Radny Kurpiewski

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Radny Kurpiewski

Post autor: sKaLpeL »

Chciałem was zapytać co sądzicie o tym gościu ?

Ja nie śledzę dokładnie każdego artykułu w którym jest on opisany, ale ostatni news, jak radny chciał zadać pytanie(a) to Maciak i Kotowski zupełnie go zignorowali i zakończyli posiedzenie, przecież jak tak można ? dla mnie w tym momencie maciak i kotowski stracili w moich oczach, przeciez to było zachowanie nie profesjonalne...

dokładnie nawet nie wiem co pan Kurpiewski próbuje osiągnąć (nie jestem aż tak w temacie) ale chyba dobrze robi, że próbuje coś wyjaśnić, uzyskać odpowiedzi na pytania, gorzej, że inni nie chcą na nie odpowiadać, a dziwią mnie bardzo komentarze pod artykulem typu "kurpiewski skoncz, nie kompromituj sie , zajmij sie rodzina, interesem a nie polityka itp. itd." chcialem zapytac dlaczego tak piszecie ? wydawalo mi sie ze ten koles chce cos dobrego zrobic, a czytajac wasze komenty pod newsem wychodzi na to ze sie myle, wiec slucham...
ibm
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:18

Re: Radny Kurpiewski

Post autor: ibm »

Ciekawe kto to pisał. sam albo jakiś obrońca. Żałosne. Nie lubię gościa :lol:
ibm
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:18

Re: Radny Kurpiewski

Post autor: ibm »

Mowa oczywiście o radnym :faja:
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Radny Kurpiewski

Post autor: sKaLpeL »

wlasnie widzisz ty jestes kolego zalosny nie zrozumialem mnie, bo nie jestem radnym, ani nie jestem jego obronca, nie znam czlowieka, dlatego napisalem zebyscie mi wy (forumowicze) wyjasnili co on takiego złego robi
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Radny Kurpiewski

Post autor: Qrzysio »

sKaLpeL pisze:co on takiego złego ROBI
Odpowiedziałeś sobie sam: jakby nic nie robił to by był OK, a jak robi cokolwiek, to jest źle.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Re: Radny Kurpiewski

Post autor: jarpen »

Qrzysio pisze:
sKaLpeL pisze:co on takiego złego ROBI
Odpowiedziałeś sobie sam: jakby nic nie robił to by był OK, a jak robi cokolwiek, to jest źle.
stwierdził Chojnowski vel Kononowicz, po czym z dumą zapisał swoją myśl w zeszycie od matematyki
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Radny Kurpiewski

Post autor: Qrzysio »

Moje nazwisko ujawnisz, swojego nie, bo lepiej pisać pod pseudonimem. Oprócz podsumowywania czyichś opinii wyraź może swoją, chyba że już jesteś jaki per specjalista i możesz tylko oceniać.
RokTex
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 05 kwie 2008, 13:26

Re: Radny Kurpiewski

Post autor: RokTex »

Dla mnie koleś jest jak palikot. Zrobi wszystko byle tylko ktoś o nim napisał w gazecie lub na jakimś portalu.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Radny Kurpiewski

Post autor: palipies »

Nie ważne co o tobie mówią-ważne,żeby mówili.Z takiego założenia wychodzi najprowopodobniej owy radny,który bez wątpienia musi być mocno związany z naszym regionem o czym świadczy jego nazwisko.

Niejednokrotnie w ostrołeckiej i tutaj mam problem,ponieważ nie śmiem tych ludzi oraz podwórka nazwać polityką,więc pominę te słowo widywaliśmy/mieliśmy doczynienia z różnego rodzaju maści Nikosiami,którzy próbowali zasłynąć i na trwałe wpisać się w świadomość ludzi,którzy emocjonują się tym co dzieje się w powiecie różnego rodzaju spektakularnymi lub mniej czynami.

Bez wątpienia nieprawdopodobną rolę odgrywają obecnie media i szeroko pojęty PR,które są w stanie z osła zrobić posła,ciężko natomiast jest mi się ustosunkować do działań radnego,gdyż takowych nie było,a jedynie próby 'siania fermentu'
ODPOWIEDZ