Czego oczekujecie od szkoly?!!!!!!!!!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Balon
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Czego oczekujecie od szkoly?!!!!!!!!!

Post autor: Balon »

Wybaczcie, ale moja mama prosiła żebym dał taki temat bo pracuje jako wychowawca i chcialaby wiedzieć czego oczekujecie od szkoly? :)
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Zrozumienia...
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
_kwiatek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2005, 16:50
Lokalizacja: Ostrołeka...

Post autor: _kwiatek »

Abym zdal dobrze mature i poszedl w swiat reszta mmnie nie interesuje...
!!! PEKPOL Ostrołeka !!!
Awatar użytkownika
aniołek
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:59
Lokalizacja: Sky

Post autor: aniołek »

żeby wkońcu szkoła zaczeła uczyć...

I szacunku do ucznów - tego bardzo brakuje w szkołach, jestem na studiach i mając porównanie to niechciałabym jeszcze raz chodzic do LO.
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

Przede wszystkim wykwalifikowanych nauczycieli. Potrafiących uczyć, zaangażowanych w to co robią. Nie tylko z "papierkiem". O ile przyjemniej słucha się nauczycielki zafascynowanej budową komórki (chociaż tłumaczy to już 10 klasie tego dnia) niż nudnego gadania, albo co gorsza traktowania wszystkiego jako oczywiste dla wszystkich (więc po co tłumaczyć... :roll: )
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

to co wyżej czyli kompetentnych nauczycieli bo niektórzy to zrobili wielki błąd życiowy zostając nauczycielem

no i... więcej sprawiedliwości w ocenianiu wszystkich na równo bez faworyzowania
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

...... obyś cudze dzieci uczył ..........

takie powiedzonko towarzyszyło dawniej osobom które zadzierały nosa :D
a tak na marginesie......
faktycznie niektórzy nauczyciele prowadzą zajęcia z dużą charyzmą i zawsze na lekcji jest spokój, natomiast niemoty (po co się tego zawodu uczyły to nie wiem) zawsze maja problemy z: przygotowaniem do lekcji(jakos tam bedzie), odpowiednią atmosferą na lekcji i ..... co dziwne mają trudnosci z oceną wiedzy danego ucznia
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Czego chciałbym od szkoły? Po skończeniu liceum zrozumiałem czgo naprawdę tam brakowało... Było za mało nauczycieli, którzy potrafili uczyc. Chodziłem do 3 LO i powinno być więcej takich nauczycieli jak Pani Mosakowska, Żmijewska i Pan Niemira.
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

A ja chcialabym tylko, zeby nauczyciele w mojej szkole zaczeli cokolwiek tlumaczyc. Chodze do szkoly gdzie nauczycie na poczatku lekcji rozdaja strony do uzupelnienia poprawnymi odpowiedziami i nie obchodzi ich to za bardzo, ze istnieja osoby mniej inteligentne, ktorenie potrafia zrobic tego bez objasnien. Kazdy musi liczyc na siebie.
Oczekuje od szkoly tez dobrego przygotowania do dalszej nauki na studiach.
Awatar użytkownika
Michał007
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:45

Post autor: Michał007 »

Pan Niemira, no ba małysz rulezzz
Paulina1984
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:54

Post autor: Paulina1984 »

Qrzysio zgadzam sie z Tobą, więcej takich nauczycieli, matmy nie kumałam wogóle, a Pan Niemira tak to tłumaczył, że bez nauki w domu wszystko rozumiałam, to sie nazywa umieć przekazać wiedze i to z czego..................z matmy!!!!!
ODPOWIEDZ