nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
tommii4
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:06

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: tommii4 »

Wynajęcie remizy w rzekuniu/dzbeninie i innych kosztuje 600zł,
wchodzi 80 osób,bierzesz gościa,któremu będzie odpowiadało puszczanie muzyki/ktoś zorganizuje stroboskopy/zamawiasz pizze i kupujesz flaszkę w hurtowni i ile Ciebie wychodzi?
7,5 pln za lokal
15zl za pizze
25 zl za 0,5l z 'zapojka'
5zl paluszki/chipsy na osobę.
5 zł na picie.

U mnie sylwester za 50zł w tym 2 butelki wódki na łeb, napoje, soki, pieczony prosiak, 5 dań gorących, 15 przystawek, pokaz sztucznych ogni, salwy z armaty, pełne oświetlenie i przystrojenie sali, obsługa kelnerska, pokaz tańca erotycznego przez wynajęte panie, zespół na żywo, odpowiedzialność za zniszczenia, rachunki za wodę, prąd, ogrzewanie ponoszę tylko ja. Do dyspozycji basen, sauna, jacuzzi. :lol:
Impreza w pół charytatywna, tak to ma wyglądać? Moim zdaniem, jak kogoś nie stać na te parę złotych za sylwestra, zawsze możne zostać w domu spędzając czas przy telewizorze lub komputerze. Wtedy wyjdzie najtaniej
-10zł na jedzenie ( przygotowane i podane przez mamę )
-5 zł na chipsy, paluszki
-18zł litr najtańszej wódki z popitką
Chyba nie o to chodzi. Poza tym 75zł-57,5zł wychodzi 17,5zł. Raz do roku można się szarpnąć na te 17zł, żeby pobawić się w lokalu.
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: Krzychu »

palipies
mam dla ciebie super ofertę: kup sobie chipsy z biedronki za 1,50 zł włącz jedynkę i spędź wieczór z psem czy kotem na kanapie przed telewizorem, dalej nie chce mi sie prowadzic z toba konwersacji, wiesz swoje, ja wiem swoje, mysle ze tylko ty w tym temacie sadzisz ze koszt takiej imprezy jest wygorowany.

PS. o moja maturę sie nie martw mam ja pare lat za soba
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: yardoi9 »

przedział wiekowy 19-22 :D
zbieram zapisy tylko do Piątku (do jutra)
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: hcuj »

akurat czipsy z biedronki są najlepsze na zagrychę, o cenie nie wspominając :D
michael z biedrony też sie nadaje :D
tommii4
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:06

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: tommii4 »

palipies, do Katowic to trochę daleko :D . Może znasz jakiś lokal w Ostrołęce i oczywiście taniej niż 70zł na głowę. Pytam tylko z czystej ciekawości.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: palipies »

hehe z Katowicami fakt :) ale chodzi mi o uzmysłowienie pewnej kwestii,niestety nie mam zielonego pojęcia,gdyż sam nawet się jeszcze tym nie interesowałem,także nie pomogę Tobie w tej kwestii,możliwe że zmieni się to w weekend,więc na pewno zamieszczę jakąś informację w przypadku gdy takową będę miał.
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: wanna »

Tylko pomyśl o tym, że klub sam sobie nie płaci za lokal, oraz większość rzeczy ma tańszych ze względu na kupowaną ilość.
MYŚLENIE NIE BOLI.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: palipies »

ale jakie to ma znaczenie dla mnie?

dla mnie najważniejsza jest cena końcowa i to co jest oferowane,a nie zagłębianie się w to,kto organizuje etc.
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: nie masz gdzie isc na sylwestra?? rozwiąze twój problem

Post autor: wanna »

Tak?? A mnie się wydaje, że bardzo chciałeś udowodnić, że organizator che się "dorobić" na imprezie.
Wiadomo, że knajpa może zaoferować więcej za mniejsze pieniądze, bo nie musi opłacać sama siebie. Ale o tym nie pomyślałeś.
ODPOWIEDZ