kebab turecki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
tasia170
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2009, 12:11

kebab turecki

Post autor: tasia170 »

kebab turecki to bagno na kolkach. nie jedzcie tam kebabow. ostatnio jadlam tam kebaba i myslalam ze sie pozygam,bo trafilo mi sie zielone mieso. w ogole ten ich szef to taki ciul ze szok.bylym pracownikom nie chce dowozic kebabow. wiec zobaczymy jak dlugo z takim postepowaniem interes bedzie sie mu krecil. dowiedzialam sie,ze doklada mieso z przed kilku dni,a nawet tygodni. jak zostaje im mieso to scinaja i chowaja do zamrazarki a wy to potem jecie!!!! narzekacie na ramzesa,ale tam przynajmniej nie robia przekretow i jest swierze mieso!!!zycze smacznych kebabow w tureckim pzdr
Awatar użytkownika
euroauto
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2008, 14:43

Re: kebab turecki

Post autor: euroauto »

czy chodzi ci o tego kababa obok ccc ?
tasia170
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2009, 12:11

Re: kebab turecki

Post autor: tasia170 »

tak.... to ten sam. wierz mi... ale czasami sie zastanow co jesz tam....
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Re: kebab turecki

Post autor: H___G »

tasia170 pisze:kebab turecki to bagno na kolkach. nie jedzcie tam kebabow. ostatnio jadlam tam kebaba i myslalam ze sie pozygam,bo trafilo mi sie zielone mieso. w ogole ten ich szef to taki ciul ze szok.bylym pracownikom nie chce dowozic kebabow. wiec zobaczymy jak dlugo z takim postepowaniem interes bedzie sie mu krecil. dowiedzialam sie,ze doklada mieso z przed kilku dni,a nawet tygodni. jak zostaje im mieso to scinaja i chowaja do zamrazarki a wy to potem jecie!!!! narzekacie na ramzesa,ale tam przynajmniej nie robia przekretow i jest swierze mieso!!!zycze smacznych kebabow w tureckim pzdr
mogłas sie bardziej ukrywać że tam pracowałaś kiedyś zanim objedziesz ten kebab.jak ostatno tam byłem to bylo miesiąc temu to mięso było ścinane na moich oczach i kebab nie był najgorszy
kokil
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2009, 18:48

Re: kebab turecki

Post autor: kokil »

troszke tam malo miesa daja
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: kebab turecki

Post autor: rybka1991 »

Jak dla mnie Mixy są bardzo dobre i mięsa nie jest tak mało.
:D rybki lubią pływać :D
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: kebab turecki

Post autor: Infom »

bo mięsa musza sie pozbyć to i mało , ja ostatnio tam stołowałem się to za kazdym razem wszystko zimne dostawałem i surówka śmierdziała kilkodniową lodówka
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: kebab turecki

Post autor: boo »

Tak w ogóle to chyba już za dużo tych kebabów sie namnożyło a klientów przecież wciąż tyle samo- a przecież to nie jedyna gastronomia w tym mieście. Myśłe że pare z tych interesów zacznie oszczędzać na produktach, czyli głównie ich ilości i jakości , aż w końcu ludzie się odwrócą i biznes upadnie.
kokoszka
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2008, 23:37

Re: kebab turecki

Post autor: kokoszka »

A dla mnie najlepszy jest w Rzekuniu... :)
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: kebab turecki

Post autor: DziQ »

Ojj chyba konkurencja, ja tam jadam bardzo często i nigdy nie natrafiłem na to aby mięso było nieświeże.
tasia170
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2009, 12:11

Re: kebab turecki

Post autor: tasia170 »

nie dziwie sie jesli leja tam tyle sosu!!! jedz gdzie chcesz. twoj problem!!!!!!
brenda
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2009, 19:27

Re: kebab turecki

Post autor: brenda »

Wszystkie kebaby takie same.
Masz złego sąsiada? http://www.wredny-sasiad.pl
tasia170
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2009, 12:11

Re: kebab turecki

Post autor: tasia170 »

zapomnialam dodac,ze wszedzie sa karaluchy i chodza po jedzeniu ktore lezy na zapleczu.Poza tym nie wiem czy zauwazyliscie ale sciany sa oblepione plesnia i nie tylko sciany. ta plesn jest wszedzie......takze smacznego zycze...dziwie sie ze jeszcze tam sanepid nie wpadl....
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: kebab turecki

Post autor: Olqaa »

o matkoo kobietoo uspokój sie to ze cię wywalili z pracy to nie znaczy ze musisz swoje fantazje urochamiac:D:D:D jakos ludzie jedza i żyja:) nikt nie zapadł na zadna chorabe a ty zamiast wyzywac się na forum i gadac bzdury mozesz się znalezc szukaniem nowej pracy wyjdzie ci to na lepsze:)
Awatar użytkownika
maka7777
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 18 lis 2005, 11:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: kebab turecki

Post autor: maka7777 »

tasia170 pisze:.............. a wy to potem jecie!!!!..........
Nie to chyba ty tam jesz kolezanko.
Szczerze mówiąc to byłem tam tylko raz , kebab był zupełnie zimny i raczej za czysto nie było ale to tylko moja opinia kolezanka chyba mocno wyolbrzymia . Widać wyrażnie osobiste nastawienie.
Vectra KLUB Polska http://www.vectraklub.pl
tasia170
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2009, 12:11

Re: kebab turecki

Post autor: tasia170 »

Olqa!!!!!!!!!!......Kogo wywalil to wywalil.jesli nie wiesz o czym piszesz to nie pisz. ja poprostu wiem co sie tam dzieje i boli cie to ze tak zjechalam tureckiego!!!!!!!! sama wiesz co sie tam dzieje,bo tam pracujesz, a co do czego to udajesz glupia!!!! jesli tam pracujesz to pracuj!!!!i sie mnie nie czepiaj!!! bo dobrze wiesz ze mam racje!!!
ODPOWIEDZ