I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: oleandra »

Witam,musze zalozyc internet na Findera jednak tam kabelki ma tylko KTH do ktorego nie jestem przekonana,Podobno PLAY ma super internet bezprzewodowy i nie drogi (mam na mysli koszt rzedu do 50 zł) czy ktos mógłby cokolwiek powiedziec o tyum internecie????
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: Infom »

piszesz o play on line?


a nie mozesz zalozyc YNETU ? juz na centrum kabluja
stokrotka1509
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:50

Re: I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: stokrotka1509 »

Korzystam z Play Online od kilku miesięcy, mieszkam na centrum, internet chodzi super nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam.
stokrotka1509
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:50

Re: I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: stokrotka1509 »

Zapomniałam dodać iż jest to limit 5 GB na miesiąc za 45 zł (prędkość 512, umowa na 18 miesięcy, w tym pierwsze trzy miesiące bezpłatnie).
zygfryd
starszy szeregowy
Posty: 75
Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:25

Re: I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: zygfryd »

Posiadam Play Online od paru miesięcy. Mieszkam w centrum Ostrołęki i na sygnał nie mogę narzekać, choć zdarza się że internet ma przepustowość kilka Mb; zazwyczaj w weekendy. I to jest chyba największy minus takiego internetu.
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: Oczy Nocy »

Ja mam internet z Play, i mieszkam trochę poza Ostrołęką (Podrężewo) i działa mi bardzo dobrze. Naprawdę jestem zadowolona. Mam tą opcje 5GB
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: Qrpiana »

Ja mam 2 modemy z play`a: jeden w okolicach starego szpitala, drugi jeszcze kawałek za Borkami. Oba działają bez komplikacji. Wiadomo - weekendy - chodzi wolniej, ale wcześniej na Ynecie także miewałam takie słabe przepustowości. Ja korzystam z opcji 10GB za 45zł (ale jest to oferta dla stałych abonentów).
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: Qrzysio »

Testowałem Play Online w Ostrołęce w okolicach rzeki oraz w Warszawie. Moim zdaniem najlepszy wybór. Ważne tylko albo kupić dobry modem - czyli ten w wyższej cenie. Różnica w technologii naprawdę jest spora.
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: Oczy Nocy »

A ja mam ten taki najtańszy modem w sensie ten ktory mozesz dokupic za bodajze 1 zl i nie narzekam.
emil438
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 11 maja 2009, 22:47

Re: I PLAY,czy ma ktos ten internet?

Post autor: emil438 »

ja też ostatnio wziąłem internet z play za 45zł 5GB. dobrze chodzi na osiedlu łazek. Wcześniej miałem sferię i płaciłem duzo wiecej za 4 GB. na poczatku poszedłem do takiej babki z play i była bardzo nie miła, zajmowała się czymś innym i z wielką łaską udzieliła mi jakichkolwiek informacji, po czym stwierdziała ze u mnie ten internet nie bedzie odbierał. :lol: Poszedłem wtedy do drugiego play i tam facet mi juz spoko wytłumaczył i powiedział ze warto spróbować. Dzisiaj cieszę ze z dobrego internetu....
ODPOWIEDZ