Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: mojaniele »

steward pisze:No to skoro zarabiasz najniższą krajową to wniosek jeden: mieszkaj z rodzicami/dziadkami/wujkami itd. Jeszcze raz powtórzę - być może nie "stać" cię na bycie samodzielną. Zmień prace i kup swoje mieszkanie.
W pierwszej wiadomości już miałeś napisane. Jakbyś czytał posty ze zrozumieniem to byś zauważył że nie każdy ma zdolność kredytową. Bo jak ma się za małe dochody to kredytu nie przyznadzą. Zresztą zauważ że temat jest o cenach wynajmu mieszkań w Ostrołęce a nie na temat pracy czy też kredytów.
elfik pisze:Ja również chciałam kupić mieszkanie, teraz mamy zdolność kredytową, ale - budujemy dom. Cena wyjdzie podobna, a komfort bez porównania lepszy. Niestety, na czas budowy muszę mieszkanie wynajmować.
Masz rację. Jesteś jak widać po pisanych postach osobą żyjącą w świecie realnym i o logicznym myśleniu. To co napisałaś o własnym domu. My też zamierzamy się budować tylko czekamy na to aż synka przyjmą do żłobka żeby uzyskać zdolność kredytową. Już coś tam jest bo działka to już coś. Ale jak na razie wystarczyć nam musi mieszkanie, które jest bardzo ciężko wynająć w naszym mieście za rozsądne pieniądze A NIE ZA DARMO. Bo nikt za darmo mieszkania nie wynajmie i tym bardziej nie będzie płacić rachunków za lokatorów.
steward pisze:To trzeba było się bogato hajtnąć i myśleć LOGICZNIE wcześniej. Bo dzieci bocian nie przynosi.
Wiesz co życzę Ci tego z całego serca żeby Twoja druga połówka miała kasy jak lodu. Czy wiesz że miłość polega na kochaniu a nie na kasie? A małżeństwo i dziecko jest fundamentem i owocem miłości? Ja za mąż nie wychodziłam z kaprysu tylko miłości. A skoro uważasz że wybiera się bogatych współmałżonków to już jest Twoja idea na życie ja uważam inaczej. Małżeństwo oparte jest na miłości, a nie pieniądzach. A temat poruszyłam po to, że ciężko jest osobom mało zarabiającym w Ostrołęce wynająć mieszkanie bo ludzie za dużo sobie życzą odstępnego, a w dodatku życzą sobie kaucję za wynajem co jest dopiero czymś nowym w Oce, od razu mówię bez porównywania do większych miast, bo tam to jest normalne.
kamczatka pisze:Widzisz, Twoim problemem jest fakt nie radzenia sobie z emocjami i atakowanie wszystkich, którzy mają odmienne zdanie.
Wiesz jak można wyrazić swoje emocje online? Chyba, że znakami interpunkcyjnymi? Emocje umiem opanować, a Ty chyba nie umiesz interpretować tekstu. Nie atakuje ludzi, którzy mają odmienne zdanie tylko niektórzy z Was jak napisała elfik nie zrozumieli ani tematu postu ani o co chodzi w tej sprawie. Jeszcze raz przypominam sprawa dotyczy wysokiego najmu mieszkań.
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: mojaniele »

kamczatka pisze:ALE W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE SIĘ NIE UŻALAM, TYLKO ROBIĘ COŚ, ŻEBY POPRAWIĆ SOBIE I NAJBLIŻSZYM BYT!
kamczatka pisze:Rusz swoje zacne cztery litery i pomyśl, co mogłabyś zrobić, żeby sobie polepszy.
Po 1 Ja się tutaj nie użalam, tylko opisuje stan faktyczny w Ostrołęce, a po 2 to o co Ci chodzi z tym "rusz swoje zacne cztery litery" ? Nie obrażaj tutaj nikgo i jak masz pomysł na działalność gospodarczą to sobie ją otwórz a nikomu nie ubliżaj jak nie zapoznałaś się z tematem rozmów!
wanna pisze:Rada?
Znalezienie współlokatora, wzięcie kredytu, pomieszkiwanie u rodziców...i poszukiwanie taniego lokum ;)
Czy wyobrażasz sobie np. dwa małżeństwa pod jednym dachem? Ja nie bo każdy chce spokoju i trochę prywatności.
Co do kredytu to nie każdy może go dostać.
Co do rodziców to ile można siedzieć im na głowie, słuchać tego co mają do powiedzenia i ile mieszkać razem z nimi? W domku jednorodzinnym jeszcze bym zrozumiała ale nie w mieszkaniu!
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: mojaniele »

