Impreza Lecha - głosować!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: IMPREZA LECHA __ GŁOSOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: sKaLpeL »

310 głosów już :) oczywiście zagłosowałem i puściłem wiadomość w świat :)
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: IMPREZA LECHA __ GŁOSOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: virute »

W tej chwili prowadzimy !!! :D :twisted:
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: IMPREZA LECHA __ GŁOSOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: hunter »

Szkoda ze ponad 100 osób zagłosowało nie na tę Ostrołękę co trzeba.
A może ktoś zna tytuł piosenki co leci w tle strony ;)
Slyski
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2010, 11:15

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: Slyski »

Rodacy łączmy się !!! Bardzo dobrze nam idzie w głosowaniu, mamy pierwsze miejsce!!! Ale do końca glosowania zostało jeszcze bardzo duzo czasu, aby wygrac musimy oddac jeszcze kilka tysiacy glosow, dlatego namawiam wszystkich aby nie skladali broni i dalej glosowali, nie raz, nie dwa, tylko dziesiatki razy. Wystarczy ze zalozycie nowe (lewe) konta pocztowe, nie trzeba zmieniac IP, wystarczy nowy adres Email, by oddac kolejny glos. RAZEM DAMY RADE!!! NIECH CALY REGION SIE ZJEDNOCZY TO NAPEWNO WYGRAMY !!! GLOSUJCIE LUDZIE!!! ZROBMY COS DLA SIEBIE !!! KTO CHCE TEGO BARDZIEJ !??!?!?!
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: groch »

Mam pomysł .

Czy moja ostrołęka lub ktoś inny nie mogłby zostać sponsorem akcji w głosowaniu na ostrołękę w konkursie lecha ?

Chodzi tu głównie o to aby :
- Moja Ostrołęka wynajęła jakąś kafejkę internetową na parę godzin i zaprosiła osoby które głosowałyby na ostrołękę ?
W kupie siła. W przeciągu godziny 10 osób jest w stanie oddać ok 500 głosów .
Przez jeden dzień byśmy ich przegonili tylko potrzebne są radykalne środki .

Co sądzicie o takim pomyśle ?
Awatar użytkownika
Gerrard
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 23 kwie 2010, 18:51

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: Gerrard »

groch pisze:Mam pomysł .

Czy moja ostrołęka lub ktoś inny nie mogłby zostać sponsorem akcji w głosowaniu na ostrołękę w konkursie lecha ?

Chodzi tu głównie o to aby :
- Moja Ostrołęka wynajęła jakąś kafejkę internetową na parę godzin i zaprosiła osoby które głosowałyby na ostrołękę ?
W kupie siła. W przeciągu godziny 10 osób jest w stanie oddać ok 500 głosów .
Przez jeden dzień byśmy ich przegonili tylko potrzebne są radykalne środki .

Co sądzicie o takim pomyśle ?

Mi za bardzo się nie podoba ten pomysł, w Ostrołęce dużo osób ma internet, więc można to robić u siebie w domu. Tylko trzeba się zorganizować w kilkadziesiąt osób i przeprowadzić kilka ataków przed samym końcem głosowania. Jak się znajdzie te ok. 20 osób, to wtedy każdy będzie wiedział, że warto klikać i poświecić czas !!! (bo inaczej każdy wychodzi z założenia, po co będę klikał i marnował czas, jak sam nie dam rady)

Druga rzecz to reklama. W Gorlicach wywieszają plakaty na mieście oraz pokazują w telewizji regionalnej reklamy namawiające do głosowania (źródło forum Gorlic). Proponuje aby redakcja MO zrobiła baner/reklamę, który będzie wyskakiwał przy każdym wejściu na stronę moja-ostroleka.pl zachęcający do głosowania. Nasze miasto ma więcej mieszkańców, więcej osób ma dostęp do internetu, tylko trzeba zachęcić i zmotywować.

Zachęcajcie znajomych, wbijać na forum i zgłaszać gotowość.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: elfik »

jakoś nie chce mi się wierzyć w wizytacje przed rozstrzygnięciem konkursu :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: Qrzysio »

Na pewno podpuszczają. moim zdaniem wcale nie jest przesądzone, że miasto które wygra akurat dostanie imprezę. Podejrzewam, że jest tak samo jak np. z imprezami Radia ZET i Polsatu kilka lat temu. Za to, że taka impreza się odbędzie często miasto musi wyłożyć spore pieniądze, a jak wiadomo samorządy oszczędzają.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: elfik »

Podpuszczają na bank :)

tak delegacja LECHa miałaby przyjechać, nie umawiając się z nikim wcześniej? W ciemno? Są już terminy imprezy? A ktoś wyraził na to zgodę? Przecież władze miasta też mają głos w tej sprawie. Poza tym głosowanie jeszcze trwa. Może owa delegacja odwiedzi wszytskie miejscowości z listy? Jak na razie to każdy ma szansę na pierwsze miejsce. Nic nie jest przesądzone.
Flex
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:33

