Warpol opinie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Warpol opinie

Post autor: grs »

jak w temacie nie chodzi mi o to jakie maja meble bo złych nie maja ale sposób traktowania klienta i podejście do niego. Dzis byłem i Ci ludzie co tam pracują normalnie masakra ...
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warpol opinie

Post autor: DziQ »

Zgadzam się z Tobą Michał
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: Warpol opinie

Post autor: uzytkownik »

Kolego Michale podaj mi model mebla, który jest tam 3 razy droższy od takiego samego w innym sklepie.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Warpol opinie

Post autor: Michał »

uzytkownik po pierwsze nie jestem Twoim kolegą. Po drugie nie chodziłem z kartka i długopisem i nie spisywałem modeli... Widać, że jesteś bardzo blisko związany z tym salonem meblowym... Czyżbyś tam pracował?
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Warpol opinie

Post autor: maniek290 »

a ja tam kupowałem meble i ceny sa takie same jak w innych sklepach a jak sie milo porozmawia z obsługą to dadzą jakiś rabacik ( co do mebli z dylewa to takie same można kupić we wtorki na rynku) tylko szkoda ze nie wnoszą mebli do domu tu jest minus ale co się dziwić bo chłopcy z boiska(NAREW) nie mogą za bardzo dźwigać i by się przemęczyli i by nie mieli siły później biegać i temu nawet z samochodu nie wysiadają jak towar dowożą i kierowca musi z właścicielem zdejmować mebelki
reniferek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2008, 22:27

Re: Warpol opinie

Post autor: reniferek »

Niestety ja także nie mam zbyt miłych doświadczeń jeśli chodzi o Warpol. W zeszłym roku kupowałem tam meble. Muszę przyznać,że byłem oburzony brakiem profesjonalizmu i sposobem podejścia do klienta. Owszem,meble zakupiłem,ale najpierw okazało się,że otrzymałem nie tę szafę,która była w zamówieniu,a dwa razy większą(w dodatku była sporo droższa).Zapłaciłem jak za tę mniejszą,bo nikt z pracowników nie zorientował się,co tak naprawdę dostałem.Gdybym był nieuczciwym klientem nawet bym się do tego nie przyznał,a firma poniosłaby stratę.Oczywiście wykonałem telefon do salonu z informacją o zaistniałej pomyłce.Szafa została zabrana,bez jakiegokolwiek wyjaśnienia,że o zwykłym "dziękuję" nie wspomnę.Po dwóch tygodniach oczekiwania przywieziono mi tę właściwą.Niestety w tej z kolei brakowało kilku części,których rzecz jasna nie mam do dziś.Konkludując,z usług tego sklepu na pewno już nigdy nie skorzystam.W mieście jest mnóstwo salonów meblowych,więc mam możliwość wyboru.A jeśli chodzi o obsługę klienta,to w każdym z nich jest ona na o wiele wyższym poziomie,niż w Warpolu.
annab
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2008, 22:48

Re: Warpol opinie

Post autor: annab »

dlamnie meble sa ok maja duzy wybor itp, tylko mam dwa zastrzezenia jedno to takie ze wlasnie niewnosza mebli do domu to jest masakra a durgie to takie ze czekac trzeba na meble wiecznosc jezeli nie ma takich wsalonie unich.
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Warpol opinie

Post autor: antorf »

nie wiem jak jest obecnie, ale gdy ja kupowałem meble, niejednokrotnie, ostatnio jakies pół roku temu, to choćbym bardzo chciał złego słowa nie moge powiedzieć. Ceny mają konkurencyjne i wybór największy w mieście a obsługa napewno nie jest taka jak piszą poprzednicy. Ja ze swej strony polecam.
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: Warpol opinie

Post autor: uzytkownik »

Panie Michale "kolego" użyłem tutaj jako zwrot grzecznościowy, a nawet jakbyś chodził z kartką to byś nie znalazł nawet jednego mebla droższego choćby 1,5 raza. Pragnę Cię też zapewnić, że nie pracuję w tym sklepie, ponieważ nie mam nawet skończonych 18 lat.
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: Warpol opinie

Post autor: MISIO »