3 POKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA 48m kw. na ul. Hallera w Ostroęce od lipca. Mieszkanko na parterze, w pełni umeblowane. Możliwość oglądania mieszkania po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Cene najmu to: 1100zł ( w tym odstępne, czynsz i opłaty). Możliwość podłączenia internetu
Wymagana kaucja w kwocie 1000zł.

a co powiecie na to ogłoszenie? Ja już zostawiam je bez komentarza... :?
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: wanna »

mojaniele pisze: Czy wyobrażasz sobie np. dwa małżeństwa pod jednym dachem? Ja nie bo każdy chce spokoju i trochę prywatności.
Co do kredytu to nie każdy może go dostać.
Co do rodziców to ile można siedzieć im na głowie, słuchać tego co mają do powiedzenia i ile mieszkać razem z nimi? W domku jednorodzinnym jeszcze bym zrozumiała ale nie w mieszkaniu!
Tak, wyobrażam sobie dwa małżeństwa, znajomych, nieznajomych - bo wiem, że jak się nie ma co się lubi, to się robi wszystko, żeby to dostać. I wolałabym się przemęczyć w niedogodnych warunkach i zaoszczędzisz, niż marudzić dookoła, że za drogo i życie jest straszne. Bardzo narzekasz na wszystko. Człowiek zdesperowany i chcący naprawdę własnego lokum jest w stanie wiele poświęcić.

Słuchaj - jeżeli wiedziałaś, że nie będziecie jako małżeństwo samowystarczalni pod względem finansowym to dlaczego decydowaliście się na dziecko?? Nie pisz, że z miłości - bo miłością nie wykarmisz.
Co do mieszkania z rodzicami to nie ty z nimi, a oni z tobą również się męczą i wyświadczają ci przysługę, że dorosłą córkę z mężem na "głowie" mają. Powinnaś się ich dobrem, a nie tylko swoim martwić.

To jest twoje życie, twoje wybory i nie miej pretensji do innych, że dla ciebie to za drogo. Cena jest wysoka tylko wtedy, gdy nie znajdzie się kupiec.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: elfik »

Ta rozmowa toczy się na polu: wynajmujący kontra właściciele mieszkań. TO coś podobnego do sporu pracodawca i pracownik, np. pielęgniarki.. Wiadomo, każdy "wyżej" broni swoich pieniędzy, bo im więcej odda tym mniej będzie miał dla siebie (ciekawe ilu z Was narzeka na zarobki.. pewnie nikt, bo wszytskim tu tak fantastycznie się wiedzie).. Tutaj im więcej zarobi za wynajmowanie mieszkania, tym ma wyższą miesięczną pensję.

Widzicie - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Wątpie aby autorka przyszła tu po pogadanki umoralniające "po co dziecko?" "po co małżeństwo?" "po co facet, który nie zarabia 5tys na rękę?". A może zarabiał? Może żyli jak królowie, tylko komuś się noga powinęła i teraz muszą szybko myśleć jak przeżyć do czasu, aż będzie lepiej?? Ja też mam dziecko (przynajmniej nauczyło mnie pokory, która przydałaby się kilku osobom tutaj). Było więcej punktów "za" aby mieć je w młodym wieku. Zresztą, nie będę tutaj pisała, że miłość czasami okazuje się ważniejsza od pieniędzy i jak się na prawdę kogoś kocha (może kiedyś tego doświadczycie :mrgreen: ) to się na takie rzeczy nie zwraca uwagi (dla tych kochających kieszenią: można pokochać też bogacza, który 2 m-ce po ślubie stanie się bankrutem, czyż nie tak?).

