Co nowego w naszym mieście?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
_kasi_k
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2010, 9:16

Co nowego w naszym mieście?

Post autor: _kasi_k »

Witam, każdemu z nas brakuje czegoś w naszym mieście, są ludzie, którzy mają inicjatywę otworzenia nowego biznesiku ale równoczesnie chcą zadowolić mieszkańców. Proszę o wasze propozycje co najbardziej was zadowoli.
PZDR
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: CO NOWEGO W NASZYM MIEŚCIE ? ?

Post autor: palipies »

Nie od dzisiaj wiadomo,że jednym z najbardziej dochodów interesów jest gastronomia,gdyż przebicie cen w stosunku do tego,ile kosztuje produkcja jest największe,mamy w Ostrołęcki dziesiątki kebabów,pizzeri też już jest wystarczająca ilość,mi brakuje baru mlecznego,wiem że jest na początku ul. kilińskiego,ale chodzi mi o ciekawe miejsce z klimatem,może w stylu prl?

a jeżeli chodzi o inne usługi,wydaje mi się,że nikt pomysłu na biznes tobie nie da,trzeba samemu trochę pomyśleć,aczkolwiek jako pomysł można potraktować ten bar mleczny.
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: CO NOWEGO W NASZYM MIEŚCIE ? ?

Post autor: hallerak »

kfc ;]
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ja112
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2010, 20:05

Re: CO NOWEGO W NASZYM MIEŚCIE ? ?

Post autor: ja112 »

sklep muzyczny ! a najlepiej jakiś z większych sieci typu bigbeat jak w łomży lub riff, bądź własną inicjatywe, ale żeby to było coś porządnego, a nie to co ma w tej chwili do zaoferowania ostrołęka .

pozdrawiam.
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: CO NOWEGO W NASZYM MIEŚCIE ? ?

Post autor: imaginacja »

Taaaa.. sklep muzyczny... Przyjdziesz obejrzysz, przetestujesz i kupisz na allegro podróbkę najczęściej następnie wrócisz do tego ubogiego sklepu muzycznego prosząc, byśmy coś zrobili z ów bublem. Wiesz, jaka jest różnica między łomżą a ostrołęką??? Łomżyniak kasy na zewnątrz nie zostawi tylko w swoim mieście. Ostrołęczanie odwrotnie zupełnie a potem narzekacie na biedę w ostrołęckim sklepie muzycznym :D :D :D
error
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2009, 0:55

Re: CO NOWEGO W NASZYM MIEŚCIE ? ?

Post autor: error »

@Up

Gadasz głpoty aż się czytać nie chce... Ja np obie gitary i sprzęt do nich (struny itp) kupiłem w wawie bo u nas zwyczajnie nie mają wyboru. A ceny nie były by wyższe bo we większości salonów Riff, ceny są podobne więc czemu niby u nas miałby byc inaczej? U nas gitara marki Apollo, kosztuję w granicach 600zł co jest niedorzeczne bo jest ona warta max 150zł...
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: CO NOWEGO W NASZYM MIEŚCIE ? ?

Post autor: imaginacja »

No to teraz error pojechałeś.. Gitara marki Apollo hihihi w życiu takiej nie widziałam. Po co opluwasz, skoro nie wiesz???? To jest zwyczajne oszczerstwo!
rbk22
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 10 gru 2009, 12:42

Re: CO NOWEGO W NASZYM MIEŚCIE ? ?

Post autor: rbk22 »

co ty gitary apollo nie widziałeś ?? http://www.tonika.pl/apollo-dlp-1200-les-paul.html
error
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2009, 0:55

Re: CO NOWEGO W NASZYM MIEŚCIE ? ?

Post autor: error »

imaginacja pisze:No to teraz error pojechałeś.. Gitara marki Apollo hihihi w życiu takiej nie widziałam. Po co opluwasz, skoro nie wiesz???? To jest zwyczajne oszczerstwo!

Nie dziwne że nie widziałeś bo to chińczyzna z najniższej półki, z linku wyzej u nas by kosztowała dwa razy tyle... Tamta o której mowie była kopią fendera. A sklep znam dobrze bo odwiedzam go co jakiś czas z nadzieją na zmiane ... Jedyne co tam teraz kupuję to piórka.
ODPOWIEDZ