cwaniak

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Arci
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 14:57

cwaniak

Post autor: Arci »

Mam pytanie proszę o zgłaszanie się na formu osób które spotkały się z czymś takim jak ja bo czasy się chyba zmieniają i takie rzeczy nie powinny mieć miejsca:

będąc sobie w wydziale komunikacji na ulicy farnej dla wydziału Olszewo Borki poprosiłem jednego z siedządzych tam osób (p. S.) o troszkę szybsze załatwienie dokumentów rejestracyjnych mojego auta gdyż wyjeżdżam za granicę i takowe dokument był mi niezmiernie potrzebny - jakież było moje zdziwienie gdy dostałem jednoznaczną propozycję " masz pan ubezpieczenie ? nie to tu jest adres wróć pan z polisą i zobaczymy co się da zrobić " co mi zostało ? kłócić się z tym człowiekiem który to się okazuje jest jakimś kierownikiem . Wychodząc z tej firmy do której zostałem wysłany okazuje się że jej właścicielem jest żona p. S. - tak więc wniosek nasuwa się sam i jest co najmniej jednoznaczny , rozmawiałem ze znajomymi i okazuje się iż to nie jest odosobniony przypadek tylko nagminna działalność tego Pana który wykorzystuje piastowane stanowisko dla swojej prywaty- a to się nazywa KORUPCJA .Mam nadzieję iż ten artykuł przeczyta także ktoś z włodarzy naszego miasta, z policji i prokuratury .
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

A sam nie możesz im tego powiedzieć?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: cwaniak

Post autor: steward »

Arci pisze:a to się nazywa KORUPCJA
PWN pisze:korupcja - przyjmowanie lub żądanie przez pracownika instytucji państwowej lub społecznej korzyści majątkowej lub osobistej w zamian za wykonanie czynności urzędowej lub za naruszenie prawa; przekupstwo, łapownictwo
chyba pomyliłeś terminy, a ze tak jest od zawsze to nie wiem po co robisz sensację... żyjemy w polsce a nie w szwajcari :!: zrozumcie to ludzie.
Arci
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 14:57

Post autor: Arci »

Dyw pisze:A sam nie możesz im tego powiedzieć?
Dla nich najważniejsze afery w tym mieście to kto i gdzie przeszedł na czerwonym świetle , w tym kraju jak mówi jedna osoba że coś jest nie tak to nikt jej nie słucha dopiero jak mówi kilka osób to wszystko zaczyna inaczej wyglądać :shock:
Arci
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 14:57

Re: cwaniak

Post autor: Arci »

steward pisze:
Arci pisze:a to się nazywa KORUPCJA
PWN pisze:korupcja - przyjmowanie lub żądanie przez pracownika instytucji państwowej lub społecznej korzyści majątkowej lub osobistej w zamian za wykonanie czynności urzędowej lub za naruszenie prawa; przekupstwo, łapownictwo
chyba pomyliłeś terminy, a ze tak jest od zawsze to nie wiem po co robisz sensację... żyjemy w polsce a nie w szwajcari :!: zrozumcie to ludzie.
powiedz w którym momencie pomyliłem terminy??
no a że nie żyjemy w szwajcari to masz rację , to jednak nasze pokolenie powinno zmieniać te głupie nawyki że urzędnik - w tym przypadku pracownik starostwa czyli osoba społeczna utrzymywana za Twoje i moje pieniądze dorabia sobie w tak beszczelny sposób o czym ja mówie on nie ma prawa jako urzędnik dorabiać w żaden sposób i to nie ulega wszelkim wątpliwościom

p.s :shock: jak tak wszyscy będziemy się przyglądać takim poczynaniom urzędników jak koń rogatkom kolejowym to takie cwaniaki będą to wykorzystywać pozdr serdecznie
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

podzielam słowa Arci'ego.......masz rację!!!.....
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

To mi bardziej pod nepotyzm podjeżdża.
I od czegoś trzeba zacząć zmiany w tym kraju, twierdzenie że "to i tak nic nie da", na pewno nic nie da ;p
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Arci wyslij anonima lub nie anonima jak chcesz do TO oni naglosnia sprawe :D może naglosnia
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Arci pisze:powiedz w którym momencie pomyliłem terminy??
To nie jest korupcja tylko nepotyzm. Dyw jako jedyny ma rację.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

To sprawa dla programu "Interwencja" :D
Arci
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 14:57

