nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: yardoi9 »

witam jezeli nie masz pomysłu na sylwestra a chcesz sie pobawic zapraszam
pisz na gg 4571187
jezeli nie masz gdzie isc na sylwestra ze znajomymi czy dziewczyną napisz
u nas nie drogo a bardzo wesoło!!!
Impreza organizowana prywatnie
Tylko do osób rozsądnych
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: Infom »

napisz coś więcej, czy to będzie w lokalu? czy jakies cieple dania beda? muzyka? itp. a pozniej na GG mozna pisać bo na razie wyglada to jak oferta towarzyska :)
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: yardoi9 »

jest to w lokalu(w barze , bar jest przystosowany do takich imprez) liczba miejsc ograniczona, cena to 75 zł od osoby w tym 2 dania gorące przystawki(robi to kucharka ) pokaz sztucznych ogniu
muzyka-napewno NIE bedzie grał zespół tylko muzyka nowoczesna clubowa
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: Infom »

dobra oferta , napisz jak możesz jak LOKAL jeszcze
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: yardoi9 »

bar Kufelek czy kuferek na stacji miejsc 50
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: Infom »

hmm to miejsc nie za wiele co nie oddaje juz przy takiej ilości klimatu :) trochę wtedy bedzie sie wydawało stypowato :) hm
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: yardoi9 »

ale za to wszystkich poznasz
to nie jest bal tylko normalna impreza dla młodych :)
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: palipies »

Stanowczo za drogo-75pln, w tym tylko dwa dania,czyli ktoś sobie minimum 50pln zarabia od osoby,ponieważ zrobienie dwóch dań gorących to jest koszt maks 15 pln,zważając że zapewne będzie to kotlecik i pueree.
Cóż takie jest prawo rynku są chętni na coś takiego=kwit dla osoby,która pomysł miała,ale jak dla mnie to trochę niedorzeczna cena w stosunku do tego, co jest oferowane.
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: yardoi9 »

wey wiesz co jak bys robił sylwestra to bys wiedział ile to kosztuje, cała organizacja oswietlenie muzyka sala jedzenie sztuczne ognie przystrój to bys sie za głowe złapał, jak robisz sylwka w domu to nie martwisz sie o nic o jedzenie tylko jak najtaniej :D
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: baryłka »

palipies pisze:Stanowczo za drogo-75pln, w tym tylko dwa dania,czyli ktoś sobie minimum 50pln zarabia od osoby,ponieważ zrobienie dwóch dań gorących to jest koszt maks 15 pln,zważając że zapewne będzie to kotlecik i pueree.
Cóż takie jest prawo rynku są chętni na coś takiego=kwit dla osoby,która pomysł miała,ale jak dla mnie to trochę niedorzeczna cena w stosunku do tego, co jest oferowane.
To wcale nie jest za drogo. Organizowałam sylwester u siebie w domu na 16 osób. Zbierałam po 70 zeta, były dwa ciepłe posiłki, alkohol, wystrój, owoce, słodycze i zostało mi z tego niecałe 10 zeta. Nikt Cię nie prosił o obrażanie organizatora. Koleś tylko grzecznie spytał obcych ludzi czy chcą siędo niego przyłączyć na sylwester. Trzeba mu jedynie podziękować bo takich ludzi jest mało! Jak chcesz to idziesz, a jak nie to milcz.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: palipies »

baryłka pisze:
palipies pisze:Stanowczo za drogo-75pln, w tym tylko dwa dania,czyli ktoś sobie minimum 50pln zarabia od osoby,ponieważ zrobienie dwóch dań gorących to jest koszt maks 15 pln,zważając że zapewne będzie to kotlecik i pueree.
Cóż takie jest prawo rynku są chętni na coś takiego=kwit dla osoby,która pomysł miała,ale jak dla mnie to trochę niedorzeczna cena w stosunku do tego, co jest oferowane.
To wcale nie jest za drogo. Organizowałam sylwester u siebie w domu na 16 osób. Zbierałam po 70 zeta, były dwa ciepłe posiłki, alkohol, wystrój, owoce, słodycze i zostało mi z tego niecałe 10 zeta. Nikt Cię nie prosił o obrażanie organizatora. Koleś tylko grzecznie spytał obcych ludzi czy chcą siędo niego przyłączyć na sylwester. Trzeba mu jedynie podziękować bo takich ludzi jest mało! Jak chcesz to idziesz, a jak nie to milcz.

ty uważasz,że nie jest drogo,a ja uważam,że jest-niejednokrotnie byłem na sylwestrze,za którego płaciłem do 50 zł,a miałem jedzenie,napoje,było oświetlenie,muzyka etc. organizowanie sylwestra jest sposobem na zarobienie pieniędzy to jest normalne,dlatego ja się wypowiedziałem,że cena nie jest adekwatna do tego co jest oferowane

Czym obrażam organizatora???
Czy tylko pozytywne opinie ludzie powinni zamieszczać?
Zastanów się trochę,chyba nie wiesz do czego służy i czym jest forum.

