"SZTUCZNE" Lodowisko i inne majówkowe atrakcje Ostrołęki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Superwomen
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 12 cze 2008, 12:22

"SZTUCZNE" Lodowisko i inne majówkowe atrakcje Ostrołęki

Post autor: Superwomen »

Co myślicie o tegorocznych obchodach Dni Ostrołęki?
Lodowisko .. do bani .. szczerze, to nie da się tam jeździć.
Kulturystyka i Fitness .. a z miła chęcią jutro pójdę na cały finał i później skomentuje, bo wydawać by się mogło że jest co.
przez cały miesiąc .. jedynie jakieś 2 wystawy .. zlot motocyklistów i amerykańskich samochodów, wybory MISS i Talent 2009.
O przepraszam.. zapomniałabym o najważniejszym koncercie .. hmm - kojarzę tylko Bajm.
W Ostrołęce albo się słyszy narzekanie, że nic się nie dzieje. Albo narzekanie, że nie dzieje się to co powinno. Tu mam na myśli .. choćby koncerty disco polo w ostoi czy niegdyś wiosna rockowa.
Nie wiem z czym to się wiąże, ale nam się nie da dogodzić a szkoda ... bo wydawało mi się że miasto "idzie do przodu" ...
Nie wstydzę się Ostrołęki, ale czasem zastanawiam się co mogłabym ja zrobić, bo narzekać każdy potrafi - gorzej że nie ma rąk do pracy i głów z osiągalnymi pomysłami.
I nie piszcie mi w skrócie, że WOSy zjezdzaja albo że nikt nie umie nam czegoś zoorganizowac.
Wysilcie się ludzie w swoich wypowiedziach (ludzi z dysortografią odsyłam do słowników)
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: "SZTUCZNE" Lodowisko i inne majówkowe atrakcje Ostrołęki

Post autor: hallerak »

Moim zdaniem powinna być sonda z kilkoma astystami i niech ludzie wybierają kogo chcą posłuchać.
Myślę że to byłoby najlepsze rozwiązanie

Pozdro
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Garif
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2006, 9:14
Lokalizacja: z nieba

Re: "SZTUCZNE" Lodowisko i inne majówkowe atrakcje Ostrołęki

Post autor: Garif »

Co do lodowiska to zgadzam sie - pomysł fajny, wszystko ok, dobrze że taka "atrakcja " pojawiła sie w naszym mieście - ale po tym nie da się jeździć. Nie ma to nic wspólnego z jazdą po lodzie, że niby poślizg jest o 5 % mniejszy - bzdura. Jakby napisali ze 80 % mniejszy to byloby to zbliżone z prawdą. Jeśli ktoś ma swoje naostrzone łyżwy to nie polecam tam iść, gdyż po 5 minutowej jeździe a raczej próbą osiągniecia minimalnej prędkości łyżwy są już tępe, szkoda sprzętu.
Spytałem się obsługi lodowiska czy mogli by zrobić choćby 1 min za darmo zeby ludzie którzy pierwszy raz przychodzą mogli przekonać sie z czym mają doczynienia, odpowiedział " Wtedy firma by nic nie zarobiła " - wszystko wyjaśnia.
Nie wiadomo gdzie kończy sie prawda a zaczyna fałsz.
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: "SZTUCZNE" Lodowisko i inne majówkowe atrakcje Ostrołęki

Post autor: JanuszPL »

Co do lodowiska to się zgadzam. Powinni to jak najszybciej zdemontować ten badziew bo tylko zajmuje korty tenisowe. Ludzie chcieliby sobie normalnie pograć :crazy:
ODPOWIEDZ