orange freedom

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
marcin22
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 09 lut 2009, 16:22

orange freedom

Post autor: marcin22 »

witam. chcialbym sie dowiedziec czy u kogos kto tez ma Orange freeDOM to sie rozłącza ?? bo u mnie to 3-5x musi mi rpzerwac polaczenie z internetem neiwiem co jest... jesli posiadacze freedom niemaja problemow to prosze o wskazówke ;]
MMISIEKK007
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2009, 11:55

Re: orange freedom

Post autor: MMISIEKK007 »

Mam juz orange freedom poltora roku i jakos nigdy nie sprawial mi problemow wiekszych ani tez sie nie rozlaczal bez powodu czy przyczyny z winy operatora. Jedyny jaki mialem problem kiedys pewnego razu to chyba byl z winy mojego komputera bo zrobienie formata mu i ponowne zainstalowanie modemu sprawilo ze wszystkie problemy znikly odrazu :D
marcin22
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 09 lut 2009, 16:22

Re: orange freedom

Post autor: marcin22 »

acha, to chyba jednak cos z moim kompem moze byc jednak ;] dzieki
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: orange freedom

Post autor: Qrzysio »

Spróbuj swój modem podłączyć do innego komputera. Modem też może sprawiać problemy.
RaulDeChagny
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwie 2009, 18:08

Re: orange freedom

Post autor: RaulDeChagny »

Ja taki sam problem mam z Blueconnectem, próbowałem podłączyć go do innego kompa i było to samo, więc chyba wina leży po stronie modemu (Option 225) albo po stronie operatora.
Fanspot
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2009, 9:40

Re: orange freedom

Post autor: Fanspot »

Czy jest to wina operatora, to najlepiej zadzownic na BOK i tam zapytac. Oni maja przeciez mozliwosc sprawdzenia lacz. Poza tym modem masz pewnei na gwarancji.

Z innej beczki: w tej chwili przy zakupie orange freedom mozna dostac orange free 2GB (czyli juz na tych nowych limitach) za 9zl. No, calkiem przyzwoicie.
ODPOWIEDZ