmmmmm ja to moglbym jesc bez przerwy te skrzydelka ( oczywiscie z jakims napojem np. cola ;] )
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

kurna, jesteście uzależnieni
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
ODPOWIEDZ