Lokal na półmetek?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Wolnosc88
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 09 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Lokal na półmetek?

Post autor: Wolnosc88 »

Potrzebuję informacji dotyczących lokali, w których można byłoby urządzić półmetek. Mile widziane koszty wynajmu...Z góry wielkie dzięki..:)
aLek
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2005, 17:31

Post autor: aLek »

byle nie w zabytkowej - straszna tandeta. jedzenie jakby ktoś podeszwe im dał do zjedzenia. ogólnie za te same pieniądze wynajmiesz z pewnoscią lepszy lokal :P
tygrys
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:52

Post autor: tygrys »

My robiliśmy półmetek w Kiss'ie.
Polecam bo bylismy bardzo zadowoleni.
Muzyka super, jedzenie też.
Nie pamietam dokładnie ile nas to wyniosło, ale z tego co się orientuje to jedna z tańszych opcji.
Jedyny minus, chociaz nie do końca to to, że odpada impreza w weekend.
Braliśmy pod uwagę jeszcze Avalon, ale tam nie ma ani świateł ani dobrego nagłośnienia i dj kipski.
Jeżeli nie zdam i za rok będę miała drugi raz półmetek to na pewno zrobimy go w Kiss'ie :D
bartek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2005, 22:06

Post autor: bartek »

szczerze powiedziawszy jeśli chodzi o Kiss to atmosfera i muza spox :D ale moja klasa nie była zbytnio zadowolona z jedzenia :wink: płaciliśmy około 100 zł od pary i robiliśmy własne ciasta...jeżeli nie zależy wam na żarciu to polecam rzeczywiście Kiss..............
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

w tamtym roku mielismy polmetek w tym lokalu nad avalonem ;p
bylo super, dekoracja OK !, dj trzeba bylo sobie samemu zalatwic, miejsca jak na 1 klase wystarczajaco, ceny niestety nie pamietam. POLECAM
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

tygrys pisze: Braliśmy pod uwagę jeszcze Avalon, ale tam nie ma ani świateł ani dobrego nagłośnienia i dj kipski.
A gdzie sie podziały swiatła z Avalonu :?: Wydaje mi się że ciągle tam wiszą. Aha, nagłośnienie nie jest takie złe...
Myślę, że Avalon to dobra opcja. Myslalem jeszcze o Zabytkowej, ale po tym co napisał mój przedmówca, rozmyśliłem sie.
Titanic jeszce istnieje :?: Ja miałem tam swój półmetek i byłem na kilku innych, zawsze było super.
ABC w Tobolicach,
Pod Papugami,
Kiss - tez dobra opcja
Elba
W ostateczności Kufloteka lub Kebab w Kupcu :lol: :lol: :lol: hahaha
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

W Papugach bedziecie obserwowani na polmetku przez 12 kamer, nie polecam tego lokalu na taka impreze chociaz na piwko mozna spokojnie isc. W Kissie beznadziejne naglosnienie i kilka mrygajacych kolorofonow + stroboskopy i to wszystko z ich oswietlenia. Kiedy bawilem sie na polmetku w starym Campari na Golebiej, teraz to chyba Capri sie nazywa i bylo naprawde super chociaz moze zalezalo to od dobrego towarzystwa a nie lokalu. Jeszcze w LOKu kiedys wynajmowali sale i tam tez ciekawie bylo ale nie wiem czy jeszcze to robia. Ogolnie teraz strasznie duzy wybor sal na takie imprezy jest wiec wystarczy pochodzic i sie popytac :)
_kwiatek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2005, 16:50
Lokalizacja: Ostrołeka...

Post autor: _kwiatek »

a powiem tyle zebyście dużym łukiem omijali Capri jak cos chcecie zrobic! małe menu jest i pani za lada jest .... ;/ taka moja opinia tam juz niezawitam :D
!!! PEKPOL Ostrołeka !!!
caasm
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 09 sie 2005, 2:23

Post autor: caasm »

setme3 pisze: A gdzie sie podziały swiatła z Avalonu :?: Wydaje mi się że ciągle tam wiszą. Aha, nagłośnienie nie jest takie złe...
Myślę, że Avalon to dobra opcja.

Setme nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, iż półmetki w Avalonie odbywają się na sali OSP na górze... Światła musisz sam sobie załatwić, jeśli nie chcesz bawić się przy świeczkach :) A jeżeli chodzi o nagłośnienie, to owszem jest dobre, ale na dolnej sali, tam gdzie są robione "dyskoteki", powtarzam półmetków nie ma na tej sali...

Co do wypowiedzi Michała to widać że dawno nie był w Kissie. Światła owszem są takie jak zawsze były, ale nagłośnienie jest nowe [4 nowe paczki]. Pozdrawiam.
---
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:18

Post autor: --- »

setme3 pisze:Titanic jeszce istnieje :?:
było miło ale się skończyło
Ten świat jest śmieszniejszy niż ja......
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

caasm bylem jakos tak przed swietami na kilku imprezach studenckich to te glosniki graly jak moje od komputera ;)
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

proponuje zebys teraz sie przeszedł...i uwierz mi Twoje głosniki od kompa lepiej nie zagraja,pozdrawiam
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

caasm pisze:Setme nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, iż półmetki w Avalonie odbywają się na sali OSP na górze... Światła musisz sam sobie załatwić, jeśli nie chcesz bawić się przy świeczkach :) A jeżeli chodzi o nagłośnienie, to owszem jest dobre, ale na dolnej sali, tam gdzie są robione "dyskoteki", powtarzam półmetków nie ma na tej sali...
Aha :!: To ja już rozumiem :D
Drin
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Drin »

Wolnosc88 pisze:Potrzebuję informacji dotyczących lokali, w których można byłoby urządzić
szukam tak jak TY ciekawego miejsca na mini imprezkę
na co sie zdecydowaleś?
Poszybować chociaż raz ponad śmierć, ponad czas
Awatar użytkownika
Wolnosc88
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 09 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wolnosc88 »

Hmm, tak na początku, to jak coś, to się zdecydowałam:) (ale, to tylko taka mała uwaga:_D ). Jeśli chodzi o sedno sprawy, to niesety dalej nie wiem, który z loikali byłby najodpowiedniejszy...Muszę złozyć wizytę w Kiss'ie. Jak się czegoś dowiem- dam znać ok? Pzdr!
Drin
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Drin »

inni tez zachwalaja Kiss tylko moze byc tam tłoczno ale tak juz ze znajomymi zdecydowalam
sobota w KISS :D
Poszybować chociaż raz ponad śmierć, ponad czas
ODPOWIEDZ