To jest miejsce,gdzie mam prawo pisać na każdym temat to co mi się podoba, a tobie,ani nikomu innemu podobać się to nie musi,a teksty jak ostatnie zdanie,które wyniosłeś z domu zachowaj dla siebie,gdyż obnażają ewidentnie twoje braki intelektualne i kulturalne.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: palipies »

Organizator wyraźnie napisał,że w cenę 75 zł wchodzą dwa gorące dania i pokaz sztucznych ogni, co brzmi nieco enigmatycznie,gdyż nie jest rzeczą wiadomo,jak długo będzie trwał etc. poza tym pokaz sztucznych ogni w sylwestra można mieć za darmo :)

Jeżeli już za liczenie się zabierasz to sobie inaczej policz 50x75=3750,wynajęcie jakiegoś małego baru w rzekuni kosztuje z 600 zł, 100 dań,na które się składa kotlecik i ziemniaczki kosztuje z 700 zł i co jeszcze za ten kwit masz?

Wynajęcie remizy w rzekuniu/dzbeninie i innych kosztuje 600zł,
wchodzi 80 osób,bierzesz gościa,któremu będzie odpowiadało puszczanie muzyki/ktoś zorganizuje stroboskopy/zamawiasz pizze i kupujesz flaszkę w hurtowni i ile Ciebie wychodzi?
7,5 pln za lokal
15zl za pizze
25 zl za 0,5l z 'zapojka'
5zl paluszki/chipsy na osobę.
5 zł na picie.

57,5 zł i masz poł litra flaszki,jedzenie i picie,a Ty uważasz,że 75 zł za 2 dania to jest bardzo niska cena,ok można byłoby uznać tą cenę za niską,gdyby miejsce było bardziej zacne,ale tak nie jest.
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: Krzychu »

palipies nie zgodze sie z Toba... Nie masz ZIELONEGO POJECIA o organizowaniu jakichkolwiek imprez! Wliczyłeś w cene pizze, a gdzie drugie danie? Gdzie muzyka? Ktos kto będzie ją puszczal? Dodatkowo jak ktos juz pisał jakies serwerki itp.? A powiedz mi ile ta osoba zapłaci za telefon organizując cos takiego? Przeciez to jest pełno telefonowania! Po imprezie trzeba to jakos posprzątać... bo samo sie nie sprzątnie, a gdzie czas osoby organizującej, która włożyła w to tyle czasu? W cene takze nie wliczyłeś fajerwerek... Mozna by było jeszcze wymyślać inne koszta, które osoba organizująca napewno poniosła. Łatwo usiąść przed komputerem i napisać DROGO. Jak na sylwestra myśle, że ta cena nie jest wygórowana, to tyle ode mnie :mrgreen:

PS.
czyli ktoś sobie minimum 50pln zarabia od osoby
W jakim Ty swiecie zyjesz czlowieku? :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 09 gru 2009, 14:52 przez Krzychu, łącznie zmieniany 1 raz.
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: baryłka »

palipies pisze:
baryłka pisze:
palipies pisze:Stanowczo za drogo-75pln, w tym tylko dwa dania,czyli ktoś sobie minimum 50pln zarabia od osoby,ponieważ zrobienie dwóch dań gorących to jest koszt maks 15 pln,zważając że zapewne będzie to kotlecik i pueree.
Cóż takie jest prawo rynku są chętni na coś takiego=kwit dla osoby,która pomysł miała,ale jak dla mnie to trochę niedorzeczna cena w stosunku do tego, co jest oferowane.
To wcale nie jest za drogo. Organizowałam sylwester u siebie w domu na 16 osób. Zbierałam po 70 zeta, były dwa ciepłe posiłki, alkohol, wystrój, owoce, słodycze i zostało mi z tego niecałe 10 zeta. Nikt Cię nie prosił o obrażanie organizatora. Koleś tylko grzecznie spytał obcych ludzi czy chcą siędo niego przyłączyć na sylwester. Trzeba mu jedynie podziękować bo takich ludzi jest mało! Jak chcesz to idziesz, a jak nie to milcz.

ty uważasz,że nie jest drogo,a ja uważam,że jest-niejednokrotnie byłem na sylwestrze,za którego płaciłem do 50 zł,a miałem jedzenie,napoje,było oświetlenie,muzyka etc. organizowanie sylwestra jest sposobem na zarobienie pieniędzy to jest normalne,dlatego ja się wypowiedziałem,że cena nie jest adekwatna do tego co jest oferowane

Czym obrażam organizatora???
Czy tylko pozytywne opinie ludzie powinni zamieszczać?
Zastanów się trochę,chyba nie wiesz do czego służy i czym jest forum.