Post autor: Arci »

lepiej brzmi program "kryminalne gry" lub "pod napięciem"
dzięki wszystkim za komentarze z początku miałem obiekcje czy poruszać ten temat ale Wasze komentarze utwierdzają mnie w przekonaniu iż tak trzeba postąpić powiem tak nie przepuszcze gościowi i chyba trzeba będzie się za niego ostrzej zabrać - urzędas - cwaniak nie powinien chyba zbyt długo urzędować przy takich wyczynach

pozdr dla wszystkich z forum
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Dobrze prawisz Arci! troszke ta sytuacja przypominia mi ostatnie wydarzenia PO z Zytą Gilowska... :)
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Post autor: Lecter »

Nepotyzm, o tak. Powinno to slowo być w herbie naszego miasta, a nawet powiatu, a nie jakiś durny napis o ptaku :D
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Re: cwaniak

Post autor: zamot »

steward pisze:
Arci pisze:a to się nazywa KORUPCJA
żyjemy w polsce a nie w szwajcari :!: zrozumcie to ludzie.
czy to oznacza, że powinniśmy się na takie rzeczy godzić? IMO dobrze, ze koles założył ten topic bo o takich sprawach powinno się mówić i coś powinno się z tym robić.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Arci - popieram na całej linii i zachęcam wszystkich ,aby o tym podobnych sprawach w tym wątku się wypowiadali. Może uda się zrobić topic, który zainteresuje kogoś " z góry"i będzie można podciąć troszkę skrzydła " stołkom".
POzdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: cwaniak

Post autor: steward »

zamot pisze:
steward pisze:
Arci pisze:a to się nazywa KORUPCJA
żyjemy w polsce a nie w szwajcari :!: zrozumcie to ludzie.
czy to oznacza, że powinniśmy się na takie rzeczy godzić? IMO dobrze, ze koles założył ten topic bo o takich sprawach powinno się mówić i coś powinno się z tym robić.
No to ciekawe co ty z tym zrobisz :]
Arci
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 14:57

Post autor: Arci »

Dzięki wszystkim za wypowiedzi szkoda tylko że nikt z naszej Ostrołeckiej prasy nie dostrzegł sprawy czyżby ona nie istniała czy może nie mamy odważnych dziennikarzy / czy może za wysokie progi dla dziennikarzy , radiowców ,;- nie wymagam od nich żeby kogoś do więzienia wsadzili za niewinność ale ich powinność jest sprawdzić czy to co zostało tu napisane jest prawdą , bo jak na razie to facio ma się dobrze i dalej kołuje sobie monetę na boku wykorzystując stanowisko , koleżka rejestrował samochód i dostał podobną propozycję - wyśmiał gościa z miejsca , co z tego ciemnogrodzianie wykonują polecenia tego gościa i śmigają tylko echo idzie a że nasz naród myśli dalej kategoriami prl-u czyli urzędnik ma rację sprzeciw karany surowo tak więc nie ma co liczyć na ogólny sprzeciw społeczeństwa przeciwko takim zagrywkom ...sorki rozpisałem się ale dalej mnie trzyma ostro pozdrawiam
Arci
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Z tego co tu piszesz wychodzi na to, ze założyłes ten topic tyllko i wyłącznie po to, żeby dostrzegł go ktoś z prasy. Moim zdaniem - kiepska droga do zainteresowania kogokolwiek. Jakbyś uderzył sam do kogoś z TO, może miałoby to lepszy skutek.
Sam moge polecić Wiadomości Ostrołęckie- choć sam ich nie czytam jestem pewien, że naczelny Darek Maciak nie pozostawiłby tego bez echa.
Powodzenia
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Arci
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 14:57

Post autor: Arci »

Po części zgadzam się z Tobą założyłem ten topic z myślą o tym że zainteresuje się tym ktoś z prasy , nie chcę się oficjalnie przedstawiać i chodzić po instytucjach bo uznają iż jakiś oszołom chce stołkowi na złość zrobić dalej mam wiarę w tzw rzetelne dziennikarstwo i dlatego liczę na panów z prasy ... jeżeli to czyta naczelny D.Maciak to polecam ten temat na pewno będzie bardzo interesujący - to prawdopodobnie tylko czubek góry w działalności tego pana , on nie przepuszcza nikomu w tych sprawach tak się rozbujał , widzi że jest bezkarny i nikt mu nie zwraca uwagi tak więc czuje się panem i władcą , zadziwia mnie jedno że ma przełożonych którzy tego nie widzą ????? udaje że nie ma sprawy ..ciekawe

pozdrawiam
Arci
caasm
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2005, 2:23

Pilne !

Post autor: caasm »

Arci, podaj mi na gg nazwisko tego pana i nazwę firmy ubezpieczeniowej, mam dobry pomysł :) Pilne. Mój numer 1282828
Awatar użytkownika
pandi
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2005, 22:46

Post autor: pandi »

TO, "Co nas boli", bezpłatny numer 0-800 233 918
ODPOWIEDZ