xxx

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Suza2
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 20:59

xxx

Post autor: Suza2 »

xxx
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, 10:27 przez Suza2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Ta stronka mi troszkie smierdzi z punktu estetyki itp .. nie wiadomo czy ktos danych osobowych nie bedzie wykorzystywal do innych rzeczy .. wiec dla mnie to eot :>
lavetka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2005, 12:39
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lavetka »

A nie możecie znaleźć czegoś ambitniejszego :?:
wolne ślimaki biegają na jednej nodze
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Ależ oczywiście, że możemy! Nasze miasto aż kipi od miejsc pracy! Tylko chodzić i wybierać!
NIestety dla młodych, bez doświadczenia i stażu (tudzież bez wyższego wykształcenia) droga do pracy jest zamknięta.
No, poza pracą przy remontach osiedli latem za 3zł za godzinę.....
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

ej wiem gdzie szukają do pracy,w Work Serwice :D :rotfl:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Do OFG szukają dziewczyny, po ekonimicznym, na staż.
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

man444 - powiem tobie jaka ja mialem sytuacje, chcialem podjac prace na stanowisku "Operator Wózków Widłowych" poszedlem do urzedu pracy bylo jedno ogloszenie .. pojechalem na miejsce gdzie bylo te stanowisko czyli pospolity Myszyniec, wchodze do firmy powiedzialem ze jestem zainteresowany praca a pani sekretarka powiedziała bym poczekal na kierownika.. czekalem sobie *tupu tupu* no i po 20min przychodzi kierownik zaprosil mnie do swojego gabinetu.. przedstawilem sie jak kultura wymagala powiedzialem ze jestem zainteresowany praca itp itd. powiedzialem ze mam licencje na prowadzenie tego typu wozkow.. i pada pytanie "a czy ma pan moze 5 lat praktyk" ? ja mowie slucha pan jestem mlodym czlowiekiem mam dopiero 21lat a pan mnie sie pyta czy mam 5 lat praktyk i wlasnie pan jak i inni pracodawcy nie dajecie mozliwosci wykazania sie mlodym ludziom na danym stanowisku, a malo tego czy w wieku 16stu lat daloby rade robic taka licencje watpie... i po chwili podziekowal: Wiec tak "na bilety okazaloby sie ze wynioloby mnie w jedna strone 7zl w obie 14zl + do tego jedzenie sniadanie i na 2 sniadanie = 10-15zl" lub tez bilet miesieczny gdzie wynosi on jakies 100zl i na najnizszej krajowej nie daloby sie wyzyc. pozdrawiam
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Heh taka polityka....
ODPOWIEDZ