Paliwo na Statoilu - nie kupujcie tam!!!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

DziQ pisze:A więc nie piłem tego tylko wlałem w torbe i wdychałem akcja była niesamowita polecam bardzo dostalem tekiego kopa jak jakis odrzutowiec znalazlem się pod Paryzem w 10 minut :)
Ale jaka akcja ? Chodzi ci o jakąś jazdę czy tylko i wyłącznie o "tekiego kopa" ? :wink:

P.S. "tekiego" ma coś wspólnego z Tekkenem?... bo nasuwa mi się takie skojarzenie :crazy:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Ej pudeleQ ty chyba reklamujesz konkurencyjną stację , bo pewnie tam pracuję twój tatuś heh , a pozatym musiałeś mieć ostry wypadek jak jechałes tym samochodem, a teraz wgrywasz takie krzywe akcje.. a może masz to od urodzenia he.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

buracka stacja - nie ma co
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

M4T3O pisze:Ej pudeleQ ty chyba reklamujesz konkurencyjną stację , bo pewnie tam pracuję twój tatuś heh , a pozatym musiałeś mieć ostry wypadek jak jechałes tym samochodem, a teraz wgrywasz takie krzywe akcje.. a może masz to od urodzenia he.
Sam jestes krzywy [; a mój ojciec jest bezrobotny [; i tak wogóle nie wiem po co rozgrzebywac stary temat. Jesli mozna to zamknijcie temat.
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Robi się niepotrzebny offtop... :evil:
pudeleQ pisze:Jesli mozna to zamknijcie temat.
As You wish...
Zablokowany