Ostrołęcki złodziej

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Wieslaw
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wieslaw »

Wlasnie ...ja rowniez nie rozumiem co sie dzieje z tymi postami. Czemu notorycznie ktos je usuwa ...na mysl by mi nie przyszlo, ze osoba ktora to robi jest znajomym tego pana na zdjeciu :>.

Pozdrawiam

P.S - chcialbym znac opinie innych forumowiczow co sadza o tego typu exponowaniu ludzi za ich czyny.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

No właśnie. Ja też nie wiem czemu tak się dzieje. To są narkomani, złodzieje i na dodatek "konfitury". Takich trzeba tępić :!:
...set me free...
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

witam za takie eksponowanie gościa możecie nieźle beknąć !!!! ale tak od siebie to gościa za torbę na trzepaku przed blokiem wywiesić na 24h i na odwyk jesli nic innego nie da się zrobić
:evil:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Pamiętam człowieka jeszcze z lat dzieciństwa... wtedy w sumie wąchali " tylko" klej i obrabiali spożywczaki na osiedlu, teraz jak widać stoczył sie koleś jeszcze bardziej... A najbardziej mi szkoda jego rodziców, bo w gruncie rzeczy to na poziomie ludzie.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

:D

chyba razem z nim działa jeszcze koleś "MAZUR"
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

tylko czekac kiedy frajer zostanie dojechany!!! :twisted:
ciekawe co on teraz ma w glowie...?
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

ehh aż głupio przyznać ze ten typ jest z Mojego osiedla... nawet sie nie zdziwilem ze go złapali ze go nagrali jak pucuje... to bylo wiadome od dawna... kiedys z niego byl nawet Spoko Koles... a teraz? koles spadl na dno...

PS: co do nagrania... mowil ze to nie jego głos :wink: ze to glos jednego z tych ktorych wydał :) Żal?
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

właśnie dzięki takim frajerom więzienia się zapełniają....
Wzorowy konfident :lol:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Człowieku, a czy uważasz, że ludzie na takie rzeczy nie powinni reagować??
Przecież dla takich idiotów nie ma miejsca na ulicach...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Chyba mnie nie zrozumiałeś... Moim zdaniem ich miejsce jest na odwyku, a to co słychać w tym "przesłuchaniu" to koleś kapuje swojego kolesia od roboty w sklepach... :lol:
Jeżeli ukradł coś w sklepie to napewno to sprzeda. Przyjmijmy, że Ty to kupisz, a on na psach Cię sprzeda i jesteś paser, a na to jest paragraf.
Przyjąłem, że koleś jest ćpunem, bo napewno nie kradł z głodu...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Horvat co bys zrobił gdyby ciebie okradł?
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

napewno bym go nie przesłuchiwał przy dyktafonie....
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

co do paserki... on musi (ćpun) miec jakis dowod ze mi to sprzedal? wątpie zeby go znalazl...
a koles i tak dostal po głowie troche... ale czy zrozumie? watpie... to jest nie od dzis nie od wczoraj tylko od dluzszego czasu... na odwyku tez byl i co ? nico jak cpal tak cpa
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

odwrotnie ................
jeśli powie Policji ze Tobie mC_snOOpy sprzedał a wartość rynkowa towaru przekracza 50 PLN, to ty musisz udokumentować legalność nabycia danej rzeczy, choćby paragonem z kasy fiskalnej :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
czarnymp
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2005, 23:18

Post autor: czarnymp »

Horvat pisze:napewno bym go nie przesłuchiwał przy dyktafonie....
a czemu nie?? a co byś zrobił?? pogłaskał po głowie?? to właśnie robi polskie prawo. głaszcze po główce bo ma szpaku żółte papiery. i nic mu zrobić nie można. ostatnio mu się udało, ale jak powiedział w nagraniu "i tak go znajdziemy". i kolego kochany grozić to sobie możesz mamusi. jak ktos zna artura p. to niech się go zapyta czy nie jesteśmy już dobrymi kumplami. i równiez info dla pana artiego p. : zapraszam do sklepu na kolejną rozmowę i zwrot należności, w przeciwnym wypadku..... nie będę Cie już lubił.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2005, 21:05 przez czarnymp, łącznie zmieniany 1 raz.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

oes pisze:odwrotnie ................
jeśli powie Policji ze Tobie mC_snOOpy sprzedał a wartość rynkowa towaru przekracza 50 PLN, to ty musisz udokumentować legalność nabycia danej rzeczy, choćby paragonem z kasy fiskalnej :D
to ja poprosze od Ciebie rachunek za np 2 kraty browara co kupywales rok temu... i co wtedy?
troche nie rozumiem...
np szpaku ma zolte papiery... i ma naje...bane w glowie... i przyjdzie do mnie z psami ze ja cos od niego kupilem... ja zaprzecze i komu uwierza ? mi normalnemu czlowiekowi czy konfidentowi cpunowi i debilowi?

czarnymp - jeszcze moze opiszesz w punktach co z nim zrobiliscie itd? pochwal sie ...
czarnymp
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2005, 23:18

Post autor: czarnymp »

czarnymp - jeszcze moze opiszesz w punktach co z nim zrobiliscie itd? pochwal sie ...[/quote]

a czy to już z ludzmi kulturalnych konwersacji poprowadzić nie można. odbyła się zwykła, na odpowiednim poziomie rozmowa, wyjaśniająca jego i głównie moje podejście. co tu opisywać.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

hmm... nie jestem przekonany jak to sie odbylo bo swoje wiem i jestem z JrC i wiem troche wiecej co sie dzieje... i nie chce opisywac na forum co gdzie i jak ... sam wiesz o co chodzi prawda? :wink:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

mC_snOOpy pisze: troche nie rozumiem...
... i przyjdzie do mnie z psami ze ja cos od niego kupilem... ja zaprzecze i komu uwierzą
zaprzeczenie nie jest podstawą do zaniechania czynności przez piesków :D a taka jest linia obrony obwinionego (szpaka) i polskie prawo wymaga by podejrzany o paserkę udowodnił ze danej rzeczy nie posiada lub okazał się dowodem zakupu danej rzeczy w sklepie :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

:shock: :shock: :shock: Serio :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

W takiej sytuacji nie robiłbym sobie jaj. :?
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

... tak zgadza sie to on ... z tego co mi na osiedlu mowili to znalezli go w piwnicy z rozwalona glowa ...
Przecpal sie i upadl ? (to najbardziej realne) ...

Ciekawe czy reszta ćpunów wezmie do siebie to ze...

" Hera nie wybiera, ona wszystkich zabiera "

:?
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ja myśle że to był "złoty strzał"...
Awatar użytkownika
Wolnosc88
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 09 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wolnosc88 »

Niby wyklucza się udział osób trzecich w tym incydencie, ale kto wie..Może ktoś poprostu sam pragnął wymierzyć sprawiedliwość Ś.P. Szpakowi :? ..Mimo wszytsko...Niech mu ziemia lekką będzie..+ + + :?
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

wątpie zeby ktos cos mu zrobil ...

Tak jak mowi setme ... " Złoty Strzał " ...
ODPOWIEDZ