To jest miejsce,gdzie mam prawo pisać na każdym temat to co mi się podoba, a tobie,ani nikomu innemu podobać się to nie musi,a teksty jak ostatnie zdanie,które wyniosłeś z domu zachowaj dla siebie,gdyż obnażają ewidentnie twoje braki intelektualne i kulturalne.
Oczywiście zgadzam się, że forum jest do tego aby się wypowiadać. Tak się tylko zastanawiam czy jak Ty byś organizował/a imprezę to dałbyś/dałabyś ogłoszenie i czy stać by Cię było na zaproszenie obcych ludzi. Coś mi się wydaję, że ta pierwsza wypowiedź była na zasadzie "ja nic dla nikogo nie zrobię, ale ponarzekam" dlatego napisałam "Jak chcesz to idziesz, a jak nie to milcz.".
Aha, mam prośbę nie pisz co wyniosłam z domu. Nie znasz mnie ani mojej rodziny.
Pelsonek
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:06

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: Pelsonek »

To nie jest wygórowana cena. najgorszy lokal jaki jest w Oce najgorsze piwiarnie krzyczą 2000 za wynajem lokalu na sylwestra więc podziel to przez 50osób masz 40zł za sam lokal+dwa dania średnio po 10 już jest 60zł 10 na fajerwerki bo nie są tanie to daje Ci 70 zł a gdzie oświetlenie itd?? wg mnie to jest bardzo dobra cena. pozdrawiam
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: palipies »

raz jeszcze napiszę-wynajęcie remizy w rzekuniu i dzbeninie kosztuje 600zł,do tej w rzekuniu wchodzi ponad 80 osób,więc jak dla mnie rachunek jest prosty,poza tym nie potrzebuję dj na takiej imprezie,wystarczy komputer,dużo muzyki i osoba,która na początku będzie miała chęci 'grać'.
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: wanna »

Jesteś pewien, że wynajęcie na noc sylwestrową tylko tyle kosztuje?? To, że normalnie za taką cenę wynajmą nie znaczy, że w sylwestra również.

Mało wiesz o organizowaniu imprez i wszystkich kosztach z tym związanych.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: palipies »

tak,dowiadywałem się i wiem,że w tym roku wynajęcie remiz w rzekuniu oraz dzbeninie w dniu 31.12-czytaj sylwester kosztuje 600 zł-czytaj słownie sześćset złotych

miło jest,jak ktoś się wypowiada w moim imieniu,ale nie jest już miło,gdy ktoś wypowiada się pisząc nieprawdę,także nie życzę sobie tego.

nie mam zamiaru tobie udowadniać,gdyż nie widzę w tym żadnego sensu,ale współorganizowałem imprezy i wiem jakie są związane z tym koszty
dlategoteż w tym temacie zabrałem swój skromny głos i kosztorys imprezy z flaszką,pizzą,zapojką etc. podałem parę postów wyżej-wyniósł on 57,5 pln,jak dobrze pamiętam,
a drugie danie jest mi na imprezie kompletnie niepotrzebne,wystarczy duża pizza i trochę czegoś do zagryzienia-wychodzę z założenia,że wolę pić i tańczyć,a nie jeść,a gdy złapie mnie głód to wydaje mi się,że jak i dla innych normalnych ludzi,którzy jedzą, a nie ********* wspomniana już kilkukrotnie pizza wystarcza.

a teraz nawiązując do użytkownika ze śmiesznym avatarkiem-dużo telefonów się wykonuje?
jeden do właściciela miejsca,w którym odbywa się impreza,a tak ludzie do ciebie dzwonią
poza tym w normalnym towarzystwie jest tak,że można podzielić obowiązki i niekoniecznie robić to z chęcią zarobienia pieniędzy tylko z chęci ucieszenia się,że była dobra impreza.
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: Krzychu »

A moim skromnym zdaniem wydaje sie, ze wiesz, że palnąłeś głupotę piszac takie rzeczy i teraz probujesz sie wybronic... A co z tym jesli nie uzbiera 50 osob tylko 47? Poza tym piszesz, że wynajem remizy kosztuje 600 zł, a czy autor postu napisał, że to jest remiza? NIE! - jest to bar bodajrze "kuferek" czy tam "kufelek" a nie zimna remiza! Zadzwon do tego baru i dopiero sie udzielaj a nie piszesz o jakis remizach.
A tak poza tym:
...czyli ktoś sobie minimum 50pln zarabia od osoby...
...kosztorys imprezy z flaszką,pizzą,zapojką etc. podałem parę postów wyżej-wyniósł on 57,5 pln,jak dobrze pamiętam...
Więc w którym poście kłamałes? :crazy: przyznaj sie :lol:
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: palipies »

nie wiem czy miałeś już maturę czy dopiero przed tobą,ale lepiej naucz się czytać tekst ze zrozumieniem.