Pani, która zakłada swój biznes tez nie jest pewna czy nie pójdzie z torbami, bo prowadzenie własnej DG okaże się mało rentowne (oczywiście nie życzę tego). Każdy z nas może zostać postawiony w sytuacji, że nie stać go na mieszkanie za 1,5tys zlotych. Na razie wypowiadają się głównie ci, co mieszkania wynajmują komuś. Ja też bym swojego nie oddała za darmo - ale za rozsądną cenę, na którą składają się komfort mieszkania w nim i ostrołęckie realia.

mojaniele - u nas dom postawiony jest do stropu. Niedługo czeka nas kredyt, bo chcemy postawić go do stanu surowego, a może nie starczyć.. Na czas budowy - pewnie do następnych Świąt BN - muszę wynajmowac mieszkanie.
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: mojaniele »

do wanna: A czy ja się tutaj żale? Czy ja podaje swoją sytuację jaką mam? Nie! Ja tylko piszę jaka jest aktualna sytuacja w Ostrołęce i co się w naszym mieście dzieje. Piszę, że ludzie przeginają z odstępnym. Również to że start młodych ludzi w dorosłe życie w naszym mieście nie ma żadnych perspektyw. A co do mojego życia prywatnego to nie żałuję pod żadnym względem że mam dziecko i nie żale się że z tego względu nie mogę pójść do pracy. Piszę tylko że młode małżeństwa nie mają żadnych obiekcji na to żeby podjąć wspólne życie. Widzę że po tym co piszesz o wynajmu 2-óch małżeństw jednego mieszkania, że nie masz jeszcze rodziny i nie masz pojęcia o tym jak może wyglądać życie w jednym mieszkaniu dwóch rodzin. Ja sobie tego nie wyobrażam (chyba że byłby to dom jednorodzinny) a mieszkaniu mówię absolutne nie.

Ceny w naszym mieście są jakie są i powiem szczerze, że jeżeli ludzie będą podtrzymywać ceny takie jakie są aktualnie i je podwyższać to za mieszkania i pobrane kredyty na mieszkania, które chcą wynajmować będą płacić sami, bo ludzi na takie warunki nie będzie stać.

Ja w 100% rozumiem ludzi wynajmujących, że chcą zarobić jak najwięcej wynajmując mieszkanie, ale muszą wziąć pod uwagę, że w Ostrołęce nie ma aż takich warunków żeby się utrzymać w wynajmującym mieszkaniu płacąc ten 1000zł.
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: mojaniele »

Widziałaś ogłoszenie jakie zamieściłam 1100zł ze wszystkim. Weź teraz pod uwagę jak ludzie mają wspólnej pensji 1800zł i mieli by płacić 1100zł za wynajem to na pewno za 700zł się nie wyżywią. Przecież jedzenie to nie wszystko, trzeba mieć się też w co ubrać bo ubrania nie są wieczne i też się niszczą. I nie przywołuj tutaj mojej sytuacji jak jej nie znasz bo ja nie piszę o sobie tylko o młodych ludziach, którzy chcą się usamodzielnić, albo założyć rodzinę nie mając zdolności kredytowej.
Prawda kredyt się najbardziej opłaca, ale trzeba go najpierw dostać. Bo po co komuś spłacać kredyt za tak zwane odstępne jak można sobie i już się wie że to idzie na własną przyszłość no nie?
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: wanna »

mojaniele pisze:Widziałaś ogłoszenie jakie zamieściłam 1100zł ze wszystkim. Weź teraz pod uwagę jak ludzie mają wspólnej pensji 1800zł i mieli by płacić 1100zł za wynajem to na pewno za 700zł się nie wyżywią.
Ale nie wszyscy ludzie mają 1800 zł wspólnej pensji. Niektórzy zarabiają więcej, inni zamieszkują np. ze znajomymi, czyli rachunek dzielą na pół.
Także...osoby, które faktycznie chcą się usamodzielnić, to się usamodzielnią. Jeżeli znajdują się osoby chętne do wynajęcia za takie pieniądze, to dlaczego ktoś miałby na tym nie zarobić?
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: mojaniele »

Na pewno każdy ma jakąś tam swoją rację. Nie mówię nie. Ludzie podają ceny takie jakie chcą. Jeżeli ktoś się decyduje na wynajem za 1100zł to bardzo gratuluję właścicielowi mieszkania łatwego zarobku. Są to nieliczni ludzie, których stać na takie stancje:)
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: niepodporzadkowana »

