Strona 1 z 1

radio oko ;)

: 12 lut 2010, 14:26
autor: samanta
słuchacie radia oko? ja to robię dosyć często i nie mogę się nadziwić pracującym tam spikerom. nie macie pojęcia ile można popełnić błędów czytając krótką zapowiedź! mnie osobiście przeraża brak profesjonalizmu prezentowany tam. szkoda, bo jedyne lokalne radio. co myślicie na ten temat? zdarzyło wam się kiedyś usłyszeć coś zabawnego, dziwnego, bzdurnego itp? jeśli tak, piszcie!!!

Re: radio oko ;)

: 12 lut 2010, 15:51
autor: virute
Masz rację w 100%. Radio oko to żal... Ja gdy wytrzymuje słuchając tego radia 10 min. :) Potem mnie aż wykręca... okropna amatorszczyzna... jak dzieci w szkole które czytają czytankę... jąkanie, dukanie, ciągle pomyłki, zero profesjonalizmu, za dużo gadania za mało dobrej muzyki... szkoda gadać... to już nie jest radio...

Re: radio oko ;)

: 13 lut 2010, 7:47
autor: boo
Bez przesady- dla mnie najważniejsze że w ogóle mamy jakieś regionalne radio, gdzie można posłuchać wiadomości z regionu. Kiedyś Karpińczuka z Oka słyszałem w radiu Wawa więc myśle, że aż tak źle z tymi spikerami nie jest :wink: Przynajmniej jest jakiś wzór do naśladowania :wink:

Re: radio oko ;)

: 13 lut 2010, 16:02
autor: baryłka
W radio oko mega rozbrajające są ogłoszenia matrymonialne typu "młody, przystojny ostrołęczanin pozna atrakcyjną dziewczynę do 25 roku życia. Tylko orange" :)hahahahahah!

Re: radio oko ;)

: 14 lut 2010, 12:44
autor: tynka
Wieeceeeeej doooobrej muuuuuzyki !!! mniej gadania.

Re: radio oko ;)

: 14 lut 2010, 18:52
autor: Tubylec
Najbardziej "niesmaczne" podczas prowadzenia audycji jest chrząkanie i częste powtarzanie "yyyyyy.....", "yyyyyy....." gdy nie można zebrać myśli. Powinni popracować nad tym. Bardzo by to podniosło poziom.

Re: radio oko ;)

: 19 lut 2010, 10:49
autor: fm
Właśnie trwa przełączanie nadajnika z wieży przy Kopernika na Ławy.
Właśnie mamy szumy i chwilowe przerwy z tym związane.
Przepięcie nadajnika ma potrwać do wtorku.
Teoretycznie zasięg z wieży w Ławach powinien być nieco lepszy.

Re: radio oko ;)

: 21 lut 2010, 23:09
autor: domel59
fm pisze:Właśnie trwa przełączanie nadajnika z wieży przy Kopernika na Ławy.
Właśnie mamy szumy i chwilowe przerwy z tym związane.
Przepięcie nadajnika ma potrwać do wtorku.
Teoretycznie zasięg z wieży w Ławach powinien być nieco lepszy.
I co myślicie, że to pomoże?? To wy decydujecie ile będzie basu czy sopranu leciało w naszych radiach, a tym czasem macie taki przester, że aż się słuchać nie chce. Dla przykładu Rmf Fm u mnie w samochodzie leci tak jak z płyty, czysto, na wysokim poziomie. Puszczacie utwory z netu, pliki mp3 o bardzo kiepskiej kompresji co niestety da się słyszeć i to bardzo. Wątpię, żeby po zmianie nadajnika coś się zmieniło.

Re: radio oko ;)

: 23 lut 2010, 21:11
autor: fm
Jak narazie zmienił,się tylko RDS.Wyświetlany jest wykonawca i nazwa utworu jaki leci na antenie.
Jakość bez zmian -TRAGEDIA.
Takie stacje nie powinny blokować eteru i oddać częstotliwość stacjom typu RMF MAXXX czy Eska

Re: radio oko ;)

: 24 lut 2010, 9:11
autor: Tubylec
Poziom sygnału audio bardzo niski. Po przełączeniu z innej stacji na OKO muszę zwiększać głośność prawie dwukrotnie. Po za tym audio trzeszczące jakby nadajnik nie stał w częstotliwości lub jakieś przesterowanie wzmacniacza :?:

Re: radio oko ;)

: 24 lut 2010, 17:04
autor: Qrzysio
A mi od kilku dni Radio "Oko" nie działa w samochodzie. Prawdopodobnie zmienił się kod RDS i chyba muszę wyszukać stację ponownie - ktoś wie czy tak to właśnie wygląda?

Re: radio oko ;)

: 25 lut 2010, 9:01
autor: fm
Qrzysio pisze:A mi od kilku dni Radio "Oko" nie działa w samochodzie. Prawdopodobnie zmienił się kod RDS i chyba muszę wyszukać stację ponownie - ktoś wie czy tak to właśnie wygląda?
Tak zmienił się kod PI,trzeba wyszukać ponownie 88,5 MHz i zaprogramować.
Poprawił się trochę poziom sygnału,

Re: radio oko ;)

: 25 lut 2010, 10:52
autor: Qrzysio
Wczoraj jakość była jeszcze tragiczna, ale dziś już ok.

Re: radio oko ;)

: 04 kwie 2010, 20:50
autor: ziomalus80
większość spikerów jest strasznie smutna, są przejęci tym co mówią jak beton,mowa jak na pogrzebie, drżący i stękający głos jakby klocka gubili na zaparciu :) więcej profesjonalizmu Panie i Panowie:)