Hash Bar (biały) Centrum

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Ja bym nie miał oporów "sprzedać" gówniarzy i palantów, szczególnie jak komuś wybijają szyby. Chamstwo i chuligaństwo trzeba tępić, bo inaczej będzie się panoszyć wszędzie i utrudniać życie normalnym ludziom. Co do podejścia do policji, to będę milczał, szkoda słów.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

KasQ pisze:ak zwykle zawineli nie tego co trzeba i ma lipe za to, ze nie sprzedał tych palantow
To po co się z takimi zadaje? Nie lepiej posiedzieć wieczorem w domu w kapciach przed TV zamist na komendzie?
KasQ pisze:wlepiaja mandat za DARMO !!!
hehe zależy kto w jaki sposób pojmuje wyraz "darmo". Mi chcieli wlepić kilka razy, alę ze nie było to duże przewinienie to dostałęm tylko pouczenie. ale jak mi wlepili 50zł to wyliczyli, ze mogą wlepić 300zł... I jak tu nie twierdzić że oni sa ugodowi?
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

Post autor: KasQ »

n/c p******e to wszystko jest i tyle ... dopiero dwa radiowozy sie wbiły .. i wez cos poradz :p
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Post autor: bartek1030 »

Dyw pisze:Też mi wielkie wydarzenie - policja spisała... Teraz to już jesteście kryminalistami i pójdziecie do paki.

Nie chodzi o to ze kryminaliści tylko o sam fakt ze spisali a jak mają wytyczne to co ? mogą podejść do 70 letniej pani i powiedzieć jej "przepraszamy ale mamy wytyczne i nam brakuje jednej osoby do limitu" a i Qrzysiu no to im by papieru nie starczyło jakby mieli kazdego spisywac bo chyba to miałeś na mysli bo napisałes ze oni mają podgląd gdzie kto był i kiedy ale zeby kogoś o cos posądzać np. kolege mojego o napad w poblizu tej budowli (bo go akurat tylko spisali pomimo ze obok stało kilku kolesi to policja nawet do nich nie podeszła)to to jest niemożliwe bo musieli byc wszyscy w poblizu tej budowli spisani wiec nasza policja jest chamska i tchóżliwa bo do 15 latka podchodzą (wielke kozaki) a do grupki ziomali około 18-letnich bali sie :wink:
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

Post autor: KasQ »

bartek :p lej na ta nasz policje :P nas spisywali dziesiatki razy i nigdy sie nie czepiali potem, ale jak widziesz, ze ida w twoja strone i masz przy sobie cos czego nie powinienes miec to odrazu w gacie chowaj :P dobra rada ...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Dyw pisze:Ja bym nie miał oporów "sprzedać" gówniarzy i palantów, szczególnie jak komuś wybijają szyby. Chamstwo i chuligaństwo trzeba tępić, bo inaczej będzie się panoszyć wszędzie i utrudniać życie normalnym ludziom.
"Konfident?" Skoro nie Twoja sprawa, że ktoś komuś zbił szybe w chacie czy gdzieś to się za przeproszeniem nie wpier*****... (to jest tylko dobra rada) Twój sąsiad zdradza żone... pojdziesz do jego żony i powiesz, że on bzyka się z inną panną? Człowieku żal.pl mi Ciebie...
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

a dlaczego wszyscy wieszaja psy na policji :?:
przecież oni wykonują swoją pracę na zlecenie zadane przez osobę trzecią, której nie podoba się zachowanie lub czuje się zagrożona tym zachowaniem młodych ludzi :D Porządek musi być, bo pewne zachowania wynikają z impulsu za który po pewnym czasie się żałuje lub wyśmiewa ze taki głupi pomysł wpadł niektórym do głowy :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

:lol:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

Post autor: KasQ »

dzieki mC_snOOpy widze, ze wiesz o co chodzi :P
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