"Ale nie wszyscy ludzie mają 1800 zł wspólnej pensji. Niektórzy zarabiają więcej, inni zamieszkują np. ze znajomymi, czyli rachunek dzielą na pół.
Także...osoby, które faktycznie chcą się usamodzielnić, to się usamodzielnią. Jeżeli znajdują się osoby chętne do wynajęcia za takie pieniądze, to dlaczego ktoś miałby na tym nie zarobić? "

Ty chyba studentką/em jesteś że masz takie myślenie.
Jak sobie wyobrażasz małżeństwo mieszkające ze znajomymi ?? hahaha.
Może gdzieś na studiach takie rzeczy się robi , ale nie gdy zakłada się rodzine , pracuje i wogóle. :crazy:
Nie wiem jak sobie wyuobrażasz mieszkac z ukochanym mężem i kolezanką czy kolegą.... :? :? :? :? :?
I na bank nie masz rodziny - jak bedziesz miec to napisz jak sie mieszka ze znajomymi :devil:
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: elfik »

ja też nie wyobrażam sobie mieszkać z kimś. Nie po to wyprowadziłam się od rodziców, aby wprowadzić się do kogoś ;)

mojaniele - dobra rada: szukaj a znajdziesz. Nam udało się trafić na niedrogie, choć malutkie mieszkanko. Niestety, trzeba się pognieździć w blokowisku, zanim będziemy na swoim :)
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: wanna »

niepodporzadkowana pisze: Ty chyba studentką/em jesteś że masz takie myślenie.
Jak sobie wyobrażasz małżeństwo mieszkające ze znajomymi ?? hahaha.
Może gdzieś na studiach takie rzeczy się robi , ale nie gdy zakłada się rodzine , pracuje i wogóle. :crazy: Nie wiem jak sobie wyuobrażasz mieszkac z ukochanym mężem i kolezanką czy kolegą.... :? :? :? :? :? I na bank nie masz rodziny - jak bedziesz miec to napisz jak sie mieszka ze znajomymi :devil:
Studentką już dawno nie jestem, rodzinę mam. I wyobraź sobie, że jestem w stanie wyobrazić sobie mieszkanie z parą, tak samo jak mieszkanie z rodzicami (to też cię przeraża??). Ludzie muszą różnie kombinować. Wlałabym się przemęczyć i jakiś czas pomieszkać z kimś i oszczędzić na własne mieszkanie, niż jęczeć, że młodym ludziom jest tak ciężko i nie robić nic.
Nie każdy ma szczęście pochodzić z bogatej rodziny ( a szkoda;-)), niektórzy muszę na starcie bardziej powalczyć - ale może dzięki temu bardziej doceniają to co osiągną?

I... mieszkałam ze znajomymi - mieszkało się super! :faja:
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: elfik »

Mogłabym mieszkać ze znajomymi, gdybym nie miała właśnej rodziny. Teraz to męczarnia i dla jednej strony (bo dziecko budzi się w nocy, bo płacze, bo to i tamto) i dla drugiej (mam dziecko, to nie imprez za ścianą, nie chce walających się puszek od piwa itd.). Wszytsko się zmienia po pewnym czasie.. jednak - ja nie narzekam, mi jest dobrze :)
waza1
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 14:10

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: waza1 »

wanna pisze:
niepodporzadkowana pisze: Ty chyba studentką/em jesteś że masz takie myślenie.
Jak sobie wyobrażasz małżeństwo mieszkające ze znajomymi ?? hahaha.
Może gdzieś na studiach takie rzeczy się robi , ale nie gdy zakłada się rodzine , pracuje i wogóle. :crazy: Nie wiem jak sobie wyuobrażasz mieszkac z ukochanym mężem i kolezanką czy kolegą.... :? :? :? :? :? I na bank nie masz rodziny - jak bedziesz miec to napisz jak sie mieszka ze znajomymi :devil:
Studentką już dawno nie jestem, rodzinę mam. I wyobraź sobie, że jestem w stanie wyobrazić sobie mieszkanie z parą, tak samo jak mieszkanie z rodzicami (to też cię przeraża??). Ludzie muszą różnie kombinować. Wlałabym się przemęczyć i jakiś czas pomieszkać z kimś i oszczędzić na własne mieszkanie, niż jęczeć, że młodym ludziom jest tak ciężko i nie robić nic.
Nie każdy ma szczęście pochodzić z bogatej rodziny ( a szkoda;-)), niektórzy muszę na starcie bardziej powalczyć - ale może dzięki temu bardziej doceniają to co osiągną?

