Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Jan Kowalski
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2009, 11:23

Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: Jan Kowalski »

Witam. Chciałam poruszyć nurtujące mnie postępowanie władz PSS SPOŁEM a mianowicie, czemu pracujące tam niektóre Panie które powinny być już dawno na emeryturze PRACUJĄ tam i zabierają część pieniędzy która mogła by być przeznaczona np. na premię lub podwyżkę dla sumiennych pracowników? Pomijając już że praktycznie nic nie robią w spółdzielni, stresują niektórych pracowników swoją przemądrzałością i cynizmem. Jakie zdanie ma na ten temat Pan prezes Wiktor Bednarczyk?
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: wanna »

Proponuję udać się do głównego zainteresowanego - czyli prezesa - i go o to spytać. Najłatwiej anonimowo i na forum, nie?
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: Mordziaty »

no coment
Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 20:22 przez Mordziaty, łącznie zmieniany 1 raz.
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: wanna »

Nie wiemy, czy prezes nie widzi problemu, bo póki co to chyba jeszcze nie został o to zapytany.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: palipies »

Uwielbiam robić zakupy w społem,leniwa atmosfera,lekko leciwe ekspedientki z mocnym makijażem i wyrazistą ondulacją na pawia...itd.

i mi nie przeszkadza to,że jedna jest na mięsnym,jedna na alko druga na kasie,w ogóle mi to nie przeszkadza,ponieważ jak idę do stokrotki i widzę,jak tam ludzie charują to robi mi się przykro,a najwidoczniej pss dba o swoich pracowników i chwała mu za to.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: palipies »

a propos meritum tematu,jak mają ochotę pracować niech pracują,chyba że nie spełniają żadnej pożytecznej roli i bumelują w pracy to w takim wypadku powinny odejść,ciężko jest mi się wypowiadać głębiej na ten temat,gdyż nie znam atmosfery oraz sytuacji panującej wewnątrz społem.
fioona82
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2009, 16:51

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: fioona82 »

sama prawda
Ostatnio zmieniony 26 gru 2009, 16:38 przez fioona82, łącznie zmieniany 1 raz.
tygryss
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2009, 20:25

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: tygryss »

Robię zakupy tylko w pss Społem, nie dlatego,że mam blisko, ale dletego, że po prostu lubię. Zawsze spotkałem się tylko z miłą obsługą, bez względu na to czy robiłem zakupy w metalowcu, czy spożywczaku. Ńie interesują mnie kompetencje tych ludzi, dla mnie ważne jest to, że mają pracę,która jest teraz na wagę złota i zawsze służą mi pomocą. Szkoda tylko,że tyle już sklepów z tej sieci zostało zlikwidowanych
małgola
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2009, 20:52

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: małgola »

Uważam że te opinie są krzywdzące ponieważ PSS Społem składa się z kilku sklepów a nie w każdym jest źle. Ja osobiście robię zakupy w KAPRYSIE i jestem bardzo zadowolona Panie są bardzo miłe zarówno starsze jak i te młodsze. To że czasami trzeba troszkę postać w kolejce to nie sądzę albo poczekać na obsługę to tak samo jak w innych sklepach bo to są tylko ludzie a nie maszyny.
Mordziaty
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2009, 11:21

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: Mordziaty »

MODERATORZE, a może przenieśmy temat na stronę główną?? bo staje się ciekawy :jupi:
...Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz Starego Mordziatego, on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k....a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite...
Eloks
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2009, 9:06

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: Eloks »

Jestem stałym klientem PSS. Najlepiej robi mi się zakupy w sklepie KAPRYS. Jest miła i fachowa obsługa, w razie problemów ze znalezieniem produktu , panie podpowiedzą, a nawet podadzą towar. Widzę, że część klientów nie dorosła do zakupów w sklepach samoobsługowych, bo nawet nie wystawią zakupów z koszyka, czym nie ułatwiają pracy tym paniom, a potem powstają takie tematy z narzekaniami. Więc może najpierw zastanówmy się nad swoim zachowaniem, a dopiero później piszmy zażalenia.

Pozdrawiam i polecam sklep Kaprys
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: wimp »

tygryss Posty:1 Dołączył(a): 26.11.2009
małgola Posty:1 Dołączył(a): 27.11.2009
Eloks Posty:1 Dołączył(a): 28.11.2009

LOL :lol:
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Dziwne Rzeczy w PSS SPOŁEM

Post autor: rbk »

uaahahahahahahah to sie jan kowalski nie popisał hhahahahahahahahaha :lol:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
ODPOWIEDZ