KasQ pisze:dzieki mC_snOOpy widze, ze wiesz o co chodzi :P
wiem wiem mi nie trzeba tlumaczyc... wielu ludzi z tego forum kisi sie w chacie oglada informacje na polsacie a nie wiedza co sie dzieje na ulicach i jak wszystkie sprawy przebiegaja czy z psami czy wogole z nudow... gdzie my mamy siedziec? na klatcE? spisza nas... na boisku? spisza nas... nie ma miejsca zeby sie nie *****!!
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Dziwne... codziennie stoimy na klatkach, czasem siedzimy w piwnicy bo mamy tam dobrą miejscówę... stoi nas zawsze ok 5-8 osób... kręcimy się po osiedlu... wielu z nas miało problemy z prawem, ale k.u.r.w.a nie spisują nas codziennie... stoimy dobre kilka lat i spisali nas może ze dwa razy...
Nie wiem, albo ich prowokujecie, albo poprostu macie pecha...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Horvat pisze:Dziwne... codziennie stoimy na klatkach, czasem siedzimy w piwnicy bo mamy tam dobrą miejscówę... stoi nas zawsze ok 5-8 osób... kręcimy się po osiedlu... wielu z nas miało problemy z prawem, ale k.u.r.w.a nie spisują nas codziennie... stoimy dobre kilka lat i spisali nas może ze dwa razy...
Nie wiem, albo ich prowokujecie, albo poprostu macie pecha...
to na jakim Ty osiedlu mieszkasz? mnie kiedys spisali 7 razy w jednym dniu... po trzecim razie juz tylko taki znaczek dawali ze jestem obecny... dla mnie to bylo smieszne... a najlepsze jest jak kryminalna wpadnie przetrzepie od dolu do gory pomaca po jajach i pojedzie jakby nigdy nic... to jest WOLNOSC??
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Moze ktos ze "starszych" forumowiczow sie wypowiedziec i napisac "gdzie my mamy siedziec?" na klatce.. afera... za blokiem...afera... wszedzie jest afera bo nosimy kaptury... czy te starsze babki widzialy ze kogos zabijamy itd ze my jacys wandale jestesmy? opanujcie sie troche i postarajcie sie zrozumiec...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

mC_snOOpy pisze:kryminalna wpadnie przetrzepie od dolu do gory pomaca po jajach i pojedzie jakby nigdy nic... to jest WOLNOSC??
Pewnie tego nie zrumiesz, lae jest takie jakby powiedzenie: "lepiej zapobiegać niż leczyć" i temu własnie to macanie służy.
mC_snOOpy pisze:pytaja o brata... nie ma go w domu a tu "pies" do niego to podaj swoje imie naziwsko itd...
No przecież muszą wiedzieć kto tak im powiedział, bo gyby brat był jednak w domu to będą wiedzieli kto skłamał, a kłamie się zwykle z jakiegoś powodu...
mC_snOOpy pisze:na klatcE? spisza nas... na boisku? spisza nas... nie ma miejsca zeby sie nie *****!!
Ale coz tego że cię spiszą? Jak mnie spisują to życzę im miłej pracy. Przecież to że mnie spisują to nie jest żadna kara.
Horvat pisze:codziennie stoimy na klatkach, czasem siedzimy w piwnicy bo mamy tam dobrą miejscówę... stoi nas zawsze ok 5-8 osób... kręcimy się po osiedlu... wielu z nas miało problemy z prawem, ale k.u.r.w.a nie spisują nas codziennie... stoimy dobre kilka lat i spisali nas może ze dwa razy...
U mnie przed blokiem jest podobnie. Siedzimy sobie, popijamy czasem piwko, ale zapewne przez to, ze sąsiedzi nam ufają, policja nie ma po co przyjeżdżać.

Ale skoro takie kozaki jak mC_snOOpy i KasQ wychodzą na miasto z oczyma pełnymi nienawiści ku władzy to są jakby od razu na pierwszym planie w policyjnych oczach. Zmieńcie nastawienie. Jakbyście nikomu nie przeszkadzali, to wam w drogę nikt nie wejdzie, ale widać szukacie afery.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

oprócz KasQ jeszcze mC_snOOpy udowadania na forum swoją głupotę i życie bez perspektyw... żal mi was chłopcy :lol:
_kwiatek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2005, 16:50
Lokalizacja: Ostrołeka...