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: Flex »

Ja jestem kolejny chętny do głosowania, jakbyście mieli jakieś sposoby inne cenne info to nie piszmy nic na forum tylko priv
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: elfik »

ja mam tylko maila od organizatora imprezy.. Jednak to prywatna wiadomość, nie wkleję tutaj. Po co mają ją czytać Gorliczanie?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: Qrzysio »

Tam pewnie bezrobocie sięga 40% i nie mają co ze sobą zrobić, to nabijają głosy.
Awatar użytkownika
Gerrard
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 23 kwie 2010, 18:51

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: Gerrard »

Wygląda na to, że to nie jest ściema cytat ze strony pewnej gazety z Ostrołęki...


"Walczymy o megaimprezę Lecha. Prowadzą Gorlice, ale dziś przedstawiciele Lecha byli w Ostrołęce. Czy to oznacza, że impreza będzie u nas?"

"Tymczasem dziś przedstawiciele organizatora zabawy odwiedzili Ostrołękę. Goście robili rekonesans. Czy to oznacza, że – niezależnie od wyniku głosowania – impreza odbędzie się także u nas? Tego niestety nie udało nam się ustalić. Ale póki co, nie musimy się o to martwić. Wystarczy, że pokonamy Gorlice. Głosujmy!!!"


Prośba do redakcji MO o zrobienie reklamy zachęcającej do głosowania. Na przykład można zrobić baner/reklame, która będzie wyskakiwał przy każdym wejsciu na strone (tak jak kiedyś był reklama paryżanek).
"Portal MO odwiedza codziennie około 15 tys. unikalnych użytkowników" można ich spokojnie pokonać bez żadnego zakładania fikcyjnych kont e-mail itp.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: sKaLpeL »

ja oddałem chyba z 15 głosów , w tym 8 z dwóch kont na poczcie o2.pl poniewaz tam zakladajac konto mamy 4 koncowki @o2.pl , @go2.pl , @tlen.pl , @prokonto.pl , dlatego proponuje zakładać tam konta jak coś no i z jednego maila możecie założyć 4 konta na lech.pl podajac tylko inna koncowke, pozdrawiam

w kupie siła, jak my mielismy przewage 2tys glosow nad nimi to nas dogonili, nas jest wiecej wiec te 3,5tys tez mozemy szybko odrobic, tylko potrzeba zeby ludzie sie zaangazowali!!!
Flex
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:33

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: Flex »

To o której zaczynacie głosować? ja teraz zaczynam i moge do bólu, trzeba zrobic jakąs ustawkę, wogole najlepiej to by bylo rozbic ich przewage w nocy jak beda spac, bo teraz jak by zobaczyli ze nam ogień głosów przybywa to by zrobili opór mobilizację, tam jest takie lux zgranie nie to co u nas, traca coś to zaraz idzie telefon i dodatkowe osoby siadają... także musimy się zgrać w 20-30 osób i kilka godzin i będzie pozamiatane!
Flex
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:33

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: Flex »

We dwóch chyba nie damy rady, ja na razie nie jade jeszcze pełna parą, ale staram się normę wyrobić :)
studentka1990
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2010, 17:47

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: studentka1990 »

Hej :) Jakby co to na mnie możecie liczyć jeśli chodzi o tę grupę do głosowania. W komentarzach piszę pod nickiem ona20 i jakoś staram się ludzi zorganizować :P Ale jak coś to piszcie na mój e-mail.
maestro
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 cze 2010, 10:32

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: maestro »

Melduję swoją obecność! ;)
studentka1990
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2010, 17:47

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: studentka1990 »

A co Wy na to żeby dzisiaj o 15 lub 16 zebrać chociaż te 10 lub 15 osób do głosowania ? Będziecie mieli czas wtedy ? bo mało czasu nam zostało :/
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: _KanaR_ »

Po 18 mogę przysiąść w domku i klikać :) znaczy nie moge tylko przysiądę :) Teraz nie za bardzo mam taką możliwość
studentka1990
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2010, 17:47

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: studentka1990 »

Kurcze mnie akurat po 18 nie będzie. No ale dobra do tej pory będę głosować i tak ;)
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: _KanaR_ »

na 4lomza pisałem i ja i inni ale Łomża podzielona tak jak Ostrołęka :)
Flex
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2008, 22:33

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: Flex »

Ja zaczynam robić swoje, kto się teraz dołącza na najbliższą godzinkę dwie? :twisted:
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: _KanaR_ »

ja co kilkanaście minut kilka głosów oddaję. póki co częsciej nie dam rady :) wieczorem przysiądę na dobre 8)
studentka1990
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 05 maja 2010, 17:47

Re: Impreza Lecha - głosować!

Post autor: studentka1990 »

Również zaczynam głosować. Postaram się w I turze oddać 50 głosów ale zobaczę co z tego wyjdzie ;)
ODPOWIEDZ