Sklep modelarski

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
KmL991
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 02 maja 2007, 10:58

Sklep modelarski

Post autor: KmL991 »

Witam tak jak w temacie mam pytanie czy w ostrolece pasowaloby otworzyc sklep modelarski i czy mialby racje bytu i czy zarobilbym chociaz na czynsz ? czy tez nie ? co o tym myslicie bo zamierzam otworzyc sklep z modelami sredniej klasy i wyzszej modele RC i modele z tworzywa plastikowego no i oczywiscie wszelkiego rodzaju akcesoria. pytalem wczesniej co o tym sadzicie ?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep modelarski

Post autor: Qrzysio »

Taki sklep już był kiedyś. Niestety chyba nie podołał internetowej konkurencji.
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: Sklep modelarski

Post autor: OstrolekaCiekawa »

Cóż, samo otwarcie to w Ostrołęce na pewno za mało, żeby ten sklep się utrzymał na pewno musiałyby się w nim znaleźć rzeczy dla początkujących modelarzy którzy jeszcze nie chcą wydawać olbrzymich pieniędzy, po drugie trzeba by organizować jakieś małe imprezy które zachęciły by młodych ludzi (i nie tylko) którzy z modelarstwem nigdy nie mieli nic wspólnego do zainteresowania się tym.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep modelarski

Post autor: _KanaR_ »

Qrzysio pisze:Taki sklep już był kiedyś. Niestety chyba nie podołał internetowej konkurencji.
w ostrołęckich sklepach ceny często są jakby z kosmosu brane, więc KmL991 jeśli zamierzasz mieć niebotyczne marże na towarze to raczej nie zaczynaj bo na bank nie przetrwasz. Jak ceny będą porównwyalne do tych na serwisach internetowych to myślę, że chętni na "zabawki" się znajdą.
werewolv
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 lut 2010, 13:32

Re: Sklep modelarski

Post autor: werewolv »

Musiałbyś właśnie mieć przystępne ceny żeby zachęcić młodszych jak się wciągną to już będą klientami. Także asortyment jest ważny, dużo typów tego modelarstwa jest. Swojego czasu bawiłem się figurkami, sporą kasę na tym przepuściłem, ale wszystko przez neta, w Ostrołęce głupiej kości K10 nie można kupić. Jakiś czas temu też o tym myślałem robić coś co się lubi i mieć z tego korzyść, tylko obawiam się że to u nas nie wypali.
ODPOWIEDZ