Galeria z Bożego Ciała

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Tygrysica
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2005, 14:32
Lokalizacja: oka\wrocek

Post autor: Tygrysica »

nie wime czy to jest istotne nio ale czasem podpisy sie przydaja przy zdjeciach ogólnie moze być
Obrazek
Awatar użytkownika
*Juleczka*
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2005, 19:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: *Juleczka* »

Dla mnie galeria jest wporzadku ;)
JaKa SiŁa JeSt w SpLeCiOnyCh MoCnO dŁoNiaCh, JakĄ MoC mA SpOjŻeNie w LuDziKiE OcZy... :)
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

A ja nierozumiem czemu jak zapytałem sie czy bedą zdjecia z niedawnej Majówki to sie dowiedziałem ze nie bo trzeba oszczedzać z limitem ... a dzień później pojawiły sie zdjecia z "Roku Andersenowskiego" w jakimś przedszkolu zamiast z chyba jedynej poważnej imprezy w tym roku w Ostrołece ... Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć, bo ja chyba troche niekumaty jestem :|
8)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja tych zdjec z bozego ciała nie przeglądałem i tego nie zrobie poniewaz uwazam ze to jest glupota pstrykac zdjecia procesji poniewaz kazdy kto jest chrzescijaninem powinien w niej uczestniczyc i kazdy wtedy moglby to zobaczyc na zywo a po co jeszcze z tego zdjecia w necie to nie mam pojecia
moim zdaniem galeria do kosza !

:evil: :evil: :evil:
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

mArCiNq pisze:ja tych zdjec z bozego ciała nie przeglądałem i tego nie zrobie poniewaz uwazam ze to jest glupota pstrykac zdjecia procesji poniewaz kazdy kto jest chrzescijaninem powinien w niej uczestniczyc i kazdy wtedy moglby to zobaczyc na zywo a po co jeszcze z tego zdjecia w necie to nie mam pojecia
moim zdaniem galeria do kosza !
chyba troche na sile probujesz trzymac sie jakichs 'zasad' :)

A jesli jakich chrzescijanin byl na procesji chcial by zobaczyc siebie na zdjeciu?
Albo jakis ateista itp chcial by zobaczyc kolege chrzesijanina jak maszeruje? :P

przesadzasz;]
takie typowe dzisiaj doszukiwanie sie grzechu w nowoczesnym swiecie aparatów i kamer, a ja osobiscie w tym wszystkim nie widze nic złego.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nawet nie chodzi o to żeby zobaczyć kolege na zdjęciu itp. Jak na miodobraniu w Myszyńcu występują Kurpie na scenie to nie narzekają że robi im się zdjęcia - to dla nich pamiątka, aby mieli co dzieciom pokazać i powspominać.

Robiąc procesji zdjęcia możesz sobie zobaczyć jakie symbole, chorągwie itp prowadzone są z przodu, nie zobaczysz ich tak dobrze gdy idziesz z tyłu w tłumie.
verson pisze:Czy nie masz możliwosci zrobienia takiej opcji, ze zdjecie w pelnym rozmiarze bedzie mozna obejrzec dopiero po kliknieciu?
Można, ale unikam tego ponieważ chcąc obejrzeć zdjęcie musisz:

1. Wejść do albumu
2. Kliknąć w miniaturkę zdjęcia
3. Nadal widzisz swego rodzaju miniaturkę (tylko nieco większą niż ta w którą kliknąłeś porpzednio)
4. Kliknąć w zdjęcie - dopiero otworzy się okienko z obrazkiem w pełnych rozmiarach

Powstaje pytanie czy warto tyle klikać?
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

Pewnie że nie warto wiesz jakie od tego się robią odciski :?
Obrazek
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

rzeczywiscie to niebezpieczne dla zdrowia.

Z drugiej strony ciekawsza jest opcja..?
1. wchodzisz w album
2. ogladasz wszystkie malutkie miniaturki (hm, ktora by tutaj obejrzec, nie wiem bo to wszystko takie małe)
3. ok otworze.. co mi tam ze jest wielka i zajmuje 0,5mb

Zeby sobie przeglądać taką galerię naprawdę trzeba się nudzić.

A na tej "swego rodzaju miniaturce" przynajmniej mozesz cos dostrzec i szybko ogladac kolejne. Tylko wtedy kiedy nas jakas fotka naprawdę zainteresuje klika sie po to, zeby miec 1024x768.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Niedługo prawdopodobnie powstanie nowa galeria więc pomyślimy o tym.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

mArCiNq pisze:poniewaz uwazam ze to jest glupota pstrykac zdjecia procesji
No moim zdaniem tez troche glupota robic zdjecia ludziom uczestniczacym w procesji :?
mArCiNq pisze: poniewaz kazdy kto jest chrzescijaninem powinien w niej uczestniczyc
Z tym sie jednak nie zgodze... jestem chrzescijaninem ale nie katolikiem, a to jest swieto kosciola katolickiego.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

w takim razie przeprazsam bo ja nie wiem jakie są róznice miedzy chrzescijaninem a katolikiem
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Są, nieznaczne ale są.

Ja szczerze p******* boze cialo :twisted:
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

mArCiNq pisze:w takim razie przeprazsam bo ja nie wiem jakie są róznice miedzy chrzescijaninem a katolikiem
A pani od historii nie pamietasz? :P "Każdy katolik to chrześcijanin, ale nie każdy chrześcijanin to katolik [...]"
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

no cos teraz se przypominam ale i tak nie znam tych roznic ale mniejsza o to :P
ODPOWIEDZ