Dotacje UP - rachunki?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Dotacje UP - rachunki?

Post autor: agrafka111 »

Mam pytanie do osób, które otrzymały dotacje z Urzędu Pracy. Wiadomo, że do rozliczenia potrzebne są faktury z zakupionego sprzętu, ale jeżeli termin zaczęcia działalności gospodarczej w Urzędzie Miasta wskazuje na termin 1 wrzesień, a towar chcę kupić wcześniej to czy fakturę mogą mi wystawić tylko imiennie bez pieczątki? Bo nie wiem czy mogę używać wcześniej pieczątki przed datą podaną w Urzędzie Miasta. Z góry dziękuję za odpowiedź.
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dotacje UP - rachunki?

Post autor: virute »

Tak oczywiście. Możesz kupować wcześniej przed rozpoczęciem działalności, wystarczy poprosić o fakturę imienną. Powodzenia na drodze biznesu :wink:
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: Dotacje UP - rachunki?

Post autor: agrafka111 »

A jeżeli chodzi o zakup towaru czy różnice cenowe między zapisanymi we wniosku a przy zakupie mogą się niewiele różnić? Jeżeli tak ile? Dzięki;)
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Dotacje UP - rachunki?

Post autor: Krzychu »

Ceny mogą się różnić, z tym nie ma problemu, mozesz nawet jakies inne rzeczy kupić które nie umiesciles w biznesplanie.
Powodzenia :wink:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dotacje UP - rachunki?

Post autor: Qrzysio »

Są na pewno ograniczenia i lepiej dopytać się w urzędzie. Z tego co pamiętam faktury przed rozpoczęciem można brać na miesiąc, lub maksymalnie dwa przed rozpoczęciem działalności, ale nie wiem, czy mogą być imienne. Dopytaj lepiej, żeby nie stracić pieniędzy.
virute
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2010, 13:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dotacje UP - rachunki?

Post autor: virute »

Na pewno mogą być imienne faktury.
PARADOKS ZWIĄZKU...
Dopiero po rozstaniu mówicie sobie prawdę...
ODPOWIEDZ