WSAP w Ostrolece

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
yatering
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2005, 15:29
Lokalizacja: o-ka

WSAP w Ostrolece

Post autor: yatering »

czy ktos konczyl licencjat w palacyku?...gdzie teraz sie uczy..gdzie na magisterke isc po naszym wspanialym palacyku? :)
Awatar użytkownika
*Juleczka*
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2005, 19:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: *Juleczka* »

Moja mami kończyla licencjat w palacyku. Teraz będzie Bronic pracy mgr się na Uniwesytecie Warszawskim... kierunek Samorząd Terytorialny.
JaKa SiŁa JeSt w SpLeCiOnyCh MoCnO dŁoNiaCh, JakĄ MoC mA SpOjŻeNie w LuDziKiE OcZy... :)
_kwiatek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2005, 16:50
Lokalizacja: Ostrołeka...

Post autor: _kwiatek »

mieszkam bardzo blisko pałacyka i w tą sobote usłyszałem z okna tej "uczelni " taki text z ust profesora do grupy:
Te kwiaty ja przyjme od was ale te trunki co chieliscie mi podarowac to wezcie i wypijcie za moje zdrowie na pewno starczy dla każdego
super szkoła:)
!!! PEKPOL Ostrołeka !!!
Awatar użytkownika
yatering
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2005, 15:29
Lokalizacja: o-ka

Post autor: yatering »

hmm...wiesz...jezeli dajesz promotorowi "prezent"...po ogloszeniu wynikow(a nie przed egzaminem)..to chyba nie jest zle.. 8)
Awatar użytkownika
bambucha
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2005, 22:59
Lokalizacja: Prosto z PL

Post autor: bambucha »

ja wlasnie zlozylem dokumenty do WSAP na Służby Porządku Publicznego.Chciałbym sie dowiedziec jak jest w tej szkole?
Metafora taka
Awatar użytkownika
yatering
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2005, 15:29
Lokalizacja: o-ka

Post autor: yatering »

ja wlasnie skonczylem...hmmm...wiesz troche nudno...sporo sie placi...oferta dydaktyczna - nawet na niezlym poziomie...wykladowcy - w miare przystepni....jezeli sie przylozysz...to zaliczysz licencjat...no i trzeba dodac ze ma byc nowy budynek WSAP!!!to jest dopiero bomba :wink: :twisted: :D :lol:
Awatar użytkownika
bambucha
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2005, 22:59
Lokalizacja: Prosto z PL

Post autor: bambucha »

no slyszalem wlasnie o nowym budynku...a jaki kierumek Ty skonczyles?Ja chce skonczyc tylko tą szkole i reszta mnie juz nie obchodzi...
Metafora taka
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

bambucha pisze:Ja chce skonczyc tylko tą szkole i reszta mnie juz nie obchodzi...
I cały świat masz chłopie w garści... :lol:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
ReVerS
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ReVerS »

wedlug rankingu perspektyw i jeszcze jakiejs gazety :) WSAP jest na 1(pierwszym) miejscu wsrod niepublicznych placowek, widzialem w bialym plakaty. nie pamietam dokladnie tresci tych plakatow o jakie dokladnie szkoly chodzi ale jak gadalem z kolesiem ze WSAP z Bialegostoku to chwalil sobie ta uczelnie.
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Tak. Tyle tylko że to nie chodzi o ostrołęcką WSAP :twisted:
ODPOWIEDZ