I... mieszkałam ze znajomymi - mieszkało się super! :faja:

To nie jest normalne,żeby młode małżeństwo mieszkało ze znajomymi. Powiedziałabym nawet,że to jest co najmniej dziwne i nie do przyjęcia.Rozumiem,że ludzie mają różne sytuacje,ale tego typu rozwiązania na pewno nie są dobre dla obu stron.Może na tydzień tak,ale nie na dłuższą metę. I wątpię, aby było wielu zwolenników twojego pomysłu na życie(czyt.mieszkanie ze znajomymi).Co prawda ty jesteś wyjątkiem, ale w końcu wyjątek stanowi regułę.
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: wanna »

Ja nie twierdzę, że to jest normalne. Nienormalne też to nie jest. Gorsze jest dla mnie mieszkanie z rodzicami,a le jak się nie ma wyboru, to się nie marudzi, tylko korzysta z możliwości które się aktualnie ma.
Jeżeli kogoś nie stać na wynajęcie mieszkania to może znaleźć lepiej płatną pracę, może mieć współlokatorów, mieszkać z rodzicami, wziąć kredyt. Opcji wiele.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: shelly »

wanna pisze:Gorsze jest dla mnie mieszkanie z rodzicami
tez bym wolala ze znajomymi jednak mieszkac, zawsze to weselej. oczywiscie pod warunkiem, ze zadna z par nie ma dzieci, z dziecmi juz troche gorzej by bylo
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: mojaniele »

shelly pisze:
tez bym wolala ze znajomymi jednak mieszkac, zawsze to weselej. oczywiscie pod warunkiem, ze zadna z par nie ma dzieci, z dziecmi juz troche gorzej by bylo
Jako wolna osoba zgadzam się, ale jako para czy małżeństwo a tym bardziej z dzieckiem to jak dla mnie absolutnie nie.

Powiem tak znalazłam mieszkanie co prawda że w ostatnich dniach było ich trochę i za normalne pieniądze, cena w sam raz i nie wygórowana bo 450zł za odnowione mieszkanie jakie niektórym by się marzyło i co prawda 48m2:) a było mieszkanie za 500zł odstępnego i 32m2 i w stanie strasznym. Mam na myśli smród, oblazła tapeta, gumoleum i normalnie zatkało mnie jak mi babka wyskoczyła z ceną 750zł + liczniki za takie mieszkanie. Chociaż było w dobrym punkcie bo na powstańców. A znalazłam mieszkanie no powiem szczerze pełen luksus jeszcze w lepszym lokum bo na 11-go listopada, większy metraż i warunki i cena za mieszkanie nie do porównania:)

P.S. Do osób które chcą wynająć mieszkanie. Nie szukajcie mieszkań z ogłoszeń bo ludzie tylko zdzierają tam pieniądze z ludzi popytajcie znajomych tak jak my a mieszkanko się znajdzie:)
odczasudoczasuu
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2009, 16:23

Wynajęcie kawalerki w Ostrołęce.

Post autor: odczasudoczasuu »

Jak są ceny wynajęcia kawalerki lub mieszkania 2 pokojowego najlepiej z umeblowaniem? Jeżeli ktoś się orientuje to proszę o odpowiedzi?
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Wynajęcie kawalerki w Ostrołęce.

