MZK

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: MZK

Post autor: bobo92bobo »

Była zmiana na stronce. NIedawno rokład był bardziej przejrzysty łatwiej było znalezc godzine odjazdu itp Są zmiany. Ale na gorsze.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: MZK

Post autor: hempgru »

mogli by opisac nowe autobusy
uzytkownik
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 01 sty 2009, 22:10

Re: MZK

Post autor: uzytkownik »

a dzisiaj takie opoznienia autobusow ze zaal wie ktos kiedy oni skonczą ten remont?
Matek62
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 mar 2009, 22:35

Re: MZK

Post autor: Matek62 »

Myślałem, ze gorzej być nie może. Jeżdżąc autobusami MZK nasuwa się tylko jedna myśl, niemożliwe, stało się możliwe. Począwszy,od 'planowej jazdy', przez kulturę pracowników do samego kontrolera. Każdy, kto korzysta z usług MZK wie, o czym mówię. Bez odbioru.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: MZK

Post autor: oes »

hmmm..... ale autobusy dalej wożą powietrze, szczególnie wieczorami uciekając przed pasażerami! Dotyczy to szczególnie skomunikowania z pociągami Kolei Mazowieckich.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: MZK

Post autor: mojaniele »

yyy... Autobusy nie dosc ze nie jezdza zgodnie z rozkladem a najczesciej w godzinach wieczornych... :( a w dodatku jak jedzie sie autobusem to masakra :( kierowcy tak chaotycznie jezdza ze mozna sie przewrócić (mam na mysli miejsca stojace), w dodatku ostatnio jak jechalam autobusem nr 6 '' dworzec PKP ---> dworzec pks'' kurs o godzinie 8:57 to myslalam ze zwroce uwage kierowcy... nie dosc ze jezdzi tak jakby sie dopiero uczyl jezdzic to gwaltowne hamowanie autobusu o maly wlos i spowodowałoby że przewrócilby się wózek z dzieckiem... i jak korzystac z autobusow wraz z dziecmi? przeciez w kazdej chwili moze cos sie stac? hm... daje duzo do myslenia:(
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: MZK

Post autor: prezes »

WItam serdecznie, poruszam się komunikacją MZK od 2002r codziennie, najpierw do szkoły teraz do pracy. Muszę powiedzieć, że na przestrzeni tych kilku lat bardzo wiele zmieniło się w MZK. Nowe autobusy o wiele wygodniejsze i nowocześniejsze zadabane przystanki autobusowe. Zerwane tablice informacyjne znacznie szybciej są zastepowane nowymi. Ogólnie myślę, że zmierza to w dobrym kierunku. Oczywiście autobusy się spóźniają zdarzają sie nieprzyjemni kierowcy lub tacy którzy swoją jazdą prowokują do zwrócenia uwagi, ale to chyba standard. Wszędzie znajdzie się taka osoba. Jedyne poważne zastrzeżenie to, że w momencie kiedy np. na lini numer 5 autobus przyjeżdza znacznie wczesniej niż jest planowany odjazd to nie wpuszcza do środka ludzi. W wakacje nikomu to nie przeszkadza ale w zimie jak jest -20 i pada śnieg, aż żal patrzeć na starsze osoby kulące się z zimna. Szkoda tylko, że kierowcy nie chcą tego zauważyć i co niektórzy (bo nie wszystcy) śpią z rana w autobusie albo robią sobie prywatne śniadanie nie bacząc na to, że inni marzną lub mokną
krespo22
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2009, 9:40

Re: MZK

Post autor: krespo22 »

Strona internetowa MZK to porażka jak już jesteś szczęściarzem i trafiłeś że jest aktywna, to nie ciesz się za bardzo bo oznaczenia autobusów są nieaktualne... :crazy:
KaSSa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2009, 18:34

Re: MZK

Post autor: KaSSa »

MZK jest żałosne :evil:
Ja i wiele osób pracujących w nowym szpitalu dzięki temu wspaniałemu zakładowi nie mamy jak dojechać do i wrócić do domu. Oczywiście autobusy jeżdżą sobie tylko, że w środku dnia, którymi i tak bardzo mało osób jeździ, a na pewno nie pracownicy. Już któryś raz musiałam brać taksówka, a to niemało kosztuje. Pomijając to nie dawno dzwoniłyśmy na ich infolinię i prosiliśmy o drobne przestawienie godzin w rozkładzie, a milutki pan kazał nam stać na przystanku i liczyć ilość pasażerów i przekazać im ta wiedzę, a znając życie i tak nic z tym nie zrobią.
Pomijam już wielokrotne wcześniejsze spóźnienia i nie przyjazdy autobusów, nie raz tez widziałam poukrywane autobusy ze śpiącymi kierowcami sprytnie poukrywanymi w rożnych zakamarkach miasta. :ass:
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: MZK

Post autor: gutek »

Pomijam już wielokrotne wcześniejsze spóźnienia i nie przyjazdy autobusów, nie raz tez widziałam poukrywane autobusy ze śpiącymi kierowcami sprytnie poukrywanymi w rożnych zakamarkach miasta. :ass:[/quote]

Normalnie dziwi mnie twoja końcowa wypowiedź, myślisz że się chowają po krzakach po to aby się przespać? I niby taka wykształcona.A dalej szkoda moich słów do powyższej wypowiedzi.
KaSSa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2009, 18:34

Re: MZK

Post autor: KaSSa »

A wiesz, że istnieje takie coś jak kursy wieczorem,nocą i ranem? Nie sądzę. Co do aluzji "wykształcona" to czy ja gdzieś napisałam, że jestem wszechwiedzącym medium, które skończyło wiele studiów ? :lol:
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: MZK

Post autor: gutek »

A to przepraszam widocznie pisałaś w imieniu koleżanek.
ODPOWIEDZ