Kebab na centrum

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Kebab na centrum

Post autor: cindi »

Chcielibyście żeby na centrum został otwarty bar z jedzeniem? kebab,hamburgery itp.?
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: Kebab na centrum

Post autor: OstrolekaCiekawa »

tak;)
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Kebab na centrum

Post autor: cindi »

Proszę piszcie swoje opinie na ten temat i piszcie też o tym jakbyście chcieli żeby taki bar wyglądał. Pozdrawiam i dzięki wielkie:)
Molly_18
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2010, 16:35

Re: Kebab na centrum

Post autor: Molly_18 »

Swietnie by sie sprawdziła taka knajpka w środku centrum np ; sikorskiego czy cos;d chodzi o to żeby był tam klimat a nie jakis bar w którym mozna sie napic i nic wiecej, myśle że było by wielu klientów którzy na dojście do miasta potrzebuja czasu; )
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Kebab na centrum

Post autor: cindi »

Dokładnie i ja tak uważam. Też myślałam o ulicy Sikorskiego ale obawiam się że może być tam ciężko ze znalezieniem odpowiedniego lokalu. I na pewno w barze nie byłoby alkoholu.
Sabrina
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2010, 21:24

Re: Kebab na centrum

Post autor: Sabrina »

Moim zdaniem , to jest dobry pomysl , bo niby Centrum Miasta , a nawet nie ba baru , żeby porządnie się najeść..Również myślę o ulicy Sikorskiego..Przydałby sie taki lokal , gdzie można zjeść..Bez alkoholu , tez tak myślę..Taki Gyros , Bądź Doner ..Dobrze by bylo ;) Pozdrawiam ; )
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Kebab na centrum

Post autor: shelly »

jestem za, teraz po burgery musze do miasta jezdzic
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Kebab na centrum

Post autor: cindi »

Widzę że jednak jest zainteresowanie kebabem na centrum. Niech więcej osób wypowie się w tym temacie.Dzięki:)
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kebab na centrum

Post autor: Mies »

Byl Kebab na centrum i sie zmyl...a dlaczego?, sama sie domysl ;)
Zamiast kolejnego 100000 kebaba pomysl nad czyms chociaz odrobinke orginalnym. Moze jakies jedzenie wegetarianskie? bar salatkowy, moze cos ala SubWay? Mysle ze to by sie sprawdzilo duzo bardziej niz jakis tam kebab.
Pozdrawiam
Sabrina
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2010, 21:24

Re: Kebab na centrum

Post autor: Sabrina »

Wątpie , ze bar sałatkowy by sie lepiej przyjął.. Moim zdaniem lepiej by bylo gdyby to byl kEbab..
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Kebab na centrum

Post autor: shelly »

my kebabow nie jadamy, ale hamburgery czy hot dogi jak najbardziej, na sałatke tez bym sie pewnie skusila gdyby byla taka mozliwosc
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Kebab na centrum

Post autor: cindi »

Myślałam o barze w którym można by było kupić i kebab i hamburgera ale także i sałatkę. Tak żeby każdy mógł sobie coś znaleźć. Ale byłam dzisiaj na centrum i niestety nie ma odpowiedniego lokalu i nie wiem co teraz wymyśleć. Jak są jakieś lokale to bardziej na uboczu i małe.
ODPOWIEDZ