Sklep z militariami

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Sklep z militariami

Post autor: Qrzysio »

Wiecie może gdzie aktualnie znajduje sie w Ostrołęce sklep z militariami? Ostatnio był koło Elby na ul. Kilińskiego, lecz gdy przejeżdżałem tamtędy w weekend nie było już żadnych reklam itp.
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

Tez sie zastanawialem, ale na moje oko to został zamkniety. Mieli raczej mały zbyt i to chyba tak musialo sie skonczyc. A szkoda, sam tam kupilem fleka i bojowki.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Mam nadzieje, ze tylko przenieśli się w inne miejsce. Ten sklep wędrował już wiele razy w różne miejsca, więc mam nadzieję że się znajdzie...
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Sklep mial typ z Olsztyna. Dobrze, ze zostal zamkniety, bo cenu mial z kosmosu. Liczyl sobie 250 zl za kurtke, ktora kupilem za 135 zł w jednym ze sklepow internetowych. To samo tyczy sie cen bojowek.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

Czuly/Narew88 pisze:Sklep mial typ z Olsztyna. Dobrze, ze zostal zamkniety, bo cenu mial z kosmosu. Liczyl sobie 250 zl za kurtke, ktora kupilem za 135 zł w jednym ze sklepow internetowych. To samo tyczy sie cen bojowek.
Bo pan z internetu ktory oferowal Twoja kurtke nie musi oplacic lokalu w ktorym ją trzyma.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Maciek pisze:Bo pan z internetu ktory oferowal Twoja kurtke nie musi oplacic lokalu w ktorym ją trzyma.
Przykre prawo ryku.. ale niestety coraz prawdziwsze. Cena będzie zawsze grała istotną rolę, a ostatnim o czym pomysli klient, to gdzie jego "kurtka" była trzymana przed zakupem.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Maciek, nie obchodzi mnie, ze wlasciciel musi oplacic lokal. Mnie interesuje tylko cena, a skoro za ten sam produkt mam zaplacic ponad 100zł wiecej to wole sie pofatygowac - w tym wypadku kliknac "Kup teraz" i poczekac do 48 h na towar.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

Ale czy ja mowie, ze to zle? Po prostu chcialem Ci zdradzic przyczyne tej roznicy ;) Tez moze bym kupil ja przez net, ale jesli chodzi o takie rzeczy to wole przymiezyc.
ODPOWIEDZ