Szok! Skandal! I to gdzie!?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
widget121
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2009, 15:07

Szok! Skandal! I to gdzie!?

Post autor: widget121 »

Skandal, jakiego dawno nie było! Wchodząc na stronę ZS nr 4, pod planem lekcji dla gimnazjum podłożony jest wirus! Co on tam robi czyja to sprawka, ze się tam znalazł? Nie chcę nikogo oskarżać, ale może jest on tam ‘dzięki’ administratorowi tej strony, czyli nauczyciel informatyki. Uważam, że tą sprawą powinien zając się dyrektor i odpowiednie do tego służby. Nie jestem jedyną osobą, która spotkała się z wirusem. Mam również nadzieje, ze sprawa nie obejdzie się bez echa, winny powinien ponieść karę, nawet jest list pracownikiem szkoły.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szok! Skandal! I to gdzie!?

Post autor: Mawashi »

widget121 pisze:Skandal, jakiego dawno nie było! (...) Uważam, że tą sprawą powinien zając się dyrektor i odpowiednie do tego służby. (...) Mam również nadzieje, ze sprawa nie obejdzie się bez echa, winny powinien ponieść karę, nawet jest list pracownikiem szkoły.
Po pierwsze nie żaden szok i nie żaden skandal, jeśli to dla Ciebie jest skandal to proponuję obejrzeć coś w telewizji z cyklu "Polityka i świat".
Po drugie po cholerę tyle szumu. Nie masz chyba pojęcia kto jest w stanie "wklecić" wirusa na dowolną stronę. Na 100% jest to nauczyciel od informatyki :crazy: Puknij się w głowę i zamiast zaśmiecać forum, zajmuj się czymś innym. Najpierw szukaj i myśl, potem pisz. To wszystko.
Taki szok dla Ciebie i taki skandal, a Twój temat spotkał się z zerowym zainteresowaniem. Pomyśl dlaczego...
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
ODPOWIEDZ