mały basen a niemowlaki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

mały basen a niemowlaki

Post autor: martuska »

witam,
czy orientuje się ktoś jaka jest temperatura wody na malym basenie? i czy woda w nim jest chlorowana czy ozonowana? chodzi o przyjscie na basen z niemowlakiem (4 m-ce). Czy rodzice przychodza z takimi maleństwami? nigdy nie bylam na tym basenie, moze ktos mi jeszcze napisze jak jest z przebieralnia (czy bede miala do dyspozycji jakis przewijak zeby na lezaco przebierac malca?)
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: mały basen a niemowlaki

Post autor: baryłka »

Szczerze mówiąc ja bym nie ryzykowała. Szkoda Szkraba. Na naszym basenie jest straszny syf, jeszcze się czymś zarazi :/
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: mały basen a niemowlaki

Post autor: bastylia »

baryłka ma rację.nie ryzykuj,zwłaszcza z takim maluszkiem.ja jeżdziłam ze swoja córeczką do Zambrowa albo Pułtuska.teraz otworzyli nowiutki basen w Ostrowii maz.jest tam brodzik dla małych dzieci,i jest czysto przede wszystkim.przebieralnie tez bez porównania z naszymi.nie wiem czy są przewijaki,ale nawet jeśli nie to, w przebieralniach są takie duże i szerokie ławki,na których z powodzeniem możesz przewinąć maluszka.Polecam tą pływalnię z czystym sumieniem.
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Re: mały basen a niemowlaki

Post autor: martuska »

ok, dzieki, tez myslalam o tej nowej plywalni w ostrowi, ale wiesz moze jakA tam jest temp wody? nadaje sie dla maluszka?
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: mały basen a niemowlaki

Post autor: bastylia »

szczerze to nie wiem,ale jest ciepła.jeśli Twój maluch lubi się kąpać to na pewno będzie zadowolony.moją niespełna trzyletnią diabliczkę z trudem z tego baseniku wyciągam,a ile łez i krzyku przy tym...
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: mały basen a niemowlaki

Post autor: bastylia »

właśnie mi się przypomniało,że jak byłam ostatnio to była dwójka takich szkrabów kilkumiesięcznych,czyli woda się raczej nadaje,na pewno nie jest tak mocno chlorowana jak w większych basenach.spróbuj tam,myślę że będziecie zadowoleni:)
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: mały basen a niemowlaki

Post autor: Oczy Nocy »

Mały basen zdecydowanie sie nie nadaje dla takiego maluszka. Woda jest bardzo chlorowana i raczej zimna, więc odpada.
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: mały basen a niemowlaki

Post autor: hallerak »

ja byłem ze swoim synem na małym basenie i woda była ZIMNA...tam gdxie sie schodzi schodami do basenu to w tym miejscu była ciepła...ale ogolnie zimna;/
brrr
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ODPOWIEDZ