INTERNET stacjonary ERA

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
pixi
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2009, 17:29

INTERNET stacjonary ERA

Post autor: pixi »

witam ktoś poruszył sprawę z internetem w Play a ja chciałabym zapytać o internet w Erze, chodzi mi o ten stacjonarny szerokopasmowy nie bezprzewodowy blueconnect, jeśli ktoś wziął u nich proszę o wypowiedź, czy faktycznie biorąc np 6 Mb będę miała zbliżoną prędkość czy to tylko tak w teorii? teraz korzystam z Neostrady i koszty mnie zniechęcają coraz bardziej
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: INTERNET stacjonary ERA

Post autor: Michał »

To działa tak samo jak neostrada. Także jak kupujesz 6MB to dostajesz 6MB tak samo jak w neostradzie. Na twoim miejscu spróbowałbym wziąć 8MB w netii o ile pozwala na to twoja linia telefoniczna. Zadzwoń i dopytaj się lub sprawdź na stronie netii.
pixi
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2009, 17:29

Re: INTERNET stacjonary ERA

Post autor: pixi »

Wiesz, mi chodzi o to, ze chciałabym przenieść też telefon stacjonarny z TP zachowując stary numer, wiem że w erze da się tak zrobić, a może za cały pakiet jakąś korzystną ofertę bym miała, zostało mi jeszcze parę miesięcy do końca umowy to rozejrzę się po innych dostawcach, podobno Polsat tez wypuszcza szerokopasmowy net, a w netii jak na razie nie byłam, ale na pewno zobaczę co oferują. mam nadzieje, ze niedługo dotrze do nas internet tani i szybki dla wszystkich. a na razie chciałam właśnie podpytać jak jest z tą wspomniana prędkością, także dzięki za odpowiedź :)
krzyziel
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 16 lut 2007, 16:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: INTERNET stacjonary ERA

Post autor: krzyziel »

też mam problem końca umowy na Neostrade, podaje zestawienie dla Netii i Neostrady. Sferia, Play, Era, Polsat odpadają, bo chce pewne połączenie kablowe a nie niestabilne bezprzewodowe. Netia wychodzi taniej, nie znam jednak jej niezawodności, nie wiem jak odbywa się naprawa-serwis w przypadku awarii. Może ktoś się wypowie...

INTERNET:
Netia 2 Mega - 59 zł/miesiąc
Neostrada 2 Mega - 65 zł/miesiąc
Ceny powyżej podane dla umów na 2 lata.
Cena Neostrady po uwzględnieniu rabatu 6-miesięcznego.

TELEFON:
Netia - 59 zł (non stop darmowe połączenia na telefony stacjonarne lokalne i międzymiastowe)
TP S.A. - 50 zł (60 minut gratis w abonamencie) lub 70 zł (300 minut gratis)
krzyziel
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: INTERNET stacjonary ERA

Post autor: Qrzysio »

Używam Netii. Jakością nie odbiega ani trochę od Neostrady. O serwisie nie mogę się wypowiedzieć, bo nic mi się nie zepsuło - bo w sumie co może się popsuć?

Z kablowych jest jeszcze YNET. W większości bloków mają światłowód, więc połączenie jest kablowe, a nie tak jak kiedyś - radiowe.
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: INTERNET stacjonary ERA

Post autor: morus »

krzyziel pisze:też mam problem końca umowy na Neostrade, podaje zestawienie dla Netii i Neostrady. Sferia, Play, Era, Polsat odpadają, bo chce pewne połączenie kablowe a nie niestabilne bezprzewodowe. Netia wychodzi taniej, nie znam jednak jej niezawodności, nie wiem jak odbywa się naprawa-serwis w przypadku awarii. Może ktoś się wypowie...

INTERNET:
Netia 2 Mega - 59 zł/miesiąc
Neostrada 2 Mega - 65 zł/miesiąc
Ceny powyżej podane dla umów na 2 lata.
Cena Neostrady po uwzględnieniu rabatu 6-miesięcznego.

TELEFON:
Netia - 59 zł (non stop darmowe połączenia na telefony stacjonarne lokalne i międzymiastowe)
TP S.A. - 50 zł (60 minut gratis w abonamencie) lub 70 zł (300 minut gratis)
Polecam oczywiscie swoja firme:)

Oto nowy cennik na bloki
Obrazek

Jesli chodzi to telefon to przenosimy z TPSA, cennik:

Abonament za 10 zł , 20 gr za minute na stacjonarne i 60 minut gratis
Abonament za 20 zł, 8 gr za minute na stacjonarne i 120 minut gratis
Abonament za 40 zł 6 gr za minute na stacjonarne i 240 minut gratis

Gratisty na stacjonarne po całej polsce

Dodatkowo jesli ktos bierze tel + internet to płaci 50% abonamentu telefonicznego

Podłączenie w bloku kablowe, wszedzie światłowody.

Instalacja 1 zł w przypadku podpisania umowy na czas okreslony

Niedługo w naszej ofercie bedzie też telewizja

pozdr
morus YNET MANAGEMENT

ps. jesli ktoś uzna że to reklama to absolutnie tak nie jest, polecam tylko firme w której mam internet i telefon;)
ODPOWIEDZ