Jakie są ceny za wynajem mieszkania w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Jakie są ceny za wynajem mieszkania w Ostrołęce

Post autor: Modzel »

Witam
Chcę wynająć dla siebie mieszkanie 2 pokojowe , około 50 m2 w Ostrołęce , najlepiej w centrum miasta, czy ktoś jest zorientowany jaka jest cena za taki wynajem????
Dzwoniłem do 3 osób, od jednej usłyszałem 550 zł + opłaty około 320 zł, a od dwóch "a jaką cenę to pan proponuje" -powiedziałem 400 zł + opłaty-usłyszałem, że się do mnie odezwą, jak dotąd cisza.
Czy jest taki problem z wynajęciem ???
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Jakie są ceny za wynajem mieszkania w Ostrołęce

Post autor: samanta »

ceny zupełnie nie odpowiadają standardom panującym w mieszkaniach. ja jestem w trakcie poszukiwania mieszkania i powoli tracę nadzieję, bo ceny dochodzą nawet do 1000 zł w wątpliwych okolicach i kiepskich warunkach :/
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: Jakie są ceny za wynajem mieszkania w Ostrołęce

Post autor: kamczatka »

Mają za darmo Wam wynajmować, czynsz za Was płacić i podatki też? Nie jeden chce wynająć mieszkanie za same opłaty, a i tak ludzie psioczą. Pomyślcie, na co Was stać, nikt za darmo niczego Wam nie da. Rozumiem, że niektórzy przeginają z cenami, ale mieszkanie za coś trzeba utrzymać. Jeżeli nie stać Was na wynajęcie całego mieszkania - wynajmijcie jeden pokój przy jakiejś starszej osobie.
maurinhio
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 gru 2008, 18:08

Re: Jakie są ceny za wynajem mieszkania w Ostrołęce

Post autor: maurinhio »

samanta pisze:ceny zupełnie nie odpowiadają standardom panującym w mieszkaniach. ja jestem w trakcie poszukiwania mieszkania i powoli tracę nadzieję, bo ceny dochodzą nawet do 1000 zł w wątpliwych okolicach i kiepskich warunkach :/
Jeszcze dwa miesiace temu mieszkałem w wynajętym mieszkanieu i płaciłem za 2 pokoje 180 zł + opłaty.

Znajomi nie płaca wiecej jak 200-300 z opłatami !!!

1000 ? :) TO JAKAŚ KOMEDIA ! MOZE W WAWIE W CENTRUM TAK ALE NIE U NAS !
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Jakie są ceny za wynajem mieszkania w Ostrołęce

Post autor: elfik »

tyle, że w stolicy jest zapotrzebowanie na mieszkania dużo większe niż w oce (no miasto studentów, nieprawdaż?)..I cena 1000zł wydaje się mi być śmieszna i cena 300zł (sam czynsz w 48m mieszkaniu to ok. 340zł) :) chyba, że chodzi o mały pokoik np. w domu
ODPOWIEDZ