Najgorszy bank w Ostrołęce - napisz dlaczego

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najgorszy bank w Ostrołęce - napisz dlaczego

Post autor: sKaLpeL »

netespl pisze:
sKaLpeL pisze:w takim razie mój błąd

sprawdzałem przed napisaniem poprzedniego postu strone pko bp i nigdzie nie zauwazylem zeby uzywali pko bp sa, dlatego stwierdzilem ze kolezance pomylilo sie pko bp z pko sa.
I znowu błąd ;) nie istnieje taki bank jak PKO SA. Masz dwa banki:
PKO BP S.A. oraz Pekao S.A. (z żubrem)
chyba logiczne ze chodzilo mi wlasnie o ten bank, a wiekszosc ludzi w tym rowniez ja skraca nazwe do pko... czepiasz sie szczegolow
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: Najgorszy bank w Ostrołęce - napisz dlaczego

Post autor: boo »

Jeśli chodzi o ING w Ostrołęce to potwierdzam - placówka w Ostrołęce to porażka. Żona chciała podjąć większą sumę z konta oszczędnościowego na kupno samochodu- pani z banku wysłała ją do.. Legionowa lub Warszawy. Troche dziwne.
Na konto internetowe w ING nie narzekam- darmowe przelewy, darmowe wpłatomaty itd- do tego przy zakupach zapłacanych kartą za conajmniej 150 zeta nic sie nie płaci za prowadzenie- czego chcieć więcej? Do niedawna był darmowy serwis sms, niestety ostatnio bank położył na tym łapy i każe sobie za to płacić.
Kolejki w banku mnie nie interesują- bo zwyczajnie tam nie zaglądam, ale przywykłem już do tego że w PKO BP kolejki zawsze były, są i będą :) Myśle że wynika to z dużej liczby klientów, zwłaszcza tych starszych.
Co do chwalonego tutaj Pekao- przeglądając kiedyś oferte banku na konta osobiste wydawał mi się drogi- czy coś się zmieniło w tym temacie? Wprowadzili jakieś darmowe konto internetowe?
ODPOWIEDZ