Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: elfik »

Trzeba było czytać dokładniej. Cena powinna być adekwatna do warnków. Świetnie, że masz piękne i wypachnione mieszkanko.. jednak niektórzy mają takie z lamperią na ścianie, gumolum na podłogach, stare okna przez które hula wiatr a głownymi lokatorami są od wieki wieków karaluszki.. i traktują je jak apartament.. Rozumiesz?

a za ewentualne straty w mieszkaniu wystarczy pobrać kaucję na początku.

Już pisałam - spór bezsensowny, pomiędzy właścicielami a wynajmującymi.. coś jak między pracodawcą i pracownikiem. Walka na słowa. Bez zwycięzcy, bo każdy ma swoje jakieś tam racje..
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: Modzel »

Wynająłem swoje drugie mieszkanie dla swojej koleżanki z mężem i dzieckiem na ul.Sienkiewicza, mieszkanie 49.5 m2, 2-pokojowe, parkiet, łazienki po remoncie, nowe okna, parapety, cekol , odmalowane , kuchnia umeblowana ,szafa komandora, 3 piętro, cena jaką uzgodniliśmy to 500 zł co miesiąc odstępnego + wszystkie opłaty(około 380 zł), koleżanka bardzo zadowolona bo jak stwierdziła, wszystko co oglądała przez ostatnie 3 miesiące to kiepskie okazje i dużo droższe, jak dla mnie to jestem pewien swojej koleżanki ,że mieszkanko oddaje w pewne ręce.
Kolega ostatnio wynajął mieszkanie 40 m2 na przecieko BGŻ w nowym bloku za 900 zł + opłaty, także Wy najemcy zrozumcie wynajmujących , że jeżeli mamy w miarę ładne mieszkanie to nie oddamy jego za darmo, trzeba też pomyśleć o tym ,że jeżeli najemca nie dba o mieszkanie to w remont możemy włożyć całe odstępne.Takie jest moje zdanie.
easyrider1972
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2010, 13:57

Re: Ceny wynajmu mieszkań w Ostrołęce!

Post autor: easyrider1972 »

ja od roku wynajmuje trzypokojowe mieszkanie w centrum...

płacę 700 + 360 czynsz + prąd/gaz + woda wg liczników.

jestem zadowolony i nie powiem ze nie chciałbym zmieniać..ale kto wie jeśli znajdę tańsze o podobnym standardzie na dłuższy wynajm..to kto wie...
ODPOWIEDZ