ul Ławska - masakra

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

ul Ławska - masakra

Post autor: mojaniele »

Witam! Chciałabym zwrócić uwagę na stan ulicy Ławskiej, a dokładnie odcinek pomiędzy ul. Graniczną a ul. Przemysłową. Stan tej ulicy jest fatalny... :( Dziura na dziurze, nieoświetlona, ruch bardzo duży a przede wszystkim samochodów dostawczych, pobocza w ogóle nie ma:( W ostatni weekend jechałam tamtędy z rodziną ok. godz. 17 (było już dość ciemno) i omijając jedną dziurę wpadliśmy w drugą przez co złapaliśmy tzw. "kapcia". Ciężko było wymienić koło z tego względu, że nie było nic widać a ruch taki że trzeba uważać na każdy ruch,a samochód stał na części jezdni przez malutkie pobocze. Jak tamtędy mają codziennie poruszać się TIR'y, samochody osobowe, autobusy, skoro droga naprawdę jest niebezpieczna a przejeżdżać muszą tą ulicą wiele razy w ciągu dnia? Tak powinna wyglądać droga gdzie auta przejeżdżają setkami razy w ciągu doby? Niektóre wsie mają lepsze drogi niż ul. Ławska :(
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: ul Ławska - masakra

Post autor: Sarcev »

juz od dawna jest ten problem niestety. jakis czas temu robilem zawieszenie w aucie wlasnie przez ta droge. W poprzednim roku dziury latali żwirem!
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: ul Ławska - masakra

Post autor: mojaniele »

Nom... ja niestety też musiałam przez to co się okazało zrobic zawieszenie przednie...:( i musiałam kupić koło i felgę bo była cała wygięta nie nadawała się do użytku:(
ODPOWIEDZ