nie "palnąłem żadnej głupoty" i nie czuję potrzeby,żeby dzwonić do baru kuferek,ile kosztuje jego wynajęcie,a druga kwestia po tym,jak zarzucano mi,że nie mam doświadczenia w organizowaniu imprez ustosunkowałem się do tego pisząc,ile takowa w remizie sylwestrowa z flaszką kosztuje,jeżeli nie umiesz łączyć faktów i czytać raz jeszcze to powtórzę,ponieważ widzę,że masz problemy czytać ze zrozumieniem to jest twój,a nie mój problem.

i kolejna kwestia dla impotentów intelektulanych-podając kosztorys imprezy sylwestrowej,chciałem uzmysłowić niektórym osobom,że 75 zł od osoby,a w to wliczone tylko dwa dania za impreze w barze kuferek to dużo kwitu w stosunku do tego co jest oferowane.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: palipies »

palipies pisze:
Wynajęcie remizy w rzekuniu/dzbeninie i innych kosztuje 600zł,
wchodzi 80 osób,bierzesz gościa,któremu będzie odpowiadało puszczanie muzyki/ktoś zorganizuje stroboskopy/zamawiasz pizze i kupujesz flaszkę w hurtowni i ile Ciebie wychodzi?
7,5 pln za lokal
15zl za pizze
25 zl za 0,5l z 'zapojka'
5zl paluszki/chipsy na osobę.
5 zł na picie.

57,5 zł i masz poł litra flaszki,jedzenie i picie,a Ty uważasz,że 75 zł za 2 dania to jest bardzo niska cena,ok można byłoby uznać tą cenę za niską,gdyby miejsce było bardziej zacne,ale tak nie jest.
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: M. »

A ja mam pytanie...organizator napisał, że to "impreza dla młodych"... Macie już jakiś "planowany" przedział wiekowy? Czy większość osób, które już się zgłosiły ( a na pewno macie chętnych :) ) to nastolatkowie, a może ludzie powyżej 21 lat? Myślę, że takie rozróżnienie mogłoby pomóc komuś w podjęciu decyzji :wink:

Pozdrówka i brawa za inicjatywę.
It's jungle out there...
tommii4
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:06

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: tommii4 »

Wynajęcie remizy w rzekuniu/dzbeninie i innych kosztuje 600zł,
wchodzi 80 osób,bierzesz gościa,któremu będzie odpowiadało puszczanie muzyki/ktoś zorganizuje stroboskopy/zamawiasz pizze i kupujesz flaszkę w hurtowni i ile Ciebie wychodzi?
7,5 pln za lokal
15zl za pizze
25 zl za 0,5l z 'zapojka'
5zl paluszki/chipsy na osobę.
5 zł na picie.

U mnie sylwester za 50zł w tym 2 butelki wódki na łeb, napoje, soki, pieczony prosiak, 5 dań gorących, 15 przystawek, pokaz sztucznych ogni, salwy z armaty, pełne oświetlenie i przystrojenie sali, obsługa kelnerska, pokaz tańca erotycznego przez wynajęte panie, zespół na żywo, odpowiedzialność za zniszczenia, rachunki za wodę, prąd, ogrzewanie ponoszę tylko ja. Do dyspozycji basen, sauna, jacuzzi. :lol:
Impreza w pół charytatywna, tak to ma wyglądać? Moim zdaniem, jak kogoś nie stać na te parę złotych za sylwestra, zawsze możne zostać w domu spędzając czas przy telewizorze lub komputerze. Wtedy wyjdzie najtaniej
-10zł na jedzenie ( przygotowane i podane przez mamę )
-5 zł na chipsy, paluszki
-18zł litr najtańszej wódki z popitką
Chyba nie o to chodzi. Poza tym 75zł-57,5zł wychodzi 17,5zł. Raz do roku można się szarpnąć na te 17zł, żeby pobawić się w lokalu.
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: Krzychu »

palipies
mam dla ciebie super ofertę: kup sobie chipsy z biedronki za 1,50 zł włącz jedynkę i spędź wieczór z psem czy kotem na kanapie przed telewizorem, dalej nie chce mi sie prowadzic z toba konwersacji, wiesz swoje, ja wiem swoje, mysle ze tylko ty w tym temacie sadzisz ze koszt takiej imprezy jest wygorowany.

PS. o moja maturę sie nie martw mam ja pare lat za soba
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: yardoi9 »

przedział wiekowy 19-22 :D
zbieram zapisy tylko do Piątku (do jutra)
ODPOWIEDZ