wimax novum

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

wimax novum

Post autor: pawelaspl »

czy jest w tej chwili jakaś lepsza oferta od novum dostęp internetowy tylko droga radiowa odległość od nadajnika około 8km
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: wimax novum

Post autor: aga1009 »

Przy okazji wątku o internecie chciałam zapytać czy ktoś z Was ma już Freedom Pro (jakoś tak się nazywa :))).) w technologii CDMA w Orange.Jaką faktycznie można osiągnąć prędkość i jak to działa?? :D
cinek152
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 kwie 2007, 10:14

Re: wimax novum

Post autor: cinek152 »

Zależy jeszcze gdzie mieszkasz jakbyś był w zasięgu sieci to polecam stacje-net.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: wimax novum

Post autor: aga1009 »

To właśnie jakaś nowa oferta dla tych co do tej pory nie mogli mieć internetu znikąd .
Dlatego chciałam się zorientować.Przysługa dla znajomych.:)
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

Re: wimax novum

Post autor: pawelaspl »

nikt nie udzieli jasnej odpowiedzi gdyby chodziło o porównanie kto lepszy novum stacja-net czy radiostrada to momentalnie by sie posty znalazły i kazdy by swoje chwalił.... a jesli chodzi o podpowiedź nic nikt raptem nie wie
a_bia
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2009, 13:45

Re: wimax novum

Post autor: a_bia »

Witam .Ja osobiście korzystam z IPLUS-a to szczególnie nie polecam tej sieci internetu bezprzewodowego ponieważ ma słaby zasięg a szczególnie na wioskach.Nawet w Ostrołęce nie jest tak dobry,przerywa łącze i jak wykorzystasz limit to totalna klapa,bardzo wolno chodzi,i trzeba czekać do końca miesiąca :lol:
ODPOWIEDZ