Kupiłem tam meble w wakacje. Na plus zaliczę im to że mają dość duży wybór w różnych przedziałach cenowych. Ma minus (I BARDZO DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻY) zaliczam im obsługę. Szwędają się po sklepie, olewają wszystkich i do tego są niekompetentni. Czekaliśmy tam ponad godzinę żeby ktoś się nami zainteresował, nie pomogły nawet delikatne zwracania uwagi, trzeba było po prostu za nimi chodzić i prosić. Totalna olewka. Ciekawe czy tak samo się zachowują jak jest właściciel. Co do wnoszenia to nie wiem jak tam u nich jest bo sam je zabierałem. Reasumując więcej tam raczej nie pojadę. Jak nie potrafią zająć się klientem, to klient będzie tą osobą która ich zwolni.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Warpol opinie

Post autor: Qrzysio »

Dziwne te negatywnie opinie. Kupowałem tam wiele razy meble i ceny są bardzo dobra o obsłudze też nie mogę złego słowa powiedzieć. Może nie jestem wymagającym klientem, ale czego Wy chcecie od tej obsługi? Co ma robić, żeby było ok?

Moim zdaniem to jeden z najlepszych sklepów meblowych w okolicy.
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: Warpol opinie

Post autor: kamczatka »

Ja się jeszcze nie spotkałam z wnoszeniem mebli do domu. Gdzie bym nie zamawiała mebli, zawsze samemu trzeba było je wnosić. Nie wiem dlaczego tego punktu się czepiacie.
annab
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2008, 22:48

Re: Warpol opinie

Post autor: annab »

a wlasnie sa takie salony meblowe gdzie wnosza do domu i uwazam ze to jest bardzo dobre i maja za to plus a warpol za to ma minus bo ja ostatnio kupilam lozkeczko i niestety dowiedzialam sie o tym jak juz przywiezli ze oni niewnosza
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Warpol opinie

Post autor: grs »

nie chodzi mi o wnoszenie mebli do domu bo zadna firma nie wnosi do mikeszkania chyba ze kierowcy sie zapłaci mniejsza o to
Jestem w salonie meblowym WARPOL wybrałem łóżko i materac, szafeczke i chciałem zobaczyc jak wygląda stolik pod telewizor i toaletka i poprosiłem GRZECZNIE ze wybrałem ten i ten model i chciałnym zobaczyc w katalogu. Ten katalog mi nie dano a wrecz odwrotnie rzucono gdzie jeszcze 3/4 kartek spadło na podłogę oczywisicie obsługa miała ubaw z tej całej sytuacji
pojechałem do salonu meblowego WEnus na ul. targowej dano mi katalog BLACK AND WHITE (gdzie w warpolu maja tylko jeden) obsługa na 5+ doradzili i wogule
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Warpol opinie

Post autor: zabka »

Zamawiałam meble i obsługa była miła ceny tez dobre, w kazdym salonie jak się chodzi tylko i ogląda to nie lubię nawet jak mnie ktos zaczepia ciagle czy w czymś pomóc, natomiast jak juz chcę zamówic konkretnie lub zapytać to w zadnym z ostrołęckich salonów nie spotkałam sie z niemiłą obslugą
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Warpol opinie

Post autor: zuko »

A na ulicy Ostrowskiej jest taki salon meblowy (przy komisie samochodowym i zakładzie mechanicznym), fajny salonik, a w talerzykach są cukierki i sobie można brać ale nie po to tam przyjeżdżam, Ci, co tam byli chyba wiedzą o który mi chodzi, nie pamiętam nazwy...
ametyst
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2011, 20:14

Re: Warpol opinie

Post autor: ametyst »

na przykład krzesła w warpolu są super. Około 20% tańsze od bardzo podobnych (żeby nie powiedzieć identycznych) u Samsla.
Ludzie w Warpolu są rzeczowi. Mnie to odpowiada. Polecam.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Warpol opinie

Post autor: Qrzysio »

Także polecam Warpol. Ceny mają dobre, personel moim zdaniem jest super. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Do tego zawsze można trochę utargować na cenie.
ODPOWIEDZ