Zakupy na telefon TAXI.Ile kosztuje dowóz i gdzie najtaniej?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Zakupy na telefon TAXI.Ile kosztuje dowóz i gdzie najtaniej?

Post autor: waza1 »

Zakupy na telefon TAXI.Ile kosztuje dowóz i gdzie najtaniej?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zakupy na telefon TAXI.Ile kosztuje dowóz i gdzie najtaniej?

Post autor: steward »

Nie wiem jak jest w ostrołęce, w warszawie wygląda to tak że 25zł + paragon za zakupy. Też myślę że zależy po co jedzie. Jak mu kazesz przywieść worek ziemniaków to policzy sobie 100 za dowóz. Zadzwoń po taxi powiedz co ma kupić i ona Ci powie za ile to zrobi bo cena nie jest stała.
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Zakupy na telefon TAXI.Ile kosztuje dowóz i gdzie najtaniej?

Post autor: Pelikan »

MPT (29) 196-26 - 20zł na terenie miasta, poza granicami 20zł + to co wybije licznik. Czasami korzystam, jestem zadowolony, taksówkarz zawsze przynosi zakupy z paragonem oczywiście pod same drzwi. Ale wydaje mi się, że ceny za zakupy w innych korporacjach są takie same.
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Zakupy na telefon TAXI.Ile kosztuje dowóz i gdzie najtaniej?

Post autor: Pelikan »

steward pisze:Nie wiem jak jest w ostrołęce, w warszawie wygląda to tak że 25zł + paragon za zakupy. Też myślę że zależy po co jedzie. Jak mu kazesz przywieść worek ziemniaków to policzy sobie 100 za dowóz. Zadzwoń po taxi powiedz co ma kupić i ona Ci powie za ile to zrobi bo cena nie jest stała.
mylisz się - cena jest stała :roll: Dla mnie taksówkarz przywoził z hurtowni motoryzacyjnej tłumik i felgi zapłaciłem 20zł i jak przywiózł wieczorkiem flaszkę ze sklepu też zapłaciłem 20zł.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zakupy na telefon TAXI.Ile kosztuje dowóz i gdzie najtaniej?

Post autor: Qrzysio »

Słyszałem że w Ostrołęce za dowóz 20zł (na terenie miasta). Poza granice nie jestem pewien.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zakupy na telefon TAXI.Ile kosztuje dowóz i gdzie najtaniej?

Post autor: steward »

Pelikan pisze:mylisz się - cena jest stała :roll: Dla mnie taksówkarz przywoził z hurtowni motoryzacyjnej tłumik i felgi zapłaciłem 20zł i jak przywiózł wieczorkiem flaszkę ze sklepu też zapłaciłem 20zł.
Okej nie wiedziałem a ciekawe czy po cement by podjechał do hurtowni :devil:
ODPOWIEDZ