Dobry fryzjer damski w ostrołęce - wpisujcie kogo polecacie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Pszczółka maja
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 27 sty 2006, 14:33

Dobry fryzjer damski w ostrołęce - wpisujcie kogo polecacie

Post autor: Pszczółka maja »

Dobry fryzjer damski w ostrołęce - wpisujcie kogo polecacie
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

najlepsza na świecie jest Agnieszka Rębowska, chodze do niej od 7 lat i zawsze jestem zadowolona, a co tez ważne jest niedroga. POLECAM!!! /ZAKŁAD FRYZJERSKI NA UL. HUGO KOŁĄTAJA, te. 7602406/
aLek
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2005, 17:31

Post autor: aLek »

a ja polecam salon fryzjerski na ulicy Dzieci Polskich 9, 760 88 05.

Naprawdę fajnie tam czeszą, obcinają i malują :)
anitaania
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2006, 18:07

Post autor: anitaania »

Witam
Od kilkunastu miesięcy chodzę do zakładu fryzjerskiego pani Jolanty Zyśk,tel. 769 10 12.Zakład jest w hotelu w Wojciechowicach. Pani Jola jest stylistką,ponadto uczy w szkole włanie przyszłych fryzjerów.No co tu dużo pisać.Jest najlepsza.
Pozdrawiam
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

ja chodze do Metamorfozy od 2 lat. i podoba mi sie. scina mnie Pani Iwonka. totalnie zmienila mnie fryzure kolor wlosow.
Agnieszka
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2006, 23:11

Post autor: Agnieszka »

_jennifer pisze:ja chodze do Metamorfozy od 2 lat. i podoba mi sie. scina mnie Pani Iwonka. totalnie zmienila mnie fryzure kolor wlosow.
Takze chodze od kilku ladnych lat do Pani Iwony i jestem bardzo zadowolona. Wymysla mi nowe uczesania, ma swieze spojrzenie na wlosy, nie boi sie eksperymentowac kolorem. Do tego stosuje swietne kosmetyki. Polecam :)

--
Agnieszka
kasia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 28 sty 2006, 18:18

Post autor: kasia »

Ja polecam zakład Agnieszki Sokołowskiej "Salonik dla Pań i Panów". Chodzę do nich często i jestem bardzo zadowolona! Zawsze dobrze doradzą i wykonują wsystko profesjonalnie(dziewczyny jeżdźą często na szkolenia). Bardzo polecam właścicielkę Agnieszkę i jej pracownicę Justynę, im na prawdę warto zaufać(ja jkestem bardzo ostrożna co do fryzjerów, ale im ufam). Ceny są unormowane :lol:
Kasia
kobietka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2006, 1:15

Fryzjerstwo

Post autor: kobietka »

Witam Panie!
Od dawna już odwiedzam Salon Fryzur Metamorfoza w Ostrołęce i śmiało polecam każdej kobiecie!!! Profesjonalizm I klasa :D Nic dodać nic ująć
Kobietka
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

aLek pisze:a ja polecam salon fryzjerski na ulicy Dzieci Polskich 9, 760 88 05.

Naprawdę fajnie tam czeszą, obcinają i malują :)
a ja niepolecam tej fryzjerki, dlatego ze raz zniszczyły mi włosy, 2 raz jak na sylwka sie czesałam to kazda klientka była tak samo uczesana, 3 ostre plotkowanie na inne klientki a nikomu jest to niemiłe byc obgadywanym i słyszeć to jeszcze. :!: :!: :!:
kto niepróbuje ten życia załuje :]
ODPOWIEDZ