Kosmiczne ceny wynajmu mieszkania w Ostrołęce!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
malinka20
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 cze 2010, 17:09

Re: Kosmiczne ceny wynajmu mieszkania w Ostrołęce!

Post autor: malinka20 »

Heee a ja wynajmuję mieszkanie włącznie z garażem i piwnicą i lokatorzy płacą mi 200 zł + rachunki
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Kosmiczne ceny wynajmu mieszkania w Ostrołęce!

Post autor: shelly »

malinka20 pisze:Heee a ja wynajmuję mieszkanie włącznie z garażem i piwnicą i lokatorzy płacą mi 200 zł + rachunki
to im sie fajnie trafilo :D oby wiecej takich ludzi
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Kosmiczne ceny wynajmu mieszkania w Ostrołęce!

Post autor: Modzel »

Na jednym z forum na money napotkałem na taki tekst:


"Wg. najnowszych doniesień banki zaostrzają jeszcze i tak wysokie progi przyznania kredytów, do tego program rządu "rodzina na swoim" wprowadził kupno tylko nowych mieszkań, także ceny DOMÓW, mieszkań i działek z rynku wtórnego będą musiały spaść w dół, dla tych osób ,które dysponują pieniążkami będzie wkrótce dobry czas na kupno.

W górę za to pójdą ceny za wynajem mieszkań, już teraz w Ostrołęce trudno znaleźć czyste mieszkanie za 600-700 zł za miesiąc odstępnego , a wszystko wskazuje na to ,że będzie jeszcze drożej.
Jest duża liczba osób , które poszukują mieszkania do wynajęcia ponieważ banki nie przyznały im kredytów, a gdzieś trzeba mieszkać"
izaabelka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2011, 19:18

Re: Kosmiczne ceny wynajmu mieszkania w Ostrołęce!

Post autor: izaabelka »

Witam, ja też próbuję od kilku miesięcy znaleźć coś sensownego, ale bezskutecznie.
Ludzie krzyczą takie stawki że na bliskich obrzeżach Warszawy można wynająć za 900 zł ze wszystkimi opłatami, a co tu porównywać do Ostrołęki. Nie wiem skąd takie ceny, przeciętny Kowalski zarabia 1300 zł, Kowalska 1000 zł w supermarkecie plus dziecko, to przecież nikt nie odda 1500 zł na mieszkanie, bo z czego będzie żył.
Ludzie wynajmujący mieszkaniie nie myślą. Długo szukam i nie spotkałam się jeszcze z przystępną ceną, a jeżeli już to mieszkanie "syf, kiła i mogiła". Wiadomo że nikt nie będzie dokładał ze swojego budżetu do czyjegoś mieszkania, rozumiem pomalować, ale nie cekolować itp.
Do wynajmujących: nie wstawiajcie do mieszkań byle jakich mebli, lepiej nie wstawiajcie nic, niech to mieszkanie będzie nieumeblowane(oczywiście nie mówię o kuchni, bo to podstawa). Każdy zrobi po swojemu i będzie się lepiej czuł;) Szczerze powiem że czasem meble odstraszają... i już nie chce się wracać do tego mieszkania. Ja jako lokatorka chciałabym mieszkać, a nie tylko przebywać i się denerwować za każdym razem że stoi mi jakiś grat w pokoju na który nie mogę patrzeć.
Pomyślcie czasem na chłopski rozum, tak jak Wy byście mieli tam mieszkać... od razu inne podejście, naprawdę;)
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Re: Kosmiczne ceny wynajmu mieszkania w Ostrołęce!

Post autor: incognitusek »

Moze to nie sa mieszkania do wynajmu dla przecietnego Kowalskiego. Inni zarabiaja kilkakrotnie wiecej i stac ich na wynajem dlatego pewno sa takie ceny. Poza tym slyszy sie ze ludzie tyle daja to i inni takich stawek zadaja. Zdarzaja sie tez wynajmy i po 500zl.
Patrzac na to inaczej - wywal 200tys na ladne mieszkanie - oddaj pod wynajem - jego stan na pewno sie pogorszy po roku czy dwoch. Przy takiej kwocie to zarobek na tych naszych smiesznych lokatach miesiecznie jest podobny jak wynajem.
ODPOWIEDZ