Post autor: samanta »

szykuj 800 zł miesięcznie i bądź szybki, takie mieszkanka schodzą jak ciepłe bułeczki :) był temat o wynajmie mieszkań niedawno, poczytaj :)
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: mojaniele »

powiem tak ceny są zróżnicowane. Oglądałam niedawno bo raptem tydzień temu kawalerki i chceli po 500zł, 650zł odstępnego, gdzieniegdzie 750 + liczniki. Nie ma w Ostrołęce sprawiedliwości na mieszkania. Kawalerka kosztuje 500zł odstępnego i mieszkanie m4 tyle samo. Ja zanalazłam mieszkanie m4 za 500zł odstępnego + czynsz + liczniki ale przy spotkaniu dogadaliśmy się na 400zł.
Życzę powodzenia w szukaniu.
P.S. Powiem szczerze że za rozsądną cenę dzisiaj jest trudno znaleźć mieszkanie :?
Ostro
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: Ostro »

Czytając wiele wypowiedzi na temat wynajmu mieszkań zauważyłem wiele emocji w wypowiedziach naskakujecie na siebie ,pytam się po co spokojnie ludzie a może jeden drugiemu coś mądrego podpowie.Wiadomo czasy mamy takie ,że nie wszystkim pieniążki,, lecą ,,z nieba,zeby mogli sobie kupić już i natychmiast mieszkanie.Nie wszyscy mają wspaniałomyślnych rodziców którzy ciężko pracując zapewniają swoim pociechom dach nad głową.Własne mieszkanie to wiele lat wyrzeczeńI .
Za ktore o czym się nie pisze trzeba płacić czynsz .Moje 58 m własnościowego kosztuje mnie miesięcznie czynsz 420 zł+woda 80 + swiatło 120 +internet 60=680 zł moje koszta -mieszkanie 3 pokoje.Mieszkanie jest zadbane czyste .Jak myślicie po to szykowałem dbałem splacałem latami kredyt żeby n.p komuś z was wynając za w/w opłaty po to żeby ktoś niszczył moją prac i krzyczał że sobie biorę 1000 na rękę.Tak naprawdę to z tych pieniędzy trzeba pokryć remont mieszkania szarpać się z lokatorami ,jak są nie uczciwi i nie płacą.Czytają wasze komentarze w życiu nie wynaję mieszkania.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: elfik »

Trzeba było czytać dokładniej. Cena powinna być adekwatna do warnków. Świetnie, że masz piękne i wypachnione mieszkanko.. jednak niektórzy mają takie z lamperią na ścianie, gumolum na podłogach, stare okna przez które hula wiatr a głownymi lokatorami są od wieki wieków karaluszki.. i traktują je jak apartament.. Rozumiesz?

a za ewentualne straty w mieszkaniu wystarczy pobrać kaucję na początku.

Już pisałam - spór bezsensowny, pomiędzy właścicielami a wynajmującymi.. coś jak między pracodawcą i pracownikiem. Walka na słowa. Bez zwycięzcy, bo każdy ma swoje jakieś tam racje..
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: Modzel »

Wynająłem swoje drugie mieszkanie dla swojej koleżanki z mężem i dzieckiem na ul.Sienkiewicza, mieszkanie 49.5 m2, 2-pokojowe, parkiet, łazienki po remoncie, nowe okna, parapety, cekol , odmalowane , kuchnia umeblowana ,szafa komandora, 3 piętro, cena jaką uzgodniliśmy to 500 zł co miesiąc odstępnego + wszystkie opłaty(około 380 zł), koleżanka bardzo zadowolona bo jak stwierdziła, wszystko co oglądała przez ostatnie 3 miesiące to kiepskie okazje i dużo droższe, jak dla mnie to jestem pewien swojej koleżanki ,że mieszkanko oddaje w pewne ręce.
Kolega ostatnio wynajął mieszkanie 40 m2 na przecieko BGŻ w nowym bloku za 900 zł + opłaty, także Wy najemcy zrozumcie wynajmujących , że jeżeli mamy w miarę ładne mieszkanie to nie oddamy jego za darmo, trzeba też pomyśleć o tym ,że jeżeli najemca nie dba o mieszkanie to w remont możemy włożyć całe odstępne.Takie jest moje zdanie.
easyrider1972
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2010, 13:57

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: easyrider1972 »

ja od roku wynajmuje trzypokojowe mieszkanie w centrum...

płacę 700 + 360 czynsz + prąd/gaz + woda wg liczników.

jestem zadowolony i nie powiem ze nie chciałbym zmieniać..ale kto wie jeśli znajdę tańsze o podobnym standardzie na dłuższy wynajm..to kto wie...
ODPOWIEDZ