Post autor: _kwiatek »

mnie raz spisali 3 razy w ciągu dnia! i dobra coś im nie pasowało taka ich robota ale jak sie spozniłem na lekcje przez nich bo mowili ze podejrzany JA jestem to sie w kur***em! :P
!!! PEKPOL Ostrołeka !!!
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

nie chodze nie podpalam niczego nie tłuke szyb... jestem normalnym czlowiekiem... ale juz mnie h** strzela jak przyjezdzaja i wmawiaja zeby isc z przed/za bloku bo nam wkleja mandat ze papierek ktory obok mnie lezy ... albo ze bedziemy je*ba*ni na kazdym kroku... juz mnie nudza te spisywania... nie moga sobie zrobic listy w notesiku i sprawdzać obecnosci? 8) Psy porownuja sie z Bogiem, mysla ze maja władze nad nami... Kazdy pies po cywilu siedzi jak mysz pod miotłą... Bronia sie tylko mundurem... to moze u mnie na osiedlu tylko tak spisywali?... PS: Qrzysiu to moze wiesz ile piesek dostaje za spisanie jednej osoby? 3,4,5 gr? żal.psy.pl :wink:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

otóż jest trochę inaczej ......................
są w Ostrołęce rejony o wzmożonej kryminogenności (tak to się nazywa w jezyku policyjnym), na tę ocenę rejonu wpływają zachowania osób tam mieszkajacych lub przebywajacych okresowo (koledzy)

Cóż tylko współczuję osobom, które w tym rejonie mieszkają lub przebywają przypadkiem
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Czy moje osiedle... Jaracza jest o wzmożonej kryminogenności ?? moze wypisz osiedla bedzie latwiej...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Chyba jesteście drudzy po psaraku... coś na poziomie pekinu na ul. Padlewskiego (bez urazy)
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Qrzysio pisze:Chyba jesteście drudzy po psaraku... coś na poziomie pekinu na ul. Padlewskiego (bez urazy)
Mi nic na Jaracza nieprzeszkadza... miales tu jakies krzywe akcje? zrobil Ci ktos cos? na Poziomie pekinu hm... mozesz troche konkretniej?
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

mC_snOOpy pisze: .......... ile piesek dostaje za spisanie jednej osoby?
ma premię 10% od wartosci nałozonego mandatu lub nałożonej kary grzywny przez Sąd Grodzki

co do terminu krymninogeności, to jak sam zauważyłeś może :oops: na każdym osiedlu są dołki i pagórki i do kazdego dołka czasem ktoś zaglada, cóż widocznie często przebywasz w tym dołku i cię z niego wyciągają :D a że praca z tym wyciaganiem jest męcząca to ty musisz zapłacić :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

oes pisze:a premię 10% od wartosci nałozonego mandatu lub nałożonej kary grzywny przez Sąd Grodzki
Chyba straż miejska tak ma, policja chyba nie ma premii za wlepianie mandatów, przynajmniej te dot. parkingów, dlatego policja najczescie wzywa straznikow miejskich.
mC_snOOpy pisze:Mi nic na Jaracza nieprzeszkadza...
Nikt mk nic nie zrobił na Jaracza ani na zadnym innym osiedlu nie mialem zadnych akcji. Po prostu z tego co wiem, pekin jest chyba najbardziej kryminogennym (ciekawy wyraz :P) osiedlem, a na Jaracza wiem ze tez sie duzo dzieje i wszystko mozna tam zalatwic wiec mysle ze jestescie wysoko w rankingu. Psarak tez powinien byc wysoko ale mysle ze Jaracza jest bardziej wszechstronnie rozwinięte...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

a na Jaracza wiem ze tez sie duzo dzieje i wszystko mozna tam zalatwic wiec mysle ze jestescie wysoko w rankingu. Psarak tez powinien byc wysoko ale mysle ze Jaracza jest bardziej wszechstronnie rozwinięte...
hmm moze jestem do wszystkiego przyzwyczajony i dlatego nic mi nie przeszkadza... ale wiem ze duzo plotek chodzi na temat jaracza... ze tu to to ... ze tu to tamto... a tak naprawde zeby sie przekonac... trzeba tu mieszkac :wink:
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Nie zamierzam z tobą snoopi na ten temat dyskutować, ja mam swoje zdanie. Jeżeli nie wiesz dlaczego kończę tą dyskusje to przeczytaj podpis Qrzysia :wink: .

Temat jest o Hash Barze a nie o policji.
ODPOWIEDZ